Středa 16.11.2022, 18:00Reprezentace U20

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Česko: Horníček – Prebsl, Šíp, Křišťan, Kramář, Kurka, Matys, Šigut, Višinský, Koželuh, Stránský
    Náhradníci: Uhlíř, Šubert, Alijagič, Novák, Slavíček, Mastný, Svoboda, Halinský, Černýk

Německo: Ernst – Rosenboom, Calhanoglu, Fofana, Lawrence, Wagner, Kehrer, Nebel, Sieb, Woltemade, Beier
    Náhradníci: Urbig, Schmidt, Siebert, Breithaupt, Bobzien, Conbrusch, Shuranov, Asllani, Obuz, Noll

Rozhodčí: Rouček – Vlček, Váňa.

1

2
    Německo právě vstřelilo branku!
    Tak to je bohužel velmi rychlý úvod, Němci se již ve druhé minutě dostávají po rychlé akci do vedení! Na malém vápně si po pasu zleva sběhl neobsazený PAUL NEBEL a z první nekompromisně trefil za záda českého gólmana – 0:1!

5
    Čeští hráči se po bleskovém úvodu probrali z letargie a snaží se kombinovat na útočné polovině. Chybí však finální přihrávka.

8
    Dobré napadání Jáchyma Šípa nakonec znamenalo faul německého obránce a čeští fotbalisté tak chystají standardní situaci. Podaří se ohrozit německou branku?

10
    Domácí si žádali pokutový kop po sražené střele Koželuha a údajně nastřelené ruce, rozhodčí ale nařizují jen kop od rohového praporku.

12
    Češi pořádně zlobí! Teď to byl pro změnu Kramář, kdo prosvištěl po pravé straně a nebezpečným centrem před branku jen o kousek minul nabíhající české hráče.

14
    Šíp našel před brankou volného Kramáře, který se s míčem otočil a ve velké šanci donutil zasáhnout brankáře Ernsta!

17
    Byť je Německo velkým favoritem a v zápase se ujalo vedení, Češi rozhodně nejsou horším týmem a snaží se zlobit obranu soupeře.

20
    Němci dostali k dispozici rohový kop, centr na zadní tyč si ale čeští zadáci pohlídali.

22
    Čeští mladíci vzápětí rozehrávali volný přímý kop kousek od rohového praporku, centr do šestnáctky ale nic zajímavého nepřinesl.

25
    Favorit duelu si střihl pro změnu rychlou akci po pravé straně, která ale končí sraženým centrem. Co vymyslí z rohu?

26
    Nic, pro balon si došel pozorný Horníček.

30
    Půlhodina hry je za námi. Češi sice inkasovali z první akce zápasu ve druhé minutě, poté ale hrají s německým sokem vyrovnanou partii. A troufnu si říct, že jsou i nebezpečnější.

32
    Stoperská dvojice si nyní v krátkém sledu dobře ohlídala dva nákopy za obranu, nyní znovu hrají Češi.

33
    Útočný faul odvrací české naděje na další nebezpečný útok.

33
    Česko právě vstřelilo branku!
    Obrovská radost českého týmu, který se zcela zaslouženě raduje z vyrovnání! První velká šance ještě skončila zákrokem německého brankáře, na dorážku DENISE VIŠINSKÉHO si však již Ernst nepřišel – 1:1!

34
    Tak to bylo bohužel velmi rychlé, nerozhodný stav vydržel pouze minutu. Beierovo zakončení brankář vyrazil pouze před sebe na nohu NICKA WOLTEMADEHO, jenž nekompromisní dorážkou pod břevno opět posílá Němce o krok dopředu – 1:2!

36
    Rychle inkasovaná branka znovu vrátila Němce na koně, nyní se drží na míči a svojí kombinací nikam nespěchají.

38
    Už to znovu vypadalo na německou šanci, na poslední chvíli se ale vrátil Prebsl a čistým zákrokem zabránil jakémukoliv zakončení.

39
    A znovu rušno v české šestnáctce, veškeré vzrušení ukončil dalekonosnou střelou z velké vzdálenosti Kerin Calhanoglu.

40
    Naši fotbalisté budou chtít zahrozit z rohového kopu.

41
    Nikoliv, centr byl přetažený a nikoho v bílém nenašel.

43
    Šíp při postupu směrem kupředu faulovaný, standardka pro české mladíky.

45
    Tak ještě jeden roh pro Německo.

45+1
    Sražený centr skončil na boční síti, kop od rohového praporku si němečtí fotbalisté zopakují.

45+1

Úvodní polovina je za námi a do kabin jdou spokojenější němečtí hráči. Po rychlé brance se sice Česku povedlo vyrovnat zásluhou Višinského, nerozhodný stav ale trval pouze minutu.

46

46
    Oba celky poslaly do druhého poločasu čerstvé síly, tak uvidíme, co to s obrazem hry udělá.

48
    Zatím se hraje okolo půlící čáry, čekáme na první výlet blíže k pokutovému území jednoho ze soupeřů.

50
    Šigut se skácel v pokutovém území, penalta se ale nepíská.

53
    Horníček hodně nepřesným centrem vrátil míč na kopačky německých fotbalistů, ti v poklidu kombinují na vlastní polovině.

55
    Česká kombinace ztroskotala na noze Višinského, který si řekl o faul, ale hlavní rozhodčí jeho přání nevyslyšel.

57
    Kůrka dostal chvilku prostoru a ihned mířil na branku. Tvrdá rána ale mířila doprostřed branky, kde byl postaven německý gólman.

59
    Mohlo to být 3:1! Calhanoglu ale z dobré pozice ve velkém vápně minul vzdálenější tyč!

61
    Ve druhém poločase se hraje zatím opatrnější fotbal než v prvním poločase.

62
    Skvělý zákrok Lukáše Horníčka, který parádním skokem sebral jistou branku z nohy Nebela!

65
    Rychlá česká kombinace vypadala velmi zajímavě, nakonec ale ztroskotala na špatné finální přihrávce.

67
    Koželuh zakombinoval s Novákem a rázem z toho vytvořili příležitost pro aktivního Višinského. Ten však místo střely volil ještě přihrávku na malé vápno a tím celou akci pokazil.

75
    Češi se přece jen snaží o vyrovnání a nás čeká rozhodně zajímavých posledních patnáct minut utkání.

82
    Roh německého celku skončil jen v rukavicích českého brankáře, dlouhý výkop směrem dopředu ale nic nebezpečného neznamenal.

84
    Rychlá kombinace českého výběru nevyšla, následně musel jeden z domácích fotbalistů faulem zastavit vznikající protiakci Německa.

85
    Prebsl skluzem zneškodnil příležitost Německa, následuje další roh. Bohužel pro Čechy se nyní hraje na špatné polovině hřiště.

86
    Calhanoglu z rohu našel hlavu Asilaniho, který ale přestřeluje českou branku.

86
    A z ničeho nic je tu obrovská radost českého výběru! ANTONÍN SVOBODA dostal ideální pas za obranu Německa, postupoval sám na brankáře a prostřelil ho na bližší tyč pod levou rukou – 2:2!

88
    Horníček došel pro skákavý balon a uklidnil ho ve svých rukavicích. Příběh z prvního poločasu se tak zatím opakovat nebude.

89
    To jsou věci! Denis Alijagič se opřel do míče zpoza pokutového území a přesně mířenou ranou orazítkoval pravou tyčku německé branky!