Otrokovice – Vítkovice 2:11 (kon.) | Chodov – Florbal Vary 18:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 4:3 (po pr.)
Česká Lípa – Black Angels 6:8 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
18:1 (7:0, 1:1, 10:0)
Florbal Vary
Sobota 19.11.2022, 19:00 • SH Jižní Město, Praha • Livesport Superliga • 10. kolo

Chodov opanoval dnešní utkání a jednoznačně vítězí. Desetigólová třetí třetina stanovila konečné skóre 18:1 pro FAT PIPE Florbal Chodov. (20:58:58)

59:54
    Macháčkova střela končí pouze v bloku domácích hráčů.

59:34
    Eliáš neuspěl proti Lupoměchovi.
    59:12 Martin SKŘIVÁNEK - 18:1

59:12
    Chodov právě vstřelil branku!
    MARTIN SKŘIVÁNEK hned po buly vypálil a jeho střela končí za zády Enrsta.
    59:08 Daniel MAXA - 17:1

59:08
    DANIEL MAXA osamocen před brankou Ensta skóruje. Asistence: Michal Podhráský.

58:44
    Ondrušek z první pálí, ale Ernst tygřím skokem jeho střelu zlikvidoval.

57:51
    Vyloučení v týmu FB Hurrican Karlovy Vary:
    Filip Eliáš – 2 min., Hrubost.

57:51
    Eliáš hází Voštu přes mantinel a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
    56:26 Ondřej VOŠTA - 16:1

56:26
    ONDŘEJ VOŠTA dostal nahrávku před prázdnou branku od Votavy a v zakončení se nemýlil. Asistence: Antonín Votava.

55:39
    Filip Eliáš měl spoustu prostoru a ještě hledal Lebedu před brankou. Zastávku však zblokoval Bauer.
    54:48 Martin SKŘIVÁNEK - 15:1

54:48
    Ryhclá kombinace MARTINA SKŘIVÁNKA s Danielem Maxou končí další brankou. Asistence: Daniel Maxa.

54:25
    Netrefa prošel obranou hostů jako nůž máslem a zakončoval do horních pater branky. Branku však nepřidal když přestřelil.
    53:20 Tom ONDRUŠEK - 14:1

53:20
    Karlovy Vary třetí třetinu nezvládají stejně jako první. Inkasují už po čtrnácté. Trefil se TOM ONDRUŠEK. Asistence: Marek Vávra.

Filip Prokeš

Branky a nahrávky: 3. Netrefa (Votava), 10. Maxa (Ondrušek), 15. Ondrušek (Vávra), 15. Votava (Netrefa), 19. Kafka (Skřivánek), 20. Vávra (Ondrušek), 20. Votava (Netrefa), 32. Podhráský (Vošta), 42. Kafka (Skřivánek), 43. Netrefa (Vošta), 48. Štefek (Ondrušek), 50. Skřivánek (Maxa), 52. Podhráský (Vávra), 54. Ondrušek (Vávra), 55. Skřivánek (Maxa), 57. Vošta (Votava), 60. Maxa (Podhráský), 60. Skřivánek – 40. Kalaš (Velc)

FAT PIPE Florbal Chodov: Lupoměch (Hodík) – Maxa, Doubek, Kolář, Slunečko, Sýkora, J. Bauer, Podhráský – Vošta, Vávra, Netrefa, Ondrušek (C), Skřivánek, Matoušek, Kafka, Štefek, Votava.
    Trenér: David Podhráský

Florbal Vary: Eckhardt (43. Ernst) – Zeman, Svatek, Kalaš – Korbel, Nicklas, Eliáš, Zahraj, Navrátil, J. Zavadil, Tomčo, M. Klápa, Velc, Lebeda, Macháček, Strachota, Torma, Lang.
    Trenér: Marek Mandler

Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč