Klagenfurt U18 – Česko U17 0:2 (kon.)
KAC Klagenfurt U18
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Česko U17
Pondělí 17.10.2022, 17:45 • Red Bull Akademie, Salcburk • Reprezentace do 17 let

Český nároďák byl v zápase jasně lepším týmem. Od první minuty Čeští hráči dominovali a svojí převahu dokázali využít hned v první třetině, kdy se prosadil Cipko. Ve druhé třetině navyšoval náskok Čechů útočník Spilka. Třetí třetina nám toho už moc nenabídla, Češi už jen kontrolovali zápas a Klagenfurt do ničeho nepouštěli. Česko U17 tak vítězí 2:0 nad Klagenfurtem U18. (19:55:56)

59:36
    Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt U18:
    Noll – 2 min., hrubost.

59:00
    Klagenfurt zkouší hru bez brankáře, můžeme tedy vidět hru šest na čtyři.

58:44
    Oddechový čas pro Klagenfurt těsně před koncem zápasu.

58:44
    Vyloučení v týmu Česko U17:
    Titlbach – 2 min., hrubost.

57:52
    Nepřipravená střela Českého útočníka končí v lapačce Mullera.

56:19
    Češi zápas kontrolují, Klagenfurt do ničeho nepouští a snaží se držet puk v útočném pásmu.

54:59
    Domácí hrají v plném počtu, Češi přesilovku nevyužili.

52:59
    Haberl – 2 min., sekání.

51:24
    Český útok překazilo posunutí Mullerovi brány.

49:45
    Český tým přesilovou hru přečkal bez obdrženého gólu.

47:45
    Klíma – 2 min., hákování.

46:00
    Pro Klagenfurt musela být tato přesilovka velkým zklamáním. Mařík zatím drží nulu.

45:03
    Klagenfurtský útok přerušilo písknutí rozhodčího, který signalizuje offside.

43:59
    Skok – 2 min., sekání.

42:49
    Závar před bránou domácích bohužel gólem nekončí. Muller vytáhl z rukávu skvělý zákrok.

40:56
    Dobrou kombinaci Čechů chtěl zakončit střelou od modré Titlbach, střela mu bohužel vůbec nesedla a končí daleko od brány.

40:01

40:00

39:51
    Před koncem třetiny ještě stihl vyslat střelu Adam Hlinský, jeho střela ale minula zařízení.

38:18
    Smolnikar – 2 min., podrážení.

38:14
    Sám na bránu teď mohl jet útočník Klagenfurtu, skvělým zákrokem mu to zamítnul Český obránce.

36:57
    Útočné snažení Klagenfurtu překazil dobrým zákrokem Český obránce.

34:00
    Dobrou střelu ze své hokejky vyslal útočník Českého nároďáku, jeho střela jen kousek minula pravý horní růžek Mullerovi brány.

33:00
    Mladým Čechům se bohužel nepodařilo ohrozit bránu Klagenfurt v této přesilovce.

31:00
    Noll – 2 min., krosček.

30:21
    Český národní tým v zápase Klagenfurt k ničemu nepouští. Čeští hráči zápas jasně kontrolují.

28:02
    Češi si v oslabení počínali výtečně. Klagenfurt se nedostal k ohrožení brány Maříka.

26:02
    Benák – 2 min., nedovolené bránění.

25:26
    Česko právě vstřelilo branku!
    VASYL SPILKA z bezprostřední blízkosti dává branku. Po střele se k němu puk odrazil a tento český útočník si s tím dokázal poradit. Asistence: Hlinský.

24:11
    Momentálně se hraje pouze v obranném pásmu Klagenfurtu, Češi v tomto zápase jasně dominují.

23:08
    Lukáš Král si vzal velké sousto, když navedl puk mezi tři obránce. Všem nám ukázal, že s pukem na hokejce rozhodně umí a zakončil, jeho střelu lapil Muller.

21:24
    Hezky umístěná střela Jiřího Klímy končí v lapačce domácího brankáře.

20:20
    Po chybě Martina Švece na modré čáře mohl jít Klagenfurt do protiútoku, jejich snahu však překazil skvostným zákrokem Marek Chaloupka.

20:01

20:00

19:46
    První třetina se dohrává v obranném pásmu Klagenfurtu, Češi mají zápas pod kontrolou.

18:59
    Střelu ze své hokejky teď vyslal Alex Kubánek. Jeho střela neudělala domácímu brankáři problém a končí v jeho lapačce.

17:48
    Po vysokém nahození setrvají Češi v útočném pásmu.

16:19
    Domácí tým je v plném počtu.

15:26
    Prozatím dobrá přesilovka Českého týmu ke gólu nevedla. Byli jsme svědky dobrých střel. Já osobně bych vyzdvihnul nahození Jana Skoka, se kterým měl domácí brankář velké trable, ale ke gólu to nevedlo.

14:19
    Biber – 2 min., podrážení.

13:12
    Češi si v oslabení poradili famózně a KLagenfurt k ničemu nepustili.

12:05
    Glas – 2 min., hrubost.

11:26
    Po krásném průniku zakončoval Maximilian Curran, jeho střela končí na betonech gólmana Mullera.

09:51
    Velkou chybu v rozehrávce Česka nedokázal potrestat Klagenfurtský útočník.

07:53
    Domácí obrana zapomněla na osamoceného Pavla Cipka a ten střelou pod břevno posílá Česko do vedení. Češi tak využívají přesilovku minutu před jejím koncem. Asistence: Glas.

06:40
    Lamereiner – 2 min., hákování.

06:20
    Zakázané uvolnění z České strany, bude se tedy vhazovat v obranném pásmu našeho národního týmu.