2:2 (1:2)
Německo
Středa 16.11.2022, 18:00Reprezentace U20

89
    To jsou věci! Denis Alijagič se opřel do míče zpoza pokutového území a přesně mířenou ranou orazítkoval pravou tyčku německé branky!

86
    Česko právě vstřelilo branku!
    A z ničeho nic je tu obrovská radost českého výběru! ANTONÍN SVOBODA dostal ideální pas za obranu Německa, postupoval sám na brankáře a prostřelil ho na bližší tyč pod levou rukou – 2:2!

62
    Skvělý zákrok Lukáše Horníčka, který parádním skokem sebral jistou branku z nohy Nebela!

59
    Mohlo to být 3:1! Calhanoglu ale z dobré pozice ve velkém vápně minul vzdálenější tyč!

34
    Německo právě vstřelilo branku!
    Tak to bylo bohužel velmi rychlé, nerozhodný stav vydržel pouze minutu. Beierovo zakončení brankář vyrazil pouze před sebe na nohu NICKA WOLTEMADEHO, jenž nekompromisní dorážkou pod břevno opět posílá Němce o krok dopředu – 1:2!

33
    Obrovská radost českého týmu, který se zcela zaslouženě raduje z vyrovnání! První velká šance ještě skončila zákrokem německého brankáře, na dorážku DENISE VIŠINSKÉHO si však již Ernst nepřišel – 1:1!

14
    Šíp našel před brankou volného Kramáře, který se s míčem otočil a ve velké šanci donutil zasáhnout brankáře Ernsta!

2
    Tak to je bohužel velmi rychlý úvod, Němci se již ve druhé minutě dostávají po rychlé akci do vedení! Na malém vápně si po pasu zleva sběhl neobsazený PAUL NEBEL a z první nekompromisně trefil za záda českého gólmana – 0:1!