Slavia – Havlíčkův Brod 2:1 (po pr.) | HK MD Šumperk – Vsetín 1:2 (0:1 po s.n.) | Písek – Kladno 4:3 (po pr.)
Přerov – Havířov 6:2 (kon.)
IHC Králové Písek
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Rytíři Kladno
Neděle 27.11.2022, 15:00 • Zimní stadion Písek • Liga juniorů • 18. kolo

Souboj dvou posledních týmů soutěže našel svého vítěze až v nastaveném čase. Alois Dubský vystřelil svému týmu bonusový bodík. (17:16:43)

61:51
    Písek právě vstřelil branku!
    Vyskočil z trestné a vystřelil výhru! ALOIS DUBSKÝ se zmocnil puku a přesně se trefil do šibenice. Bez asistence.

61:01
    Písek po vyhraném buly okamžitě vyhazuje puk přes všechny čáry.

60:58
    Korytar má puk ve své moci. Pokračovat se bude ve hře třech proti čtyřem.

Písek už hraje ve čtyřech.

60:05
    Cháb se okamžitě dostal do slibné příležitosti a zkoušel to bekhendem, minul.

60:01

Šedesát minut nenašlo vítěze a půjde se na prodloužení. Kladno bude hrát ještě necelou minutku přesilovku pět na tři.

60:00

59:52
    Sýkora trefil tyčku!

59:43
    Další přesilovka pět na tři pro Kladno! Dvě minuty za podrážení dostává Alois Dubský.

59:11
    Neuvěřitelné! Králové při vlastím oslabení vyrovnávají! Kotouč se za brankovou čáru odrazil od ONDŘEJE SABINIOKA. Asistence: Josef Eichler.

Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno. Kladno už mělo v tomto duelu dva oddechové časy!!!

58:55
    Domácí to budou mít už těžké. Za držení je na dvě minuty vyloučen Marek Čančura.

58:28
    Kladno vyhazuje. Čas hraje proti domácím.

57:48
    Výbornou práci odvedl Trojna, který zaměstnal hned tři hráče Písku.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 7. Sabiniok (Řehoř, Kaiser), 30. Hlaváček (Cháb, Dubský), 60. Sabiniok (Eichler), 62. Dubský – 23. Čarda (Šeba), 31. Kulich (Sýkora), 53. Halfar (Hurta)

IHC Králové Písek: Korytar (Tesař) – Šipla, Polák (A), Eichler, Cícha, Čančura, Dohnal, Zralý – Cháb (C), Fencl, Šindelář, Řehoř, Dubský, Kaiser, Strnad, Reiser, Hlaváček, Sabiniok, Sládek, Lechnýř (A)
    Trenér: Lukáš Tramba

Rytíři Kladno: Gabriška (Hykel) – Novák, Šeba, Čarda, Nácovský, Sýkora (C), Šátek, Marcinek, Trojna – Typolt, Kulich, Kupčo, Daníček, Novák, Hurta (A), Halfar, Iljuk
    Trenér: Petr Procházka

Rozhodčí: Turhobr – Kaiser, Tvrdík