Ústí n/L – Kert Park Praha 2:3 (kon.) | Hostivař – Pardubice 3:5 (kon.) | Kladno – Prachatice 3:2 (kon.)
Svítkov – Plzeň 3:0 (kon.) | Letohrad – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Karviná – Dobřany 4:2 (kon.)
konec
HbK Karviná
4:2 (2:0, 0:0, 2:2)
TJ Snack Dobřany
Sobota 19.11.2022, 14:00CROSSDOCK Extraliga • 2. kolo
     
    Konec zápasu. (15:47:28)
     
    42:49
    Vyloučení v týmu HbK Karviná:
    Tomáš Mikeš – 2 min., krosček,
    Martin Řehůřek – OT, nesportovní chování.
     
    41:04
    Karviná právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MILAN SKYBA. Asistence: Lumír Rosůlek.
     
    39:56
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany:
    Ondřej Málek – 2 min., sekání.
     
    39:36
    Dobřany právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ALEŠ DUCHEK. Asistence: Jan Kovářík a Matyáš Malecha.
     
    35:12
    Karviná právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ZBYNĚK SLADKÝ. Asistence: Jan Diviš a Lumír Rosůlek.
     
    34:43
    Vyloučení v týmu HbK Karviná:
    Martin Řehůřek – 2 min., sekání.
     
    33:47
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany:
    Pavel Sloup – 2 min., držení hole.
     
    31:49
    Dobřany právě vstřelily branku!
    Autorem branky je VÁCLAV ŠLEHOFER. Asistence: Tomáš Ruda a Jan Kovářík.
     
    30:32
    Vyloučení v týmu HbK Karviná:
    Jakub Wrobel – 2 min., pozdní dohrání.
     
    30:01
    Začala třetí třetina.
     
    30:00
    Druhá třetina skončila.
     
    25:25
    Vyloučení v týmu HbK Karviná:
    Martin Kalus – 2 min., držení.
     
    23:53
    Vyloučení v týmu HbK Karviná:
    Michal Tóth – 2 min., držení.
     
    18:47
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany:
    Václav Šlehofer – 2 min., sekání.
     
    15:01
    Začala druhá třetina.
     
    15:00
    První třetina skončila.
     
    13:44
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany:
    Pavel Sloup – 2 min., držení.

    Štěpán Slovák

    Branky a nahrávky: 3. Mikeš (Řehůřek, Stromko), 10. Skyba (Tóth, Stromko), 36. Sladký (Diviš, L.Rosůlek), 42. Skyba (L.Rosůlek) – 32. Šlehofer (Ruda, Kovářík), 40. Duchek (Kovářík, Malecha)


    HbK Karviná: Humlíček (Orság) – Juraško, Kalus, Skyba, Sladký, Tóth – Diviš, Mikeš, Pacas, Pala, Pořízek, Řehůřek, J. Rosůlek (C), L. Rosůlek (A), Stromko, Wrobel
    Trenér: Petr Popek

    TJ Snack Dobřany: Košňar (Fukárek) – A. Duchek, Kovařík, Matoušek (A), Neumaier, Ruda, Sloup (C) – T. Duchek, Kobr, Kovářík, Malecha, Málek, Michálek, Šlehofer (A), Stránský, Zelenka
    Trenér: Václav Šlehofer

    Rozhodčí: Tomáš Zbořil – Michal Škrobák

    Diváci: 50
    thejrc.org