Minnesota – San Jose 2:3 (1:2 po s.n.) | Boston – Vancouver 5:2 (kon.) | NY Rangers – Arizona 4:1 (kon.)
Tampa – Washington 6:3 (kon.) | Seattle – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Ottawa – NY Islanders 2:4 (kon.)

59:28
    Rána Dylana Guenthera zpoza obránce nebyla přesná.

58:35
    Jimmy Vesey zachytil rozehrávku hostů, následně si sjel mezi kruhy, ale ze slibné pozice přestřelil.

57:50
    Zakončení Alexise Lafreniera zastavil jeden z obránců hostů.

56:55
    Jezdci ušetřili cenný čas v útočném pásmu, když už zbývají jen tři minuty do konce třetí třetiny.

55:52
    Laurent Dauphin pálil z levého kruhu, avšak Igor Šesťorkin s jeho ranou problémy neměl.

54:58
    Chris Kreider nechtěl udělat chybu, a tak raději puk poslal na icing.

54:28
    Po chybě Kaapa Kakka se do zakončení dostal Nick Bjugstad, jehož bekhend skončil v lapačce Igora Šesťorkina.

53:00
    Riskantní rozehrávka Igora Šesťorkina nakonec trable domácím nepřinesla.
    51:43 Ryan CARPENTER - 4:1

51:43
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí přidávají třetí branku! Braden Schneider od modré čáry nahodil puk na bránu, který cesto do brány ještě v předbrankovém prostoru stačil tečovat RYAN CARPENTER. Asistence: Braden Schneider a Jimmy Vesey.

51:03

50:45
    Druhá přesilovková formace má zatím problém se vůbec usadit v útočném pásmu.

49:58
    Mika Zibanejad našel na zadní tyči číhajícího Chrise Kreidera, který tentokrát puk nedokázal usměrnit do sítě.

49:03
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
    Matias Maccelli – 2 min., vysoká hůl.
    48:33 Clayton KELLER - 3:1

48:33
    Arizona právě vstřelila branku!
    Také hosté využívají přesilovku! Nick Ritchie našel na levé straně volného CLAYTONA KELLERA, který našel mezírku mezi tělem Šesťorkina a bližší tyčí. Asistence: Nick Ritchie a Travis Boyd.

47:49
    Střela Janise Mosera byla tečována mimo prostor třech tyčí.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 36. Goodrow, 37. Fox (Chytil, Panarin), 45. Kreider (Zibanejad, Fox), 52. Carpenter (Schneider, Vesey) – 49. Keller (N. Ritchie, Boyd)

New York Rangers: Šesťorkin (Halák) – K. Miller, Trouba (C), R. Lindgren, Fox, Hájek, Schneider – Kreider (A), Zibanejad, Vesey – Panarin (A), Trocheck, Gauthier – Lafreniere, Chytil, Kakko – Blais, Carpenter, Goodrow.
    Trenér: Gerard Gallant

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Välimäki, Moser, Gostisbehere, J. Brown, Nemeth, Stecher – Keller (A), Hayton, Guenther – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – N. Ritchie, McBain, Fischer (A) – O'Brien, Boyd, Dauphin.
    Trenér: Andre Tourigny

Rozhodčí: Chmielewski, Lambert – Shewchyk, Gawryletz

Diváci: 18 006