Lipt. Mikuláš – HC Slovan 1:2 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:4 (kon.) | Košice – Spišská N. Ves 4:1 (kon.)
Poprad – Banská Bystrica 5:0 (kon.) | Nové Zámky – Michalovce 1:3 (kon.) | Zvolen – Prešov 4:3 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Neděle 27.11.2022, 17:00 • Zimný štadión Nové Zámky, Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 21. kolo

Z tohto stretnutia je to všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (19:27:00)

Máme hotovo. Michalovce rozhodli o svojom triumfe v tretej tretine, víťazný gól dal desať minút pred koncom v presilovke o dvoch hráčov po vylúčeniach Juraja Mikúša a Mišiaka Lapšanský. Skóre potom uzavrel presným zásahom do prázdnej bránky Zabusovs.

60:00

57:56
    Tím HK Dukla Ingema Michalovce dal gól!
    S najväčšou pravdepodobnosťou je rozhodnuté, puk úspešne doviezol do prázdnej bránky dôrazný PATRIKS ZABUSOVS. 1:3. Asistencia Matúš Paločko.

57:41
    Opustenú bránku sa z vlastného obranného pásma snažil trafiť Štajnoch, minul ju len naozaj tesne.

57:15
    Nové Zámky hrajú s prázdnou bránkou.

57:10
    Ďalšia strela od modrej čiary, tentokrát aj so snahou o teč od Juraja Mikúša. To už narobilo Vošvrdovi výraznejšie ťažkosti, opäť si však poradil.

57:04
    Hatala prudko pálil od modrej, puk vyrazil betónmi pripravený Vošvrda.

56:00
    Puk skončil na ochrannej sieti, hra je prerušená. Pokračovať budeme po reklamnej prestávke.

55:18
    Johnson sa uvoľnil a spomedzi kruhov vypálil vedľa bránky.

54:38
    Jackson v snahe vystreliť nastrelil hokejku brániaceho Lapšanského, tá sa zlomila. Akciu útočiacich domácich to ukončilo.

54:16
    Ondrušek strieľal z ľavej strany, bránku ale netrafil.

53:41
    Zabusovs sa natlačil do zakončenia z ľavého krídla, Kantor ho pokryl.

53:25
    Krásne to urobil Lee, Chovan ale svojou ranou nenarobil Vošvrdovi žiadne problémy.

51:58
    Farley bol v ofsajde. Pokračovať budeme po reklamnej prestávke.

51:24
    Oba tímy hrajú v plnom počte.

50:13
    Prihrávku od Pavlovsa prepasíroval za Kantora aj s poriadnu dávkou šťastia z bezprostrednej blízkosti bránky ADAM LAPŠANSKÝ. 1:2. Asistencie Vitalijs Pavlovs a Martin Štajnoch.