Pelhřimov – MB HOKEJ 8:4 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
8:4 (5:0, 1:2, 2:2)
Moravskobudějovický HOKEJ
Čtvrtek 17.11.2022, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 13. kolo

Nejlepšími hráči zvoleni Jakub Kaiseršot a Jan Bulín. To je ode mě pro dnešek vše a někdy příště napočtenou. (19:37:28)

Pelhřimov poráží Moravské Budějovice přesvědčivě 8:4, což někteří hráči hostů nesou dosti nelibě a fanoušci rovněž.

A bitka na závěr, Dominik Kasalý si ze svého soupeře udělal trhací kalendář, bohužel, soupeře jsem nestihl identifikovat :-)

59:54
    MB HOKEJ právě vstřelil branku! Tak ještě jeden zásah z hole Stanislava Horáka.

59:27
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! A další kousek na cestu domů, osmý gól Pelhřimova vsítil JOSEF VRÁTNÝ.

58:55
    MB HOKEJ právě vstřelil branku! Závar před brankou a skóre kosmeticky upravil Petr Krutiš. Asistence Ondřej Šťáva a Lukáš Nováček.

Timeout domácích.

58:26

57:24
    Šulák trefil přesně....šibenici hostující branky, bohužel ale brankovou konstrukci.

56:24
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Marek Hadrava v úniku 2 na 1 nahrál ideálně na Filipa Kasalého a ten vsítil sedmý gól domácích. Asistence Marek Hadrava.

56:07

55:15
    Hosté se osvobozují.

54:47
    Bulín v úniku minul domácí branku.

54:37
    Dvě plus dvě minuty pro Jana Trojana za vysokou hůl.

54:10
    Zámek...

54:07
    Držení a dvě minuty pro Lukáše Martínka.

53:37
    Votápek přestřelil hostující branku.

52:05
    Po delší době soustavnější útok Poutníků, ale puky končí mimo zařízení.

51:20
    Moravské Budějovice se stále snaží se zápasem něco udělat, ale domácí v obraně bojují více než příkladně.

50:00
    Hosté nyní reklamují, že domácí hrají nefér...asi už zapomněli, po jaké akci získali loňský titul v Krajské lize....

48:14
    Marek Hadrava v šanci hledal Brabce, pas byl ale nepřesný.

46:53
    Siřiště nahodil na Dokoupila, tomu skočil puk a hostující brankář vyhodil do ochranné sítě.

43:33
    Hosté vysoko napadají domácí rozehrávku a tlačí se více do šancí.

43:06
    Stárek zkouší pozornost Kaiseršota.

42:33
    Nepřesné rozehrávky domácích dávají hostům chvíli oddychu.

40:01

Druhá třetina spíš než hokej připomínala tuhý boj a třetí třetina jistě bude zajímavá. Hosté snížili náskok domácích na čtyřbrankový rozdíl a ještě zdaleka nic není hotovo. Třetí třetina začne cca v 19:02.

40:00

39:36
    Šťáva se ale provinil faulem, další dvě minuty pro hostující tým.

39:32
    Šťáva z trestné rovnou do šance, ale Kaiseršot drží domácí tým.

39:20

38:55

38:35
    Kaiseršot lapil pokus Nováčka.

38:11
    Tato přesilovka domácím zatím nevychází...

37:33
    Dvě minuty pro Lukáše Siřiště a Adama Špačka.

37:16
    Podražení a dvě minuty pro Ondřeje Šťávu.

36:00
    Nepřesnosti se nyní kupí na hokejky obou týmů.

35:01
    Brabec pálí do připraveného Dokoupila.

34:21

34:06
    Kaiseršot kryje zakončení Horáka.

33:51
    Votápek v oslabení nepotrestal chybu hostující obrany, ale aspoň se vhazuje u Dokoupila.

32:21
    Filip Kasalý dvě minuty za zdržování hry.

31:56

31:05
    Jasné podražení Brabce a sudí to asi nechce vidět...

30:29
    Lavička hostů si zkouší vybrečet trestné střílení jako trest za předchozí faul...neúspěšně.

30:29
    Podražení a dvě minuty pro Davida Šuláka.

30:00

29:55
    Dvě minuty za hákování pro Daniela Saláta.

28:39
    Domácí střílí branku, ale Dokoupil "zachránil" svůj tým tím, že vyhodil branku ze svého postavení..,.

28:24
    Josef Vácha a Stanislav Horák po vzájemné konfrontaci na trestných lavicích. Pokračuje se ve čtyřech.

27:58
    MB HOKEJ právě vstřelil branku! Tečovaný pokus Šebesty končí za Kaiseršotem, prosazuje se Jan Bulín. Asistence Daniel Šebesta a Ondřej Šťáva.

26:47
    Zakázané uvolnění vrací hru před Dokoupila.

25:53
    Hosté nic nebalí a Kaiseršot musí být pozorný, nyní domácí gólman chytil dvě šance hostů.

24:38
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Rychlá odpověď domácího celku, střílenou přihrávku Marka Hadravy tečuje MARTIN BRABEC. Asistence Marek Hadrava a Matyáš Machovský.

23:52
    MB HOKEJ právě vstřelil branku! Mezi kruhy si puk našel Lukáš Nováček a pohotově snižuje. Asistence Daniel Salát.

To byla rychlá práce, pokračuje se ve hře.

U domácí branky je drobný problém v ledu, právě se pracuje na jeho odstranění.

23:15
    Marek Hadrava udělal z hostujících obránců kuželky, ale finální přihrávka na spoluhráče nepřišla.

22:22
    Kochrda poslal puk do brankoviště, ale tam hru přerušuje Dokoupil.

22:12
    Zakázané uvolnění, vhazuje se u Kaiseršota.

21:16

20:50
    Opět domácí vyhazují.

20:27

20:01

Přestávku mezi třetinami okořenilo krasobruslařské vystoupení a za chvíli začne druhá část dnešního dějství.

Máme za sebou snovou třetinu z pohledu domácího celku. Poutníci vedou o pět branek a atraktivní utkání bude pokračovat cca v 18:02.

20:00

19:16
    Dvě minuty za hákování odsedí Lukáš Siřiště.

17:58
    Hosté vymýšlí útočné akce, ale domácí se zatím dobře brání.

16:37
    Trojan v šanci, ale přestřelil domácí branku.

15:45
    Vácha a Šulák měli na hokejkách další góly, ale tentokrát je zakončení nepřesné.

14:44
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! LUKÁŠ SIŘIŠTĚ doráží za bezmocného Dokoupila. Asistence Martin Brabec a Filip Kasalý.

14:20
    Zámek...

14:15
    Radek Vysloužil s Petrem Votápkem svedli pěstní souboj. Pro Vysloužil je to 2+2, pro Votápka za dvě minuty.

Do brány hostů nastoupil Martin Dokoupil.

13:51
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Další branku domácích střílí zblízka MAREK HADRAVA vyhnal Horáka z branky. Asistence Matyáš Machovský.

12:37
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! TOMÁŠ MEČIAR od modré trefuje vingl a hosté náležitě pykají za svou tvrdou hru. Asistence Petr Votápek a Dominik Kasalý.

12:27
    Zámek...

11:55
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Mezi kruhy vypálil FILIP KASALÝ a domácí vedou o dvě branky. Asistence Marek Hadrava.

11:22
    Zámek...

11:13
    Dvě minuty za vysokou hůl pro Ondřeje Šťávu.

10:54
    Nováček tak dlouho natahoval ke střele, až minul zařízení.

10:29
    4 na 4.

10:15
    Dvě minuty za hákování odsedí Stanislav Horák.

09:49
    Martínek dostal prostor a vypálil, Horák kryje.

09:09
    Dvě minuty pro Josefa Vrátného za nedovolené bránění.

08:50
    Zámek...

08:29
    Dvě minuty za držení pro Radka Vysloužila.

07:50
    Krutiš s Šebestou v šanci, Šebesta ale neusměrnil puk mezi tři tyče.

07:10
    Vrátný nyní opět v šanci, jeho bekhend míří mimo zařízení.

07:00
    Poutníci se usadili v pásmu před Horákem, ale bez střelby.

05:29
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! JOSEF VRÁTNÝ si najel na přihrávku a otevírá skóre utkání. Asistence David Šulák.

05:09
    Domácí se nyní brání za cenu zakázaného uvolnění.

04:51
    Šťáva od modré pálí do Kaiseršota. Domácí brankář v předešlé početní nevýhodě několikrát podržel domácí tým.

04:30

04:10
    Zámek...

04:00

03:52
    Kaiseršot proti Krutišovi vytáhl excelentní zákrok.