Florida – Tampa 2:3 (po pr.) | Chicago – Detroit 4:3 (po pr.) | Colorado – Seattle 2:3 (kon.)
Boston – Minnesota 4:3 (po pr.) | New Jersey – San Jose 2:1 (kon.) | Edmonton – St. Louis 0:2 (kon.)

Chicago právě vstřelilo branku!
    Chicago v prodloužení dokončuje obrat a bere si z dnešního zápasu dva body. Raymond při zakládání útoku přišel o kotouč, čehož využil MAX DOMI, který se rychle rozjel na branku soupeře a přesnou střelou z pravého kruhu propálil Nedeljkovice. Bez asistence.

53:47
    Stalock si nyní vybral smolnější okamžik, když vyhodil kotouč do ochranné sítě. Hosté budou hrát přesilovou hru.
    50:06 Connor MURPHY - 3:3

50:06
    Po vhazování ale přichází vyrovnání. Střela CONNORA MURPHYHO od modré čáry byla tečována a Nedeljkovic nedokázal zareagovat. Chicago srovnává při vlastním oslabení. Asistence: Sam Lafferty.

49:04
    McCabe trefil smolně holí do obličeje Raymonda a je vyloučen na dvě minuty. Detroit dostává velkou šanci vrátit se do dvoubrankového vedení.

48:40
    Zadina se mohl dočkat prvního gólu v sezóně, když jel sám na branku. Střelou po ledě ale na Stalocka nevyzrál. Český útočník má v dnešním zápase i trošku smůly, jelikož měl několik solidních příležitostí.
    43:46 Philipp KURASHEV - 2:3

43:46
    Chaosu u branky Red Wings dokázal nejlépe využít PHILIPP KURASHEV, který se dostal k odraženému kotouči a z pravé strany ho poslal pod horní tyčku. Asistence: Sam Lafferty a Jack Johnson.

40:01
    Střídání v týmu Chicago Blackhawks:
    ze hřiště odchází Petr Mrázek, přichází Alex Stalock.

35:50
    Athanasiou se v předbrankovém prostoru dostal k dorážce a trefil tyčku. Chicago nyní mělo velkou smůlu.

Detroit právě vstřelil branku!
    Red Wings se vrací do dvoubrankového vedení. DOMINIK KUBALÍK šikovně tečoval střelu od modré čáry a Mrázek nedokázal zasáhnout. Kubalík se vrátil poprvé do Chicaga jako soupeř a nyní má na svém kontě gól a asistenci. Asistence: Olli Määttä.
    25:41 Andreas ATHANASIOU - 1:2

25:41
    ANDREAS ATHANASIOU se rozjel velmi rychle a nakonec úspěšně zakončil. Athanasiou nic nevymýšlel, vystřelil mezi betony a puk prošel do sítě.

25:41
    Athanasiou byl v brejkové situaci hákován a uvidíme trestné střílení!

17:16
    Sundqvist se vrátil ve velkém stylu a vybojoval pro svůj tým přesilovou hru. Po tvrdém hitu ho sekl Caleb Jones, jenž tak odchází na trestnou lavici.

15:06
    Blackhawks si mohou zahrát další přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty Sundqvist.

12:25
    Max Domi – 2 min., hrubost,
    Max Domi – 2 min., hákování.

Michael Rasmussen – 2 min., hrubost.

11:43
    Přesilovou hru si zahraje i Chicago. Hägg smolně vyhodil puk do hlediště a je vyloučen za zdržování hry.
    10:33 Dylan LARKIN - 0:2

10:33
    Hosté se během krátké chvíle radují podruhé. DYLAN LARKIN dostal od Kubalíka přihrávku mezi kruhy, odkud se kapitán Red Wings svižnou střelou zápěstím nemýlil. Mrázek toho v tomto případě mnoho neviděl. Asistence: Dominik Kubalík a Filip Hronek.

10:02
    Hosté si po vstřelené brance zahrají přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen na dvě minuty Tinordi.
    09:26 Pius SUTER - 0:1

09:26
    Red Wings se dostávají do vedení. Od modré čáry vystřelil tvrdě Hagg, což Mrázek dokázal vyřešit a puk vyrazil před sebe. Měl však smůlu, protože puk trefil PIUSE SUTERA do brusle a od té se odrazil do branky. Asistence: Robert Hagg a Gustav Lindström.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 26. Athanasiou (TS), 44. Kurashev (Lafferty, J. Johnson), 51. Murphy (Lafferty), 63. Domi – 10. P. Suter (Hägg, Lindström), 11. Larkin (Kubalík, Hronek), 32. Kubalík (Määttä)

Chicago Blackhawks: Mrázek (41. Stalock) – Set. Jones, J. Johnson, Murphy (A), Tinordi, Cal. Jones, McCabe – P. Kane (A), Domi, Athanasiou – Raddysh, J. Toews (C), T. Johnson – Lafferty, Dickinson, Kurashev – Entwistle, Blackwell, Khaira.
    Trenér: Luke Richardson

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Husso) – Chiarot (A), Seider, Määttä, Hronek, Lindström, Hägg – Kubalík, Larkin (C), Perron (A) – Zadina, Copp, Raymond – Söderblom, Rasmussen, Sundqvist – P. Suter, Veleno, Erne.
    Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Hebert, MacDougall – Pancich, McNamara

Diváci: 18 753