Třebíč – Přerov 3:0 (kon.) | Jihlava – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Litoměřice – Pardubice B 5:0 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 2:1 (kon.) | Zlín – Šumperk 7:1 (kon.) | Sokolov – Slavia 2:3 (po pr.)
Prostějov – Kolín 2:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 24.10.2022, 17:30 • Zimní stadion Jana Marka, Jindřichův Hradec • Chance liga • 15. kolo

56:14
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Richard Cachnín – 2 min., podrážení.

54:09
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek:
    Štěpán Macháček – 2 min., vražení na hrazení.

50:22
    Patrik Miškář – 2 min., podrážení.

49:25
    Michal Hotěk – 2 min., nesportovní chování.

27:52
    Vojtech Zeleňák – 2 min., vysoká hůl.

15:33
    Štěpán Havránek svým hákováním Chvátala znovu nabízí Dukle početní výhodu.

10:20
    Frýdek si zkusí hned v první třetině přesilovku pět na tři. Jiří Fronk dostává dvě minuty za podržení Svačiny.

08:52
    Také hosté si vyzkouší první přesilovku v zápase. Filip Dundáček podráží v útoku jednoho z hráčů Frýdku.

06:36
    Daniel Kowalczyk podráží ve středním pásmu svého bývalého spoluhráče Cachnína a jde si tak odpykat dvě minuty.

Daniel Lhotský

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 15. Jungwirth (Šik, F. Kočí), 25. Jungwirth (Šik, Dundáček), 28. Šik (Jungwirth), 56. Šik (Miškář) – 31. Svačina (Teper)

HC Dukla Jihlava: Wolf (Beran) – Mareš, Bilčík, Dundáček, Haman, M. Jáchym, F. Kočí, Chvátal – Jungwirth, Skořepa (C), Šik – Harkabus (A), Miškář, Fronk – Beránek, Pořízek, Křehlík – Cachnín, Juda, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

HC Frýdek-Místek: Mokry (Švančara) – Š. Havránek, Teper (C), Sova, Kowalczyk, Zeleňák, Ročák, Homola – Dostálek, Vrdlovec (A), Svačina (A) – Hotěk, Haas, A. Zeman – Lyszczarczyk, Macháček, Bednář – Geidl, Matěj, Ramik.
    Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Květoň, Jaroš – Polák, Kotlík