NY Rangers – Anaheim 6:4 (kon.) | Boston – Florida 5:3 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Washington – Vancouver 6:4 (kon.) | Detroit – Los Angeles 4:5 (po pr.) | Toronto – Arizona 2:4 (kon.)
Minnesota – Colorado 3:6 (kon.) | Dallas – Winnipeg 4:1 (kon.) | Seattle – Carolina 1:5 (kon.)

Arizona právě vstřelila branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Hosté se zmocnili puku a střelou přes obránce do prázdné branky upravil na 2:4 LAWSON CROUSE. Asistence: Christian Fischer.
    59:21 Kerfootův gól nebyl nakonec uznán pro předcházející přihrávku rukou

59:21
    Domácí se při power-play radovali z vyrovnávací trefy, když se po závaru prosadil zblízka Alexander Kerfoot, jenže hosté si vzali challenge, kdy reklamovali přihrávku rukou u modré čáry. Po kontrole u videa jim dali rozhodčí zapravdu. Rielly se proti tomuto pravidlu skutečně provinil a gól tak nebyl uznán! Stav je stále 2:3!

58:59
    Källgren je na střídačce, domácí Toronto hraje v šesti!
    58:27 Shayne GOSTISBEHERE - 2:3

58:27
    Přesilovka je využitá a hosté se vrací do vedení. Při bránění oslabení zlomil Kämpf svou hůl a tak byli domácí chvíli oslabeni o dalšího plně vybaveného hráče. Arizona toho využila, Keller přihrál na pravý kruh, kde napřáhl SHAYNE GOSTISBEHERE a ranou z voleje prostřelil Källgrena – 2:3. Asistence: Clayton Keller, Nick Ritchie.

57:55
    Tlak Toronta se teď otupí, neboť je tu přesilovka hostů. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Calle Järnkrok.
    53:18 Mitchell MARNER - 2:2

53:18
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Neskutečné, už je srovnáno! Puk doklouzal za branku Arizony, odkud se jej hostům nepovedlo ideálně rozehrát, před brankovištěm se k bekhendovému zakončení dostal MITCHELL MARNER a pověsil puk pod horní tyčku – 2:2. Bez asistence.
    52:54 William NYLANDER - 1:2

52:54
    Domácí využívají přesilovku a snižují na jednobrankový rozdíl. Tavaresova střela zpoza kruhů se odrazila od Browna na zcela volného WILLIAMA NYLANDERA, který nezaváhal a poslal střelu do horního růžku Vejmelkovy branky – 1:2. Asistence: John Tavares, Morgan Rielly.

51:19
    Už se pískalo a na trestnou lavici zamířil Jack McBain s dvouminutovým trestem za držení.

47:29
    Naději na zvrat teď domácím udržel gólman Källgren, když zneškodnil Kassianovu střelu z brejku!

45:06
    Vzápětí Travis Boyd fauloval protivníka a dostal dvě minuty za podrážení. Přesilovka pro Toronto.

37:45
    Je tu další přesilovka pro Arizonu, domácí lavička dostala dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Nicolas Aube-Kubel.

32:20
    Pískal jeden z hlavních sudích a je tu přesilová hra pro Toronto. Dvě minuty za krosček dostal Josh Brown.

29:01
    Navíc je tu vyloučení na straně Toronta, Justin Holl vyhodil puk přes plexi a dostal dvě minuty za zdržování hry.
    28:30 Christian FISCHER - 0:2

28:30
    Už je to o dvě branky! Hosté dostali puk za branku Toronta, kde jej po souboji vyšťoural Bjugstad, přihrál před brankoviště, kde měl prostor CHRISTIAN FISCHER a zblízka prostřelil Källgrena. Na lavičce domácích se mohl trenér pouze kysele zatvářit, neboť stav je 0:2. Asistence: Nick Bjugstad.
    19:34 Nick RITCHIE - 0:1

19:34
    No a přesilovka je nakonec využitá a hosté vedou! Arizona pokračovala v kombinaci, po přihrávce na pravou stranu naznačil střelu Gostisbehere, ale nakonec posunul puk mezi kruhy, kde stál NICK RITCHIE a z první o tyčku zakončil po ledě za Källgrenova záda – 0:1! Asistence: Shayne Gostisbehere, Janis Moser.

18:43
    Přesilovku si teď zase zahraje hostující Arizona, dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Calle Järnkrok.

16:34
    Vylučuje se na straně Arizony, dvě minuty za vražení na hrazení dostal Nick Ritchie.

10:13
    Po přerušení se u branky strhla krátká potyčka, po které rozhodčí vylučovali na obou stranách. Domácí TJ Brodie dostal dvě minuty za tahání za soupeřovu helmu, hostující Jack McBain zase dvě minuty za hrubost.

02:55
    Hra v pěti nám moc dlouho nevydržela, přesilovku si teď dají hosté. Dvě minuty za faul kolenem obdržel Nicolas Aube-Kubel.

00:34
    Toronto se hned po úvodním buly usadilo v útočném pásmu a vybojovalo si přesilovku. Dvě minuty za krosček dostal Jasin Moser.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 53. Nylander (Tavares, Rielly), 54. Marner – 20. N. Ritchie (Gostisbehere, Moser), 29. Fischer (Bjugstad), 59. Gostisbehere (Keller, N. Ritchie), 60. Crouse (Fischer)

Toronto Maple Leafs: Källgren (Samsonov) – Brodie, Rielly (A), Holl, Muzzin, Sandin, Giordano – Marner (A), Matthews, Bunting – Nylander, Tavares (C), Malgin – Järnkrok, Kerfoot, Engvall – Aube-Kubel, Kämpf, Aston-Reese.
    Trenér: Sheldon Keefe

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Stecher, Moser, J. Brown, Gostisbehere, Välimäki, Mayo – Keller (A), Boyd, Crouse (A) – Guenther, Hayton, N. Ritchie – Kassian, McBain, Maccelli – Fischer (A), Bjugstad, O'Brien.
    Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Sutherland, Rank – Johnson, Flemington

Diváci: 18 346