Letňany – Příbram 3:6 (kon.) | Ústí n/L – Písek 6:1 (kon.) | Hronov – Tábor 3:10 (kon.)
Vyškov – Nový Jičín 6:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Kopřivnice 5:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Havířov 2:6 (kon.)
Chomutov – Benátky n/J 8:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 1:2 (kon.) | Znojmo – Opava 5:0 (kon.)
Řisuty – Mostečtí Lvi 7:4 (kon.) | Jablonec n/N – Cheb 5:6 (0:2 po s.n.) | Vrchlabí – Klatovy 4:3 (kon.)
Děčín – Kobra 1:2 (kon.)
HC WIKOV Hronov
3:10 (0:4, 2:5, 1:1)
HC Tábor
Sobota 15.10.2022, 17:00 • Hronov, Zimní stadion • 2. liga skupina Západ • 8. kolo

Hronov tak nestačil na silný cele Tábora a prohrává konečným výsledkem 3:10. (19:05:58)

59:54
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
    A. Dvořák – 2 min., podrážení.
    56:01 PUTZ - 3:10

56:01
    Hronov právě vstřelil branku! Hronovští snižují zásluhou DAVIDA PUTZE, který dává druhý gól v utkání. Asistence: Filip Štrombach.

43:33
    Tábor právě vstřelil branku! Hosté se prosazují desátým zásahem, Zayml našel PAVLA CHOCHOLOUŠKA a ten se trefil za brankovou čáru. Asistence: Patrik Zayml, Filip Vlček.

40:01

Hronov se v prostřední části trefil dvakrát po gólech Putze a Bondara, Tábor přidal dalších pět gólů a po 40. minutách zaslouženě vede 2:9.

Další třetina začne přibližně v 18 35 hod.

40:00
    39:59 DANČIŠIN - 2:9

39:59
    Tábor právě vstřelil branku! Vteřinu před sirénou si táborští došli k další brance, tentokrát Vlček našel MILANA DANČIŠINA a ten přesně zakončil. Asistence: Filip Vlček, Jakub Matušík.
    39:07 SEVERA - 2:8

39:07
    Tábor právě vstřelil branku! V poslední minutě druhé třetiny Jihočeši zvyšují náskok svého týmu, Plášilovo nahrávku dostal do sítě JIŘÍ SEVERA. Asistence: Karel Plášil, Pavel Chocholoušek.

33:00
    Zayml – HL, příliš mnoho hráčů na ledě.
    30:14 BONDAR - 2:7

30:14
    Hronov právě vstřelil branku! A je tu další úprava skóre ze strany Wikova. Puzt v útočném pásmu našel SEMYONA BONDARA a ten prostřelil gólmana. Asistence: David Putz, Jakub Veselý.
    28:43 HAJIČ - 1:7

28:43
    Tábor právě vstřelil branku! Kohouti po další šanci vsítili další gól, který dává TOMÁŠ HAJIČ. Asistence: David Vala, Jakub Matušík.
    25:21 VALA - 1:6

25:21
    Tábor právě vstřelil branku! Hostující tým si vylepšuje statistiky další trefou, kdy přihrávku Vlčka zužitkoval DAVID VALA. Asistence: Filip Vlček.
    24:37 PUTZ - 1:5

24:37
    Hronov právě vstřelil branku! Domácí snižují na rozdíl čtyř bodů, po Veselého asistenci se dostal ke střele DAVID PUTZ a propálil T. Dvořáka. Asistence: Jakub Veselý.
    23:43 MATUŠÍK - 0:5

23:43
    Tábor právě vstřelil branku! Kohouti přidávají další gól, Vlček našel JAKUBA MATUŠÍKA a ten skóruje. Asistence: Filip Vlček, Kamil Černý.

20:40
    Plášil – 2 min., podrážení.

20:01

Úvodní dvacetiminutovka je minulostí a Tábor zatím potvrzuje roli favorita, kdy se během 1. třetiny dostali hokejisté do vedení 0:4, po dvou trefách Vlčka a po jednom gólu přidal Dančišin a Zíb.

Další třetina začne přibližně v 17 50 hod.

20:00
    19:02 DANČIŠIN - 0:4

19:02
    Tábor právě vstřelil branku! Hokejisté od Jordánu přidávají gól do šatny domácím, Vlček poslal kotouč na MILANA DANČIŠINA a ten se nemýlil. Asistence: Filip Vlček, Karel Plášil.

14:20
    Exner – 2 min., nesportovní chování.

12:20
    Exner – 2 min., hrubost.

12:00
    Subbotin – HL, příliš mnoho hráčů na ledě.
    10:56 VLČEK - 0:3

10:56
    Tábor právě vstřelil branku! Kohouti přidávají další zásah, Dančišin našel v útočném pásmu FILIPA VLČKA a ten přidává druhý bod v zápase. Asistence: Milan Dančišin, Tadeáš Dvořák.
    09:13 ZÍB - 0:2

09:13
    Tábor právě vstřelil branku! Po další minutě utkání je to 0:2, kdy hru měl na hokejce Bárta poslal jí PETRU ZÍBOVI a ten prostřelil Ševců. Asistence: Jan Bárta.
    08:06 VLČEK - 0:1

08:06
    Tábor právě vstřelil branku! Hosté jdou do rychlého vedení, kdy po Matušíkově nahrávce se přesně trefil FILIP VLČEK. Asistence: Jakub Matušík, Kamil Černý.

00:01

HC WIKOV Hronov: Ševců (Tichý) – Pavelka "A", Kozlov, Mikulec, Salnikov, Exner "C", Amirov – Hašlar "A", Petrásek, Polej, Akhmetianov, Bořuta, Veselý, Putz, Subbotin, Yailov, Bondar, Štrombach.
    Trenér: Jan Pavelka

Hockey Club Tábor: T. Dvořák (Gába) – Černý "C", Vala, Hubata, A. Dvořák, Hajič, Plášil – Dančišin, Zayml, Milfait, Bárta, Matušík "A", Chocholoušek, Duda, Šulek, Severa, Zíb "A", Vlček.
    Trenér: Radek Bělohlav

Rozhodčí: Veinfurter – Všetečka, Jiruška.

Před domácím publikem v sobotu sehrají další těžký zápas, kdy k nim přijede silný Tábor. Úvodní buly padne úderem 17 hod.

Neprožívá úspěšný start do nového ročníku a na svém stadionu zatím nevyhrál. Nachází se na předposledním místě se 4 body. Ty získal po prohře v prodloužení na ledě Benátek 2:1 a po výhře proti nepříjemné Kobře, kterou porazili 1:3 na jejich půdě. V ostatních kolech nestačil na Příbram, Cheb, Slovan, Klatovy, Vrchlabí.

Hockey Club Tábor
    Hokejisté od Jordánu vstoupili do sezóny v dobré formě, která se odráží na jejich výsledcích. Drží se se 17 body na třetím místě a jediný, kdo je porazil byl lídr z Letňan, ten vyhrál v Praze 5:1. V dalších bojích si došli Kohouti pro vítězství nad Kobrou, Benátkami, Řisuty, Klatovy, Slovanem, Pískem.

Vítáme vás u on-line přenosu.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 25. Putz (Veselý), 31. Bondar (Putz, Veselý), 57. Putz (Štrombach) – 9. Vlček (Matušík, Černý), 10. Zíb (Bárta), 11. Vlček (Dančišin, Dvořák), 20. Dančišin (Vlček, Plášil), 24. Matušík (Vlček, Černý), 26. Vala (Vlček), 29. Hajič (Vala, Matušík), 40. Severa (Plášil, Chocholoušek), 40. Dančišin (Vlček, Matušík), 44. Chocholoušek (Zayml, Vlček)

HC Tábor: T. Dvořák (Gába) – Černý "C", Vala, Hubata, A. Dvořák, Hajič, Plášil – Dančišin, Zayml, Milfait, Bárta, Matušík "A", Chocholoušek, Duda, Šulek, Severa, Zíb "A", Vlček.