Boston – Carolina 3:2 (po pr.) | Nashville – Colorado 0:0 (odl.) | Chicago – Montreal 2:3 (2:3 po s.n.)
Minnesota – Toronto 3:4 (kon.) | Washington – Calgary 3:0 (kon.) | Anaheim – Ottawa 1:5 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 1:4 (kon.)
odloženo
Nashville Predators
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Colorado Avalanche
Pátek 25.11.2022, 20:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
Předzápasové kurzy
Videopřenos
Partner:
   
  Utkání v Bridgestone Areně se v pátek večer neodehraje! Kvůli havárii vody přímo v aréně znemožňující konání zápasu bylo rozhodnuto o odložení, náhradní termín bude stanoven později. (15:57:22)
   
  Česká a slovenská stopa

  Martin Kaut (COL)
  Pavel Francouz (COL)
   
  Vzájemná utkání

  V probíhající sezóně se oba celky už střetly, Colorado doma vyhrálo nad Nashvillem 5:3. Hosté tak mají svému soupeři dnes co vracet.
   
  Colorado Avalanche

  To Lavinám z Colorada se daří o trochu lépe. V současné době je ve stejné divizi najdeme na třetím místě a dosud jeho hokejisté získali třiadvacet bodů. Laviny táhly třízápasovou šňůru výher a na tu chtěly navázat i v domácím utkání proti kanadskému Vancouveru. Po dvou třetinách hráči Colorada vedli 3:2 a vypadalo to, že by mohli v utkání bodovat. Jenže Canucks nejprve brzy vyrovnali a ve dvaapadesáté minutě dokonali obrat. Těsný výsledek 4:3 pak uhájili do konce a slavili tak na ledě vítězů Stanley Cupu cennou výhru a dva body. Naopak Avalanche zůstalo bez jediného bodu.

  Nejproduktivnější hráči
  Mikko Rantanen 13+15
  Nathan MacKinnon 5+22
  Cale Makar 6+15
   
  Nashville Predators

  Hráči Nashvillu se v tabulce Centrální divize nacházejí na šestém místě s dvaceti body, ale jsou na dosah elitní čtyřce, na kterou nemají žádnou ztrátu, když dva týmy před nimi mají shodně bodů. Nutno ale podotknout, že Predators mají o jeden zápas navíc. Po prohře 2:3 po prodloužení s Tampou Bay následovala výhra 3:2 po nájezdech nad Arizonou. Naposledy se však hráčům dnes domácího týmu nedařilo, když v Detroitu padli 0:3. Tuto prohru by dnes rádi doma odčinili, ale proti Coloradu, které je úřadujícím vítězem Stanleyova poháru, to nebudou mít jednoduché.

  Nejproduktivnější hráči

  Filip Forsberg 7+12
  Roman Josi 4+12
  Matt Duchene 5+10
   
  Hezký páteční večer přeji všem příznivcům hokeje. Na programu je další várka zápasů ze zámořské NHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Nashville Predators a Colorado Avalanche.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
  Branky a nahrávky:


  Nashville Predators:
  Colorado Avalanche:
  www.ibrshop.com