Mladá Boleslav – Prostějov 4:0 (kon.) | Velvary – Ostrava 0:2 (kon.) | Hlučín – Plzeň 3:2 (kon.)
Domažlice – Sparta 1:6 (kon.) | Táborsko – Brno 1:2 (kon.) | Chlumec n/C – Hr. Králové 0:4 (kon.)
Zápy – Olomouc 1:3 (kon.) | Slovácko – Varnsdorf 6:0 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Třinec 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Slavia 0:4 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:2 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Středa 19.10.2022, 15:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • MOL Cup • 3. kolo

90+4
    Brno právě vstřelilo branku! Brněnským hrdinou je MICHAL ŠEVČÍK! Dostal balon na střed a poslal levačkou pěknou utaženou střelu po zemi přesně k tyči, na kterou Zadražil nedosáhl. Brno vede v Táboře 2:1 a do konce druhého poločasu zbývají sekundy.

88
    Brno právě vstřelilo branku! WALE MUSA ALLI se uvolnil na pravé straně a poslal míč před branku, kde došlo k teči do Zadražilovy branky. Zbrojovka srovnává v závěru druhé půle na 1:1.

59
    Táborsko právě vstřelilo branku! Táborský útočník DAVID LEDECKÝ se krásně uvolnil za brněnskou obranu a postupoval na Šimana sám. V rozhodující chvíli vsadil na kličku gólmanovi a poslal balon v klidu do prázdné branky. Táborsko vede nad Zbrojovkou Brno 1:0.