Helas Brno B – Gamaspol Jeseník 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Atraps Brno 5:3 (kon.)
FC Pramen Havlíčkův Brod
5:3 (3:0)
Atraps Modřice
Neděle 16.10.2022, 19:00 • SH Jiskra Havlíčkův Brod • 2. Futsal liga východ • 2. kolo

Po prvním poločase, který dopadl jednoznačně ve prospěch Havlíčkova Brodu, přišel ve druhé půli zvrat v podobě tří gólů Modřic a srovnání stavu utkání. Oba týmy opět začali hrát velmi útočně, úspěšnější byli nakonec hráči domácích, kterým se podařilo zvítězit 5:3. (20:40:48)

39:55
    Ani v závěrečný nátlak při hře bez gólmana hostům další branku nepřináší. Běží poslední vtěřiny utkání.

38:59
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

PABOUSEK skóruje z desetimetrového kopu a zvyšuje v poslední minutě na 5:3.

38:57
    Domácí budou po hře rukou zahrávat druhý desetimetrový kop. V bráně hostů opět stojí Longauer.

38:57
    Hosté hrají bez gólmana.

38:22

Po individuální akci střílí gól HENEK a posílá domácí minutu a půl před koncem zápasu do vedení.

37:35
    Longauer vychytal desetimetrový kop. Stav dvě minuty před koncem stále 3:3

37:35
    Domácí budou zahrávat desetimetrový kop. Exekutorem bude Plichta.

36:59
    Obrovskou šanci neproměnil v úniku Martin Cakl, jehož přihrávku před odkrytou bránu zablokoval skluzem Šafárik.

36:30
    Kouč Atrapsu Modřice zažádal o oddechový čas.

36:30
    Rozhodčí udělili Petru Slováčkovi (Atraps Modřice) žlutou kartu za vulgarity.

36:05
    Po tvrdém faulu na Karlíka rozehrávají domácí volný kop z blízkosti brány. Zelenka nastřelil břevno a stav zůstává 3:3.

35:05
    Modřice právě vstřelily branku!

Atraps Modřice srovnává stav utkání na 3:3. Gólmana domácích překonal SLOVÁČEK.

34:53
    Aktuální stav akumulovaných faulů je 2:4 v neprospěch domácích.

33:48
    Výraznější šanci si vybojoval Plichta, který však horní roh brány minul.

31:59
    Domácí po dvou inkasovaných gólech zvýšili aktivitu v útoku, ale nedaří se jim vytvořit si větší šanci. V držení míče jsou nyní především hráči Modřic, kteří se snaží vyrovnat stav utkání.

Utkání sleduje 50 diváků.

28:25

Nešťastnou tečí si míč do vlastní brány nasměroval FIKAR.

26:59

Hosté snižují po povedené individuální akci GUSTAVA, který zprvu nenápadnou střelou přeloboval gólmana domácích.

25:54
    Oba týmy jsou důslednější v obraně a hra se mírně uklidnila. Hosté se prozatím bez úspěchu snaží vytvořit výraznější šanci ke snížení nepříznivého skóre.

21:37
    Do prvního poločasu vstupují oba týmy opět velmi aktivně a pokračují v tvrdé hře z první části hry. Během prvních minut druhé půle mohli diváci vidět již 4 nedovolené zákroky. Aktuální stav akumulovaných faulů je 2:2.

20:43
    Žlutá karta pro tým FC Pramen Havlíčkův Brod (Krejčíř).

20:01

Z prvního poločasu vyšli lépe hráči Havlíčkova Brodu, kteří dokázali vstřelit 3 branky a s nutnou dávkou štěstí také udržet čisté konto. Hosté ovšem nepolevili v ofenzivě a snažili se vývoj utkání změnit. Zda se jim to ještě podaří, ukáže druhý poločas.

20:00

19:49

11 vtěřin před koncem 1. poločasu zvyšují domácí na 3:0. Střelcem je Antonín PLICHTA, asistence Daniel Fikar.

18:59
    Gólman domácích povedeným zákrokem vychýlil střelu Petra Slováčka, která jen těsně minula tyč.

17:40
    Hosté opět trefují břevno. Domácí již po několikáté dělila od inkasovaného gólu branková konstrukce.

17:05
    Lukáš Rajdl vytěsnil střelu Gustava do břevna, domácí stále vedou 2:0.

16:04
    Zápas pokračuje ve svižném tempu, oba týmy hrají ofenzivně a gólmani musí čelit častým přečíslením na obou stranách.

12:05
    Hráč domácích Jakub Henek zabránil soupeři v úniku obranným faulem, za který obdržel žlutou kartu.

11:28
    Ani z druhého volného kopu v blízkosti brány se hostům nepodařilo vstřelit kontaktní gól.

10:30
    Zvýšit náskok domácích mohl po nepovedené rozehrávce gólmana Tylče Hospodka, obrana střelu srazila.

09:15
    Po teči bránícího hráče se míč otřel o tyč branky domácích. Hosté byli blízko snížení.

08:43
    Hosté zahrávají volný kop z nebezpečné vzdálenosti od brány po druhém faulu domácích.

06:59

Po asistenci Pabouska zvyšuje náskok domácích PLICHTA gólem z přečíslení.

05:59

Domácí se ujímají vedení po skvěle rozehraném autu. Z asistence Davida Henka skóruje ZELENKA.

04:28
    Prudkou střelu Jiřího Pabouska vyrazil golman hostů nad bránu.

03:55
    Hosté rozehrávají první volný kop utkání po faulu Henka.

03:00
    Dva povedené zákroky Lukáš Rajdla zachránily domácí od inkasovaného gólu z brejku.

02:11
    Petr Slováček z Atrapsu Modřice o kousek minul branku domácích.

01:15
    Střela domácího Petra Karlíka jen těsně minula odkrytou bránu hostů.

00:48
    Hned po úvodním výkopu se míče chopili hosté a začali aktivně na polovině soupěře.

00:01

Martin Jaroš (předseda Pramenu): "Tuto neděli po delší přestávce opět zavítá druhá futsalová liga do Havlíčkova Brodu. Na své palubovce přivítáme tým Atraps Modřice. Pro nás, a samozřejmě i pro soupeře, to bude první vzájemné utkání. Co se týče herního stylu, tak jsou pro nás Modřice velkou neznámou, nicméně budou mít velkou motivaci odčinit nepříznivý výsledek z minulého kola. My se samozřejmě soustředíme na sebe a na své výkony a hlavním naším cílem pro domácí zápasy je se dostat soupeřům do podvědomí s tím, že z naší palubovky se odvážejí body jen zřídka. Dle mého názoru favoritem utkání jsou Modřice, ale my rozhodně chceme naplno bodovat a tím potěšit naše diváky v hledišti.“

Zdeněk Pekárek (předseda Atrapsu): "Druhý těžký výjezd tentokráte do Havlíčkova Brodu. Předpokládáme, že domácí se dobře nastartovali v prvním zápase a budou to chtít potvrdit v domácí hale. Náš tým pojede s pokorou bez dvou zkušených vykartovaných hráčů. I přes oslabení se budeme snažit domácím co nejvíce znepříjemnit utkání a urvat co nejvíce bodů."

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Futsal klub Havlíčkův Brod

Hledáme zpravodaje pro tým Atraps Modřice. Více informací zde.

Branky: 6. Zelenka (Henek), 7. Plichta (Pabousek), 20. Plichta (Fikar), 39. Henek, 39. Pabousek – 27. Gustavo (Krejčíř), 29. Fikar (vla.), 36. Slováček

Karty:   13. Henek (HBR), 21. Krejčíř (HBR), 37. Slováček (HBR)

FC Pramen Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš – Pabousek Jiří, Henek Jakub, Fikar Daniel, Karlík Petr, Zelenka Jan, Henek David, Hospodka Lukáš, Plichta Antonín, Cakl Martin
    Trenér: Svoboda Karel

Atraps Modřice: Tylč Adam – Šafárik Richard, Gustavo A. D., Krejčíř Tomáš, Bogner Michal, Koky Josef, Vrbánek Petr, Topor Lukáš, Slováček Petr, Widder Thomas, Longauer Matúš
    Trenér: Buršík Tomáš

Rozhodčí: Soukupová Věra, Kliner Jan