Mladá Boleslav – Bohemians 6:10 (kon.) | Black Angels – Sparta 2:3 (po pr.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
6:10 (1:2, 5:5, 0:3)
FbŠ Bohemians
Pondělí 17.10.2022, 19:40 • SH Mladá Boleslav • Livesport Superliga • 7. kolo

Gólová přestřelka mezi Boleslaví a Bohemians je u konce a končí výhrou hostujícího celku 10:6. Klokani o svém triumfu rozhodli ve druhé periodě, kdy se v čase 39:59 prosadil Jan Malič. Následně už pražský kádr své vedení jen navyšoval a domácí na to nenašli odpověď.

Děkuji za pozornost a někdy na počtenou! (21:52:52)

59:47 Jan ŘEHOŘ - 6:10

59:47
    Bohemians právě vstřelili branku!
    A máme tady definitivní tečku za tímto zápasem! Do odkryté boleslavské branky se trefuje JAN ŘEHOŘ. Asistence: Samuel Virga.

59:07
    Bauer na skok v brance, dobře zakročil a už zase prchá na střídačku.

58:59
    Domácím už zbývá pouze minuta k tomu, aby třikrát skórovali. Bohemians ale výborně blokují.

58:00
    Bohemians drží míček na svých florbalkách a snaží se Boleslav k ničemu nepouštět.
    55:31 Filip FORMAN - 6:9

55:31
    Nyní už se ale hosté prosazují oficiálně! Volný na středu byl FILIP FORMAN, který se trefil naprosto nekompromisně. Asistence: Ondřej Kawulok.
    52:27 Neuznaná branka Jakuba Buršíka

52:27
    Máme tady zkoumání videa rozhodčími! Jakub Buršík skvěle vymíchal Bauera a až napotřetí za něj dostal míček. Teď se ale zkoumá, zdali balónek prošel přes brankovou čáru či nikoliv – a branka nakonec neplatí!

51:30
    Pěnička v obrovské příležitosti přestřeluje Hyršlovu branku.

50:02
    Bohemians šli do přečíslení tří na jednoho, nevyřešili ho ale vůbec dobře a Boleslav tak tuto akci jednoduše ubránila.
    48:32 Jaroslav PETRÁK - 6:8

48:32
    Skvělý odskok JAROSLAVA PETRÁKA do volného prostoru navyšuje vedení Bohemians na 8:6. Asistence: Jan Malič.

48:04
    Bauer skvěle proti střele kapitána Bohemians. Následně za ním cinká tyč.

47:28
    Forman míjí branku a míček tak mají znovu Mladoboleslavští.

46:49
    Vysoký došvih Kisugiteho ukončuje přesilovkový tlak Bohemians.

46:25
    Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB:
    Adam Hemerka – 2 min., Sekání.

45:21
    Tomašík se teď krásně prokličkoval dvěma soupeři, jeho nahrávku ale Zakonov nezužitkoval.

44:04
    Buršík se znovu hnal na Bauera, svou čtvrtou branku v tomto zápase ale nepřidal.

42:42
    Hyršl si připisuje úspěšný zákrok proti střele Šebka.

41:11
    Kisugite obral Beneše za vlastní brankou a posíla svůj tým do útoku.

40:29
    Forman má míček na holi a už vymýšlí první útočnou akci Bohemians v této třetině.

40:01

Neskutečná druhá perioda televizního zápasu končí a padlo v ní neuvěřitelných 10 branek! Oba kádry se o ně navíc poctivě podělily.

40:00
    39:59 Jan MALIČ - 6:7

39:59
    Hosté si berou své vedení zpět! Do konce druhé třetiny zbývala pouze jediná vteřina, což ale nevadilo JANU MALIČOVI! Asistence: Martin Kisugite.

39:48
    Natov dobře zblokoval ránu Formana.

39:30
    Matyáš Krebner – 2 min., Bránění ve hře.

39:08
    Malič po souboji se Šebkem padá, Boehmians tak rozehrávají z rohu hřiště.

38:00
    Už to vypadalo, že se Boleslav dokonce dostane do vedení, Pěnička ale v dobré pozici netrefil skákající míček.
    36:56 Milan TOMAŠÍK - 6:6

36:56
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A je srovnáno! Boleslav dohnala brankové manko a ranou MILANA TOMAŠÍKA se vrací zpět do hry. Asistence: Patrik Suchánek.

36:47
    Domácí si v přesilové hře vytvářejí dobré a velice rychlé kombinace. Hosté ale zatím odolávají.

35:37
    Prudký zákrok Filipa Formana na Grubera znamená další oslabení pro Bohemians.

33:57
    Natov běžel skoro sám na branku, byl ale o míček obrán čistým způsobem a z jeho akce tak není nic.
    33:12 Dominik BENEŠ - 5:6

33:12
    Tentokrát už se Hemerka nemýlil a nahrál přesně svému spoluhráči DOMINIKU BENEŠOVI! Je znovu sníženo. Asistence: Adam Hemerka.

32:15
    Hemerka měl dobrou pozici, jeho prudká střela zápěstím ale o kousek minula levý roh Hyršlovy branky.

31:25
    Emoce stoupají a rozhodčí teď musí umravňovat hráče.
    30:10 Patrik SUCHÁNEK - 4:6

30:10
    Boleslav znovu snižuje! Po asistence přidává PATRIK SUCHÁNEK také vstřelenou branku. Asistence: Milan Tomašík.

29:14
    Dobrá střela Beneše zablokovaná. Domácí rozehrávají z útočného rohu.
    28:38 Jakub BURŠÍK - 3:6

28:38
    Máme tady první hattrick! Přesnou dorážku Mladoboleslavským předvedl JAKUB BURŠÍK, který vrací Bohemians tříbrankové vedení. Asistence: Jan Malič.

27:58
    Bohemians zavřeli Boleslav na její polovině a obstřelují Bauera. Ten zatím odolává.

26:01
    Poslední minuty tohoto zápasu jsou naprosto šílené a góly padají jako na běžícím pásu. Nic moc se kromě toho tak neděje.
    25:53 Martin TOKOŠ - 3:5

25:53
    MARTIN TOKOŠ se rozjel a prosazuje se podruhé v rychlém sledu! Skvělou crossovou nahrávku pro něj narýsoval jeho kapitán a domácí postupně snižují. Asistence: Jan Natov.
    24:22 Martin TOKOŠ - 2:5

24:22
    Změna v sestavě Boleslavi se vyplácí! Z dorážky snižuje MARTIN TOKOŠ, který byl před brankou Hyršla naprosto sám. Asistence: Patrik Suchánek.

23:40
    Oddechový čas pro tým Předvýběr.CZ Florbal MB.
    23:40 Patrik ROZKOVEC - 1:5

23:40
    Domácí teď absolutně nestíhají a inkasují potřetí za dvě a třičtvrtě minuty. Situaci dvou na jednoho vyřešil PATRIK ROZKOVEC. Asistence: Šimon Hronek.

22:30
    Další hořká pilulka pro Boleslav, která prohrává už 1:4.
    21:52 Jakub BURŠÍK - 1:4

21:52
    Tak tohle je skvělá efektivita v podání Bohemians! Forman cítil na zádech svého spoluhráče, naprosto přesnou nahrávkou jej našel a JAKUB BURŠÍK už měl zcela jednoduchou pozici. Asistence: Filip Forman.

21:27
    Hořký start druhé třetiny pro domácí. Boleslav se v prvních vteřinách drala do zakončení, to jim ale nevyšlo a nakonec jsou to oni, kdo loví míček ze své sítě.
    21:02 Jaroslav PETRÁK - 1:3

21:02
    Skvělá rána JAROSLAVA PETRÁKA navyšuje vedení hostů! Po dobré křižné přihrávce útočník Bohemky na nic nečekal a z první prostřelil Bauera. Asistence: Martin Kisugite.

20:01

Skóre utkání otevřel v 5. minutě skvělou ranou do víka mladoboleslavský Dominik Beneš, závěr první třetiny ale patřil Bohemians. Ti totiž nejprve srovnali a poté se brankou ve vlastním oslabení dostali do vedení 2:1.

20:00

19:32
    Boleslav před koncem třetí třetiny hledá nějakou nahrávku, která by ji dostala do útoku. Pražský kádr si ale všechny cesty ke své brance poctivě hlídá.

18:03
    Rychlá Formanova otočka přisuzuje Bohemians volný úder z rohu hřiště.
    17:07 Jakub BURŠÍK - 1:2

17:07
    Hosté se ve vlastním oslabení dostávají do vedení! Zezulka vyzval JAKUBA BURŠÍKA, který se dostal přes všechny obránce a krásnou kličkou obelhal Bauera. Bohemians vedou 2:1. Asistence: Vojtěch Zezulka.

16:00
    Hra ve čtyřech je zatím velmi opatrná, s míčkem na holích teď kombinují domácí.

15:15
    Síly na hřišti se vyrovnají. Za bránění ve hře si míří na trestnou lavici odpočinout také Martin Kisugite.

14:26
    Adam Hemerka sice protestuje, to ale nic nemění na jeho dvouminutovém trestu. Bohemians si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.

13:26
    Hyršl zasáhl proti střele Šebka a následně se vztekal, že byl seknut. Hraje se ale dál.

11:15
    Ostrý zákrok na hráče Bohemians. Hosté rozehrávají ze své obranné poloviny.
    10:01 Šimon HRONEK - 1:1

10:01
    A máme srovnáno! Úplně sám zůstal před mladoboleslavskou brankou ŠIMON HRONEK, kterého si všiml Rozkovec a Bauer tak loví míček ze sítě. Asistence: Patrik Rozkovec.

09:17
    Bauer se teď hodně natahoval, na zblokovanou střelu jednoho z útočníků Bohemians ale nedosáhl a míček tak proskákal až za jeho bránu.

07:28
    Rozkovec se teď řítil úplně sám na mladoboleslavskou branku. Otáčel se ale tak moc, aby zkontroloval své spoluhráče, až míček trestuhodně nezpracoval.

05:14
    Klokani z Bohemians stále čekají na svou první útočnou akci. Zatím se musejí bránit proti tlaku soupeře.
    04:29 Dominik BENEŠ - 1:0

04:29
    Domácí otevírají skóre tohoto utkání perfektně mířenou střelou DOMINIKA BENEŠE! Asistence: Daniel Šebek.

03:04
    Skvělý výhoz Bauera našel Sládka, který z první přenechal Tomašíkovi, který ale narazil na skvělý zákrok gólmana Bohemians.

02:34
    Strnad vyzkoušel pevnost boční síťky Bauerovy brány a následně domácímu gólmanovi ještě pokazil výhoz.

01:05
    Domácí kádr se znovu hemží kolem brány Bohemians. Brankáře Hyršla dnes čeká perné utkání.

00:28
    Boleslav se po buly snažila rozehrát do první útočné akce, ta ale moc nevyšla a rozehrávat tak domácí budou ze třetiny hřiště.

00:01

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Týc) – Suchánek, Zakonov, Gruber, Hemerka, Punčochář, Seibert – Tomašík, Natov (C), Sládek, Zoufalý, Pěnička, Bína, Beneš, D. Šebek, Tokoš, Krebner, Chroust, Korych.
    Trenér: Petr Novotný

FbŠ Bohemians: Hyršl (Zavřel) – Malič, Virga, Řehoř, Kisugite, Čihák, Strnad, Zezulka – Forman (C), K. Petrák, Buršík, Kawulok, J. Petrák, P. Šebek, Gajdoš, Hronek, Rozkovec, Bílek, Veleba.
    Trenér: Michal Jedlička

Rozhodčí: Šedivý, Štengl.

Klokani z Bohemians mají k Boleslavi výsledkově velice blízko, neboť jsou s 12 body na čtvrtém místě tabulky. Stejně jako jejich dnešního soupeře je dosud porazil pouze jeden kádr – v posledním kole totiž Bohemians padli proti Vítkovicím. Narozdíl od Mladé Boleslavi ale Klokani mají odehrán o jeden zápas méně.

Domácí jsou aktuálně s 15 body na třetí příčce tabulky a v posledních čtyřech zápasech se pyšní dosavadní neporazitelností. Dosud jedinou porážku v této sezoně uštědřili Mladoboleslavským florbalisté Tatranu Střešovice. Jinak ale kádr ze středu Čech dosud nenašel dalšího přemožitele.

Krásný pondělní podvečer, vážení fanoušci florbalu!

Vítejte u zápasu 7. kola Livesport Superligy, který florbalisté Mladé Boleslavi a pražských Bohemians odehrají před televizními kamerami.
    Oba kádry jsou si v tabulce nejvyšší florbalové ligy dosti blízcí a lze tak očekávat pořádnou podívanou!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:40.

Martina Schoupalová

Branky a nahrávky: 5. Beneš (D. Šebek), 25. Tokoš (Suchánek), 26. Tokoš (Natov), 31. Suchánek (Tomašík), 34. Beneš (Hemerka), 37. Tomašík (Suchánek) – 11. Hronek (Rozkovec), 18. Buršík (Zezulka), 22. J. Petrák (Kisugite), 22. Buršík (Forman), 24. Rozkovec (Hronek), 29. Buršík (Malič), 40. Malič (Kisugite), 49. J. Petrák (Malič), 56. Forman (Kawulok), 60. Řehoř (Virga)

Rozhodčí: Šedivý, Štengl