Helas Brno B – Gamaspol Jeseník 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Atraps Brno 5:3 (kon.)
FC Pramen Havlíčkův Brod
5:3 (3:0)
Atraps Modřice
Neděle 16.10.2022, 19:00 • SH Jiskra Havlíčkův Brod • 2. Futsal liga východ • 2. kolo

Po prvním poločase, který dopadl jednoznačně ve prospěch Havlíčkova Brodu, přišel ve druhé půli zvrat v podobě tří gólů Modřic a srovnání stavu utkání. Oba týmy opět začali hrát velmi útočně, úspěšnější byli nakonec hráči domácích, kterým se podařilo zvítězit 5:3. (20:40:48)

39:55
    Ani v závěrečný nátlak při hře bez gólmana hostům další branku nepřináší. Běží poslední vtěřiny utkání.

38:59
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

PABOUSEK skóruje z desetimetrového kopu a zvyšuje v poslední minutě na 5:3.

38:57
    Domácí budou po hře rukou zahrávat druhý desetimetrový kop. V bráně hostů opět stojí Longauer.

38:57
    Hosté hrají bez gólmana.

38:22

Po individuální akci střílí gól HENEK a posílá domácí minutu a půl před koncem zápasu do vedení.

37:35
    Longauer vychytal desetimetrový kop. Stav dvě minuty před koncem stále 3:3

37:35
    Domácí budou zahrávat desetimetrový kop. Exekutorem bude Plichta.

36:59
    Obrovskou šanci neproměnil v úniku Martin Cakl, jehož přihrávku před odkrytou bránu zablokoval skluzem Šafárik.

36:30
    Kouč Atrapsu Modřice zažádal o oddechový čas.

36:30
    Rozhodčí udělili Petru Slováčkovi (Atraps Modřice) žlutou kartu za vulgarity.

36:05
    Po tvrdém faulu na Karlíka rozehrávají domácí volný kop z blízkosti brány. Zelenka nastřelil břevno a stav zůstává 3:3.

35:05
    Modřice právě vstřelily branku!

Atraps Modřice srovnává stav utkání na 3:3. Gólmana domácích překonal SLOVÁČEK.

34:53
    Aktuální stav akumulovaných faulů je 2:4 v neprospěch domácích.

33:48
    Výraznější šanci si vybojoval Plichta, který však horní roh brány minul.

31:59
    Domácí po dvou inkasovaných gólech zvýšili aktivitu v útoku, ale nedaří se jim vytvořit si větší šanci. V držení míče jsou nyní především hráči Modřic, kteří se snaží vyrovnat stav utkání.

Utkání sleduje 50 diváků.

28:25

Nešťastnou tečí si míč do vlastní brány nasměroval FIKAR.

26:59

Hosté snižují po povedené individuální akci GUSTAVA, který zprvu nenápadnou střelou přeloboval gólmana domácích.

Futsal klub Havlíčkův Brod

Hledáme zpravodaje pro tým Atraps Modřice. Více informací zde.

Branky: 6. Zelenka (Henek), 7. Plichta (Pabousek), 20. Plichta (Fikar), 39. Henek, 39. Pabousek – 27. Gustavo (Krejčíř), 29. Fikar (vla.), 36. Slováček

Karty:   13. Henek (HBR), 21. Krejčíř (HBR), 37. Slováček (HBR)

FC Pramen Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš – Pabousek Jiří, Henek Jakub, Fikar Daniel, Karlík Petr, Zelenka Jan, Henek David, Hospodka Lukáš, Plichta Antonín, Cakl Martin
    Trenér: Svoboda Karel

Atraps Modřice: Tylč Adam – Šafárik Richard, Gustavo A. D., Krejčíř Tomáš, Bogner Michal, Koky Josef, Vrbánek Petr, Topor Lukáš, Slováček Petr, Widder Thomas, Longauer Matúš
    Trenér: Buršík Tomáš

Rozhodčí: Soukupová Věra, Kliner Jan