Jihlava – Šumperk 3:4 (po pr.) | Vsetín – Zlín 4:1 (kon.) | Litoměřice – Slavia 0:3 (kon.)
Sokolov – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Prostějov – Pardubice B 2:1 (po pr.) | Přerov – Poruba 2011 3:2 (kon.)
Třebíč – Kolín 3:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:4 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 29.10.2022, 16:30 • Zimní stadion Pelhřimov • Chance liga • 17. kolo

Zápas je u konce, Dukla si vybrala v druhé části prodloužení slabší chvilku a sama zápas rozhodla ve prospěch Draků. Dva body za výhru tak dnes poputují do Šumperka. To je ode mě vše, díky za pozornost. (19:01:05)

62:51 Jiří PRŮŽEK - 3:4

62:51
    Draci právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. Při rozehrávce u Berana si do branky u tyčky omylem sám srazil kotouč Josef Skořepa. Gól je nakonec připsán Jiřímu Průžkovi. Asistence: David Bartoš, Lukáš Žálčík.

62:20
    Šumperk dlouho váhal s rozehrávkou, až Kočí vyrazil napadat hráče za brankou, Draci ale tuto situaci ustáli a na druhé straně mohli pálit zblízka na Berana, toho trefil puk do hrudi.

60:58
    Dukla si zatím s pukem ještě nezahrála v prodloužení, Dundáček sice dokázal zastavit ostrým zákrokem na mantinelu útočníka Šumperku, ale hosté si rychle vybojovali kotouč zpět.

60:03
    Úvodní buly lépe zvládl Šumperk, hned v úvodu ale musí s pukem až za vlastní branku.

60:01

Třetí třetina je u konce. Dukla se v závěru dostala do několika zajímavých šancí, žádnou z nich ale nevyužila. Už nyní je jisté, že každý tým si z Pelhřimova odnese alespoň bod, což je především pro Šumperk úspěch, pro Duklu za současné situace spíše ztráta. Za necelé dvě minuty začne prodloužení.

60:00

59:38
    Haman pálil na Lackoviče od modré, nikdo z domácích ale nedokázal přijet včas na dorážku.

58:43
    Bartoš dostal dost prostoru v útočném pásmu od domácí obrany a dojel s pukem až před Berana, z bezprostřední blízkosti ale nedokázal vymíchat brankáře Dukly a udělat si místo pro zakončení.

57:50
    Kolář nedokázal zpracovat puk ještě před modrou, Dukla se ale zvládla rychle vrátit do útočného pásma.

57:17
    Fronk dostal od Harkabuse přihrávku přimo k Lackovičovi a zkoušel ho po zemi překonat střelou z bekhendu, Lackovič si ale dokázal poradit i s touto velkou šancí.

56:55
    Hrachovský vyslal ostrou ránu od modré čáry, Beran musel zasahovat hokejkou a vyrazit puk až do ochranné sítě.

56:25
    Šik opět pálil z pravé strany na Lackoviče, přímo u tyčky ještě ve vzduchu chtěl tečovat Skořepa, puk ale ve výšce netrefil.

55:40
    Pořízek se ocitl sám před brankářem a zkoušel pálit za Lackoviče, neúspěšně.

55:16
    Na druhé straně se dostal do dobré příležitosti Bernat, ale z bezprostřední blízkosti s pukem nedokázal nic vymyslet a nakonec sám skončil až v brance.

54:45
    Harkabus nahodil na Lackoviče puk od modré, Dvořák z bezprostřední blízkosti nedokázal tečovat do branky.

53:22
    Šik se dostal s pukem až k Lackovičovi a zkoušel ho prostřelit u tyčky, brankář Šumperka ale byl včas na správném místě a nenechal žádný prostor k zakončení.

52:58
    Haman čekal na přihrávku podél mantinelu, jenže na modré mu puk přeskočil hůl a obránce Jihlavy tak nemohl pokračovat v útoku. Dukle je následně odpískán při návratu do pásma úmyslný ofsajd.

52:21
    Puk po teči skončil zřejmě na střídačkách, rozhodčí hru posouvá zpět k Beranovi.

51:34
    Puk se od Lackoviče odrazil na kruh přímo na Miškáře, ten zkusil zahrát letící puk do branky, ale přestřelil.

51:18
    Hra ve na chvíli přeruší, Lackovič má zřejmě nějaký problém se svou maskou.

50:23
    Jungwirth od střídačky hostů přihrál mezi kruhy na Skořepu, ten ale vyslal jen slabou střelu na Lackoviče a ten tak měl dost prostoru na zákrok betony.

49:39
    Beránek od modré nahazoval puk Křehlíkovi na dorážku, ten se ale po puku marně natahoval přes bránícího hráče.

49:20
    Hra se přerušuje, Dukla se dopustila ofsajdu.

48:42
    Jouza se vydal s pukem ze středního pásma za branku a zkoušel Berana překvapit střelou k tyči, gólman Jihlavy o něm ale věděl a místo si pohlídal svým betonem.

48:19
    Kohút zlomil na levém kruhu hůl a Dukla tak mohla na konci oslabení zaútočit na Lackoviče, ten si ale střelu k tyči pohlídal.

48:14

47:22
    Bilčíka zasáhl puk a odrazil se přímo před něj, obránce Jihlavy ale nedokázal kotouč vyhodit, protože trefil Hrachovského na modré, na vyhození si museli domácí ještě chvíli počkat.

46:32
    Šumperk se s pukem dostal až k Beranovi, místo zakončení zblízka ale ještě vrátili puk k modré na Hrachovského, který z lajny přestřelil branku.

46:13
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Daniel Kolář – 2 min., podrážení.

46:00
    O puk se bojuje u mantinelu, fanoušci delší dobu neviděli žádnou střelu.

44:50
    Dukla si přihrávala podél modré a Kočí poté vyslal střelu z první, tu Lackovič zlikvidoval svou vyrážečkou.

44:20
    A hra se dále kouskuje, Šumperk po buly poslal puk na zakázané uvolnění.

44:14
    Vhazování v útočném pásmu Dukly se bude opakovat, Skořepa dostává varování.

44:09
    Poté, co puk opustil kluziště, se bude vhazovat po levici Lackoviče.

43:32
    Dukla poslal puk do útočného pásma podél mantinelu, musela o něj ale ještě bojovat u střídačky Draků, nakonec se jí to povedlo a může založit útočnou akci.

42:59
    Dukla se snažila o přechod do útočného pásma, ještě před modrou ale u mantinelu zasáhl Šumperk a nepustil Jihlavu ke svému brankáři.

42:00
    Jáchym se pokoušel schovat svůj pokus od modré za obránce, Lackovič ale vše dobře viděl. Odražený puk Šumperk ještě jednou vyslal na Berana, ten ho poslal hokejkou do ochranné sítě.

41:15
    Fronk si nechal na modré vypíchnout puk a musel se tak rychle vracet do obranného pásma za volně jedoucím kotoučem.

40:30
    Beran Musel likvidovat střelu přes půl hřiště a následně ještě zasahoval z minimálního úhlu, během toho si ale vysunul branku ze své pozice a hra se tak musí přerušit.

40:01
    Úvodní vhazování tentokrát lépe zvládl Šumperk.

40:01

Týmy se vrací na kluziště, třetí třetina bude za chvíli zahájena.

Druhá třetina je u konce. Lépe začala pro hostující Draky, kteří dvě minuty po startu třetiny šli po střele Kohúta do vyražené branky už do náskoku dvou branek. Poté ale bekhendem nejprve snížil okamžitě Pořízek na rozdíl jediné branky a v polovině třetiny vyrovnal dorážkou z bezprostřední blízkosti stav utkání. Po dvou třetinách je skóre 3:3, uvidíme, zda rozhodne ta třetí. Třetí třetina začne přibližně v 18:15.

40:00

39:57

39:52
    Dukla dotlačila puk po buly až do středního pásma a zřejmě přežije oslabení bez úhony.

39:40
    Beran musel reagovat na střelu z prostoru mezi kruhy svou lapačkou, ze druhé třetiny už příliš nezbývá, na gól je ale stále dost času.

39:13
    Pořízek rychle spěchal po vyhozeném puku, Lackovič tak musel vyjet z branky a zasáhnout. Následovalo další vyhození puku a Šumperk už má celkem málo času na gól.

38:04
    Dukla musela po buly bojovat o puk na místě pro vhazování, nakonec uspěla a Bilčík poslal puk na druhou stranu kluziště.

37:57
    Fabien Kočí – 2 min., hákování.

37:41
    Kadeřávka trefil volný puk do brusle a odrazil se až do brankoviště, Lackovič raději po puku rychle skočil a přikryl ho svou lapačkou.

37:24
    Bernat se nestihl včas vrátit z útočného pásma a Šumperku je tak odpískán ofsajd.

36:39
    Dudycha pálil od modré a Motloch se ještě snažil dojet pro odražený puk na dorážku, u toho ale byli dříve hokejisté Dukly.

36:13

36:08
    Beránek v závěru přesilovky na kruhu přestřelil. Poté dostal ještě šanci na reparát, znovu mířil do pravého horního rohu, tentokrát už ale Lackovič zachytil puk svou lapačkou.

35:26
    Šumperk vyhrál buly a opět vyhazuje, Dukla se už tak snadno nemůže dostat do útočného pásma.

34:58
    Haman dvakrát nahazoval puk od modré, Šik se ještě natahoval po dorážce, puk ale měl už příliš daleko od těla.

34:22
    Šumperk hned v úvodu oslabení vyhazuje puk k Beranovi, Dukla se ale velmi rychle vrací do útočného pásma.

34:13
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK:
    Lukáš Motloch – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

34:10
    Puk po zemi musel Lackovič přikrýt před dojíždějícími hráči Dukly, domácí tak alespoň vybojovali útočné pásmo.

33:11
    Bilčík nedokázal zpracovat puk na modré v útočném pásmu a Šumperk měl dost času na přečíslení 2 na 1, hostům se ovšem vymstila střela místo přihrávky před brankou, Beran bez větších potíží zlikvidoval velkou šanci Draků hokejkou.

32:46
    Zakázané uvolnění vrací Jihlavu do obranného pásma.

32:13
    Beran celkem riskantně rozehrál na Šika, ten si ale zvládl pokrýt kotouč a Dukla tak mohla do útoku. Jungwirth se pokoušel zakončovat těsně před Lackovičem, nedokázal ho ale po zemi překonat.

31:37
    Haman prověřil Lackoviče střelou nízko nad ledem, brankář Šumperka celou akci pojistil svou hokejkou.

30:49
    Dundáček dostal od mantinelu přihrávku na modrou a zkusil z první střílet, v cestě mu ale stála noha jednoho z obránců.

29:49
    Pořízek počkal s pukem u modré na dojíždějícího Beránka a poslal mu přihrávku bekhendem před brankáře, přihrávka ale byla nepřesná, navíc Beránka už hlídali dojíždějící obránci.

28:52
    Dukla ztratila po buly puk a Kadeřávek dostal nabídku na samostatný únik ve středním pásmu. Puk na něj byl ale příliš rychlý a skončil až na hokejce Berana.

28:37
    Šik po vyhraném buly dvakrát po sobě pálil na branku, v obou případech úspěšně zasáhl Lackovič svou hokejkou.

28:12
    Oddechový čas pro tým DRACI PARS ŠUMPERK.
    28:12 Radek POŘÍZEK - 3:3

28:12
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno. Už se zdálo, že z přečíslení 2 na 1 nebude nic, když Kolář neúspěšně zakončoval u tyčky, jenže poté se do skrumáže před brankou zapojil i RADEK POŘÍZEK a poslal puk do prázdného místa uprostřed branky. Asistence: Daniel Kolář.

27:30
    Domácí úspěšně vyvezli puk do útočného pásma a Miškář se dostal až k Lackovičovi, během zakončení ale přestřelil.

27:12
    Vyhození puku ze strany Dukly končí až na trestné lavici, vhazuje se u Berana.

26:51
    Šumperk zvládl buly ve svém obranném pásmu a nebude tak muset bránit ve své přesilovce.

26:17
    Šumperk dlouho čekal s ránou na Berana a dlouho si jen přihrával, nakonec Kunst sebral odvahu a vystřelil, Beran pokus vyrazil hokejkou za branku.

25:55
    Radek Pořízek – 2 min., vysoká hůl.

25:23
    Dundáček od modré přestřelil a po dlouhé době se Šumperk konečně osvobodí z obranného pásma.

24:31
    Dukla pálí na Lackoviče ze všech možných pozic, brankář Šumperka ale odolává.

23:35
    Skořepa hledal místo mezi nohama stojícího Lackoviče z úhlu, trefil ale jen betony brankáře. Následně obkroužil branku Šik a tlačil puk u tyčky. Lackovič teď podržel svůj tým.

23:14
    Hamanova střela z rohu pásma letěla mimo, Dukla může pokračovat v útoku.

23:04
    Cachnín přihrával od tyčky přímo před branku na teč Šikovi, ten ale v ideální pozici tečoval puk mimo branku.

22:18
    Dukla se žene po vstřeleném gólu za vyrovnáním, Lackovič ale tentokrát nemusel zasahovat, protože střela z úhlu šla zcela mimo branku.
    21:46 Radek POŘÍZEK - 2:3

21:46
    Dukla ale rychle odpovídá a opět je to jen o gól! U levé tyčky se objevli RADEK POŘÍZEK A procpal puk až za brankovou čárou. Asistence: Petr Beránek.
    21:12 Dávid KOHÚT - 1:3

21:12
    Náskok Draků roste. Šumperk zvládl přihrávku přímo před Beranem a DAVID KOHÚT tak pálil od tyčky do odkryté části branky. Domácí před samotným zakončením ještě nechtěně vysunuli branku ze své pozice, rozhodčí ale jasně ukázal, že gól platí. Asistence: Tomáš Bernat.

20:46
    Miškář s Fronkem jeli v přečíslení na Lackoviče, první jmenovaný ale dojel s pukem příliš blízko k brance a místo přihrávky musel střílet, Lackovič střelu vyřešil lapačkou.

20:27
    Hrachovskému se zapletl puk pod nohama u modré, nakonec ho ale dokázal podržet v pásmu. Šumperku se to vyplatilo, Průžek mohl vystřelit na Berana z bezprostřední blízkosti.

20:03
    Úvodní buly pro Jihlavu.

20:01

Týmy se vrací na ledovou plochu, utkání bude za okamžik pokračovat.

První třetina je za námi. Spokojenější bude jistě hostující Šumperk, který nejprve díky střele Jelínka využil svou první přesilovku. Dukla pak také dokázala skórovat v početní výhodě, Harkabus od modré přesně trefil puk pod horní tyč. V 16. minutě ale chybovala ve středním pásmu domácí obrana a Průžek poté využil samostatný únik. Po první třetině tak vede Šumperk o jeden gól. Druhá třetina začne přibližně v 17:20.

20:00

19:54
    Bilčík poslal puk po zemi a Miškář se snažil ještě před Lackovičem dorážet, to se mu ale přes hromadu těl a hokejek nepodařilo.

19:47
    Šumperk se těsně před koncem dopustil zakázaného uvolnění a nabídl tak Jihlavě ještě šanci na gól.

19:00
    Kohút pálil na Berana od modré, trefil ale jen zadní plexisklo. Po vystřídání tak bude moci útočit domácí Dukla.

18:29
    Brož byl zasažen pukem, se kterým pak mohl vyjet do útoku. V útočném pásmu zkusil ještě bekhendem obhodit obránce do jízdy Cachnínovi, ten už se ale nedokázal probojovat přes bránícího hráče k puku.

18:14
    Křemen se marně natahoval nohou do středního pásma, rozhodčí píská ofsajd.

17:47
    Kolář dlouho nikomu nepřihrál, teď musí odolávat sevření Šumperka na mantinelu.

16:43
    Kolář přihrával Beránkovi na střelu a ten už se napřahoval, jenže Horký byl poblíž útočníka Jihlavy a lehce mu sáhl do puku.

16:34
    Zakázané uvolnění Šumperka. Dukla dostává další šanci v útoku.

15:44
    Fronk jel s pukem podél mantinelu a nahazoval puk před Lackoviče dvěma dojíždějícím hráčům na dorážku, ani jeden však nedokázal zpracovat puk a zakončit.
    15:09 Jiří PRŮŽEK - 1:2

15:09
    Draci si berou vedení zpět. Velká chyba Dukly, domácí si nepohlídali ve středním pásmu JIŘÍHO PRŮŽKA, který jel sám na Berana a překonal ho kličkou do rohu branky. Asistence: David Bartoš, Ondřej Hrachovský.

14:45
    Bilčík se lehkou kličkou zbavil obránců a prověřil Lackoviče z dálky, ten na střelu dobře viděl a pomalou ránu bez problému pokryl lapačkou.

13:45
    Harkabus pálil k tyči, Lackovič se musel natahovat svým betonem, aby vykopl puk ven.

13:12
    Jáchym nahazoval puk do rohu hřiště příliš brzo, Miškář nestihl dojet k puku ze středního pásma dříve než obránce Šumperka.

12:48
    Dukla ztratila puk v útočném pásmu a Šumperk jel rychle na Berana vystřelit, aby mohl vystřídat.

12:15
    Dvořák střílel z podobné pozice jako před malou chvílí Harkabus, jeho střele ale chyběla větší přesnost a puk přelétl těsně nad horní tyčí.

11:45
    Brož ztratil na mantinelu puk v obranném pásmu, Dukla ale vybojovala kotouč zpět a byl to právě Brož, který se pak objevil ideálně na dorážku před brankou, Lackovič měl ale štěstí a včas zasáhl svým betonem.
    10:23 Tomáš HARKABUS - 1:1

10:23
    I Dukla už tentokrát využívá přesilovku a vyrovnává stav utkání. Po vyhraném buly si dlouho přihrávali Fabien Kočí a TOMÁŠ HARKABUS. Druhý jmenovaný si pak vyvezl puk až na osu hřiště a učebnicovým způsobem poslal puk přímo pod horní tyč. Asistence: Fabien Kočí.

10:05
    Šimon Jelínek – 2 min., sekání.

09:16
    Harkabus znovu prověřil Lackoviče na jeho pravé straně, střela Jihlavy ovšem letěla těsně mimo branku a brankář tak vůbec nemusel zasahovat.

08:26
    Bilčík tentokrát musel spěchat za pukem, rozhodčí dopředu signalizoval že nebude pískat zakázané uvolnění.

08:17
    Zakázané uvolnění vrací hru k Lackovičovi.

07:59
    Brož poslal zadovku na Cachnína, ten ovšem z vrcholu kruhu nastřelil jen bránícího hráče.

06:53
    Dlouhý souboj o puk u mantinelu lépe zvládli domácí, Beránek sebral puk a Dukla tak mohla pokračovat v útoku. Dvořák zkusil zakončit u tyčky, z malé vzdálenosti ale neuspěl.

06:05
    Jáchym poslal schovanou střelu k bližší tyči od střídačky hostů, brankář byl ale včas u tyčky a nenechal zde ani milimetr prostoru.
    04:32 Šimon JELÍNEK - 0:1

04:32
    Šumperk využívá přesilovou hru a jde v dnešním zápase do vedení. Dukla se nestihla včas vrátit do obranného pásma a Bartoš tak mohl z kruhu přihrát na druhou stranu na volného ŠIMONA JELÍNKA, který z první překonal Berana. Asistence: David Bartoš, Vratislav Kunst.

04:11
    Dundáček si počkal a po lehké kličce poslal od mantinelu puk až na druhou stranu hřiště.

04:04
    Miroslav Juda – 2 min., hákování.

03:50
    Na druhé straně opět zasahoval Lackovič, ten ale dobře viděl na střelu a bez větších potíží ji vyrazil do ochranné sítě.

03:31
    Šik při průchodu do pásma ztratil puk a Žalčík tak pospíchal za pukem do útoku, střelu mimo chtěl ještě dorážet z malého úhlu, tuto pozici si už Beran pohlídal.

03:12

02:59
    Haman nabil Fronkovi na pravý kruh a ten ihned vystřelil, Lackovič střelu chytá do lapačky.

02:25
    Šumperk vyhazuje kotouč ven a rychle střídá, oba týmy si mezitím vystřídají a Jihlava zahájí útok až za Beranem.

01:40
    Zajímavá akce před brankou Šumperka, nahození od mantinelu se ve skrumáži pokoušelo dorážet několik hráčů, Lackovič odolal.

01:17
    Kočího první střela trefuje lýtko jednoho z bránících hráčů. Šumperk tak mohl vyhazovat odražený kotouč, jenže po teči puk skončil až v hledišti.

01:14
    Šimon Jelínek – 2 min., hákování.

00:27
    Šik si připisuje první střelu zápasu, ta ovšem letí vysoko nad brankou. Na druhé straně poprvé prověřil Berana Žalčík, jeho střelu brankář Jihlavy vyrazil do ochranné sítě.

00:01
    Po úvodním vhazování se dostává k puku Dukla.

00:01

Týmy už nastupují na ledovou plochu a utkání může za malou chvíli začít.

HC Dukla Jihlava: Beran (Wolf) – Dundáček, Bilčík, D. Kolář, Haman, M. Jáchym, F. Kočí, A. Dvořák – Jungwirth, Skořepa (C), Šik – Harkabus (A), Miškář, Fronk – Beránek, Pořízek, Křehlík – Cachnín, Juda, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

DRACI PARS ŠUMPERK: Lackovič (Hamalčík) – Hrachovský, Kadeřávek, J. Michálek, Kunst, Dudycha – Motloch, Průžek (A), Bartoš (A) – Žálčík (C), Svoboda, Šuhaj – Jelínek, Vachutka, Kohút – Bernat, Křemen, Horký – Jouza.
    Trenér: Lukáš Majer

Rozhodčí: Bejček, Čáp – Jindra, Štofa.

Krásný večer ze zimního stadionu v Pelhřimově. Po devíti kolech Chance ligy se do města rekordů znovu vrací Dukla Jihlava, která zde vyzve Šumperk. S tím se utkala v Pelhřimově už v rámci letní přípravy.

Dukla se zvládla oklepat z neúspěšného startu sezony, kdy se propadla až na předposlední místo, a zatím velmi vyrovnanou tabulkou se vyšplhala až na průběžné druhé místo. Z posledních sedmi zápasů Dukla šest zvítězila, padla pouze na ledě vedoucí Poruby. Dukle se letos celkově daří i na obou domácích ledech, poslední tři domácí utkání na Stadionu Jana Marka všechna zvítězila za tři body a z dosavadních sedmi domácích zápasů pouze v jediném nebrala ani bod.

Šumperk v letošní sezoně zatím příliš úspěšný není. Draci zatím v sezoně nevyhráli více jak dvě utkání v řadě a po vyhraném utkání téměř vždy přišla porážka. Tabulka je však stále velmi vyrovnaná a pro Draky je důležité, že zvládli opustit poslední místo a aktuálně drží dvanáctou pozici. Z posledních pěti utkání brali Draci celkově šest bodů, na domácím ledě překvapivě porazili Vsetín 7:3. V případě vítězství na Vysočině by se dokonce mohli posunout až do nejlepší desítky.

Vzájemné zápasy

Dukla proti Šumperku nastoupila zatím jednou v této sezoně, další dva zápasy spolu týmy odehrály ještě v rámci letní přípravy. Ve čtvrtém kole Chance ligy se týmy utkaly na ledě Šumperka, kde Dukla rozhodla zápas už v jeho první polovině. Ve 26. minutě totiž Handl zvyšoval už na 3:0 pro Duklu a utkání pro domácí nevypadalo vůbec dobře. Za Šumperk sice ještě snižoval ve 48. minutě Průžek, jenže v 54. minutě opět vrátil Duklu Šik do tříbrankového vedení a utkání tak bylo definitivně rozhodnuto. Dukla si odvezla všechny body za výhru 4:1.

Od návratu Šumperka do Chance ligy Draci s Duklou odehráli celkem šest ligových utkání. Ve všech případech se radovala Jihlava, Šumperk bral pouze jeden bod za prohru v nájezdech minulou sezonu v CZ LOKO Aréně.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 11. Harkabus (F. Kočí), 22. Pořízek (Beránek), 29. Pořízek (D. Kolář) – 5. Jelínek (Bartoš, Kunst), 16. Průžek (Bartoš, Hrachovský), 22. Kohút (Bernat), 63. Průžek (Bartoš, Žálčík)

Rozhodčí: Bejček, Čáp – Jindra, Štofa