Mladá Boleslav – Bohemians 6:10 (kon.) | Black Angels – Sparta 2:3 (po pr.)
2:3 (0:2, 2:0, 0:0 - 0:1)
ACEMA Sparta Praha
Pondělí 17.10.2022, 20:00 • SH Kbely • Livesport Superliga • 4. kolo

To je ode mě vše a děkuji Vám za pozornost. (21:59:56)

Je konec! Po skvělém výkonu obou týmu si zápas zasloužil prodloužení, ve kterém díky využití přesilové hry zvítězilo hostující mužstvo ACEMA Sparta Praha 2:3.

Branky a nahrávky: 21. Hromada (J. Boček), 36. M. Burian (Bačinský) – 9. Kolstrunk (Jonsson), 18. Mat. Čermák (Zouzal), 62. Křenek (Košir). Vyloučení: 3:0. Využití: 0:1. Zásahy brankářů: 16:9. Diváci: 185. Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora..

61:52 Radim KŘENEK - 2:3

61:52
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tak nakonec Sparta dává gól a bere bonusový bod! Robert Košir nahrál nahoru na RADIMA KŘENKA, který milimetrovou střelou našel skulinku mezi obránci a Körberem. Asistence: Robert Košir.

61:36
    Bleci vyhazují a Spartě se krátí čas na vstřelení branky v přesilovce.

61:01
    Důležitý blok v podání Adama Boučka, který dá se říci, zachránil svůj tým.

60:27
    Košir vystřelil pouze do nohy domácího gólmana a Bleci si mohou na chvilku oddechnout.

60:01
    Úvodní buly vyhráli hosté, kteří ihned běží kombinovat na útočnou polovinu.

60:01

Je za námi třetí třetina a stav stejný jako po druhé třetině tedy 2:2. Sparta na začátku prodloužení bude mít v podstatě k dispozici celou přesilovou hru, která by mohla být rozhodující.

60:00

59:56
    Vyloučení v týmu Black Angels:
    Matouš Burian – 2 min., Nedovolené vrážení.

59:15
    Obrovská chyba Sparty a Matěj Boček byl sám před Benešem, který se roztáhl a zachránil svůj tým!

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:48
    Oddechový čas pro tým Black Angels.

57:39
    Beneš si došel pro balónek na hranici velkého brankoviště a rychle rozehrává na své beky.

56:50
    Obrovská šance Sparty, kdy trefil horní tyč Křenek a domácí brankář teď může děkovat svým tyčím!

Adam Náhončík

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 21. Hromada (J. Boček), 36. M. Burian (Bačinský) – 9. Kolstrunk (Jonsson), 18. Mat. Čermák (Zouzal), 62. Křenek (Košir)

Využití: 0:1. Zásahy brankářů: 16:9.
    Black Angels: Körber (Procházka) – Obuškevič, Bauman, Ludvík, Pícha, Bouček, Ježek – M. Boček, Fryš, M. Burian, V. Novotný, Šťourač, Bačinský, Svatoš, Hromada, J. Boček, Neklan, Renčín, R. Hanák.
    ACEMA Sparta Praha: Hejna (Beneš) – Bartoš, Kozák, Marvánek, Křenek, J. Sedláček, Pruner – Juha, Jonsson, Kolstrunk, Zouzal, Košir, Curney, Kuchynka, Mat. Čermák, Kareš, Krbec.

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.