Nové Zámky – Nitra 8:1 (kon.) | Michalovce – Košice 4:1 (kon.) | HC Slovan – Poprad 5:0 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Prešov 6:5 (po pr.) | Zvolen – Trenčín 5:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
HC Košice
sk Neděle 23.10.2022, 16:30Tipos Extraliga (SR) • 12. kolo

59:50
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je JAKUB SUJA! Suja vybojoval puk v obrannej tretine, potiahol ho a strieľa štvrtý gól domáceho mužstva. Rozhoduje tým tento zápas. Bez asistencie

47:41
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je MATÚŠ PALOČKO! Osburn nahodil puk na Riečického, ktorý puk len vyrazil pred seba a tam bol voľný Matúš Paločko, ktorý dáva tretí gól Michaloviec. Asistencie: Osburn

28:05
    Košice dali gól! Strelcom gólu je MICHAL CHOVAN! Veľká skrumáž pred bránkou Michaloviec končí gólom Košíc. Pred bránou sa výborne zorientoval Tybor, ktorý posunul puk na lepšie postaveného Michala Chovana, ktorý strieľa gól do odkrytej brány. Asistencie: Tybor, Bartánus

15:46
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je ROMAN ŽITNÝ! Domáci zakombinovali v útočnej tretine. Jakub Suja prihral na Dávida Buca, ktorý zdvihol hlavu, videl pred bránou Romana Žitného, ten jeho prihrávku zúžitkoval a tak Michalovce vedú u 2:0. Asistencie: Buc, Suja

07:26
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je FILIP VAŠAŠ!. Domáci hokejisti idú do vedenia! Matúš Paločko vybojoval puk za bránou a dobrou prihrávkou našiel pred bránou voľného Filipa Vašaša, ktorý prestrelil Dominika Riečického v bráne hostí. Asistencie: Paločko, Michalčin.

Lissko

Branky a nahrávky: 8. Vašaš (Paločko, Michalčin), 16. Žitný (Buc, Suja), 48. Paločko (Osburn), 60. Suja – 29. Chovan (Tybor, Bartánus)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánok (Vošvrda) – Glazkov, Michalčin – Hammond, Osburn – Mihálik, Macejko – Buc, Suja, Žitný – Lapšanský, Pavlovs, Zabusovs – Paločko, Galamboš, Vašaš – Chalupa, Bjalončík, Bezúch
    Trenér: Thomas Coolen

HC Košice: Riečický (Durný) – Southorn, Olsson – Deyl, Šedivý – Novota, Ferenc – Bartoš – Jääskeläinen, Campbell, Leskinen – Watling, Chovan, Bartánus – Tybor, Slovák, Lamper – Havrila, Linet, Jokeľ
    Trenér: Dan Ceman

Rozhodčí: Kalina, Smrek – Hajnik, Durmis