Slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: A. Swenn-Larssonová (SWE), W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
SuperG mužů, Lake Louise | (kon.) |
Komentáře nejsou k dispozici.
Konečné výsledky
- 1. 1:32,45
- 1. Marco Odermatt (SUI) +0,07
- 2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,44
- 2. +0,12
- 3. +0,19
- 3. Matthias Mayer (AUT) +0,85
- 4. Vincent Kriechmayr (AUT) +0,93
- 4. +0,20
- 5. +0,23
- 5. Andreas Sander (GER) +1,23
- 6. +0,33
- 6. Matthieu Bailet (FRA) +1,23
- 7. +0,35
- 7. Daniel Hemetsberger (AUT) +1,31
- 8. +0,42
- 8. Nils Allegre (FRA) +1,35
- 9. +0,50
- 9. Stefan Rogentin (SUI) +1,38
- 10. +0,54
- 10. James Crawford (CAN) +1,40
- 11. +0,60
- 11. Guglielmo Bosca (ITA) +1,43
- 12. Alexis Pinturault (FRA) +1,46
- 12. +0,75
- 13. Brodie Seger (CAN) +1,60
- 13. +0,91
- 14. Simon Jocher (GER) +1,62
- 14. +1,04
- 15. Raphael Haaser (AUT) +1,63
- 15. +1,10
- 16. Johan Clarey (FRA) +1,68
- 16. +1,21
- 17. +1,28
- 17. Romed Baumann (GER) +1,70
- 18. Dominik Paris (ITA) +1,71
- 18. +1,31
- 19. Henrik von Appen (CHI) +1,71
- 19. +1,34
- 20. Martin Čater (SLO) +1,73
- 20. +1,36
- 21. +1,48
- 21. Jeffrey Read (CAN) +1,74
- 22. Niels Hintermann (SUI) +1,78
- 22. +1,51
- 23. Kyle Negomir (USA) +1,83
- 23. +2,50
- 24. Christof Innerhofer (ITA) +1,88
- 24. +2,57
- 25. Otmar Striedinger (AUT) +1,89
- 25. +2,58
- 26. +3,41
- 26. Stefan Babinsky (AUT) +1,98
- 27. +3,49
- 27. Josef Ferstl (GER) +2,03
- 28. Mattia Casse (ITA) +2,03
- 28. +4,41
- 29. Riley Seger (CAN) +2,03
- 29. +6,44
- DNF
- 30. Christian Walder (AUT) +2,08
- 31. Thomas Dressen (GER) +2,13
- 32. Jared Goldberg (USA) +2,19
- 33. Loïc Meillard (SUI) +2,40
- 34. Blaise Giezendanner (FRA) +2,43
- 35. Ryan Cochran-Siegle (USA) +2,45
- 36. Marco Schwarz (AUT) +2,48
- 37. Travis Ganong (USA) +2,53
- 38. Gino Caviezel (SUI) +2,57
- 39. Matteo Marsaglia (ITA) +2,64
- 40. Beat Feuz (SUI) +2,77
- 41. Miha Hrobat (SLO) +2,87
- 42. Broderick Thompson (CAN) +3,13
- 43. Adrien Théaux (FRA) +3,13
- 44. Sam Mulligan (CAN) +3,17
- 45. Justin Murisier (SUI) +3,41
- 46. Bryce Bennett (USA) +3,43
- 47. Sam Alphand (FRA) +3,50
- 48. Henrik Røa (NOR) +4,09
- Nico Gauer (LIE) DNF
- Luis Vogt (GER) DNF
- Erik Arvidsson (USA) DNF
- River Radamus (USA) DNF
- Adur Etxezarreta (ESP) DNF
- Nicolo Molteni (ITA) DNF
- Christoph Krenn (AUT) DNF
- Matteo Franzoso (ITA) DNF
- Markus Nordgård Fossland (NOR) DNF
- Cyprien Sarrazin (FRA) DNF
- Kyle Alexander (CAN) DNF
- Trevor Philp (CAN) DNF
- Adrian Smiseth Sejersted (NOR) DNF
- Mauro Caviezel (SUI) DNF
- Giovanni Franzoni (ITA) DSQ
Startovní listina
- 1. 1:27,16
- 1. Blaise Giezendanner (FRA)
- 2. Dominik Paris (ITA)
- 2. +-1:59:59,16
- 3. +-1:59:59,96
- 3. Romed Baumann (GER)
- 4. +-1:59:54,15
- 4. Alexis Pinturault (FRA)
- 5. Justin Murisier (SUI)
- 5. +-1:59:52,56
- 6. +-1:59:51,40
- 6. Marco Odermatt (SUI)
- 7. Stefan Rogentin (SUI)
- 7. +-1:59:50,75
- 8. +-1:59:49,36
- 8. Mauro Caviezel (SUI)
- 9. Matthias Mayer (AUT)
- 9. +-1:59:48,45
- 10. Raphael Haaser (AUT)
- 10. +-1:59:42,13
- 11. +-1:59:34,08
- 11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
- DNS
- 12. Vincent Kriechmayr (AUT)
- 13. Beat Feuz (SUI)
- 14. Ryan Cochran-Siegle (USA)
- 15. James Crawford (CAN)
- 16. Gino Caviezel (SUI)
- 17. Travis Ganong (USA)
- 18. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
- 19. Andreas Sander (GER)
- 20. Matthieu Bailet (FRA)
- 21. Josef Ferstl (GER)
- 22. Nils Allegre (FRA)
- 23. Christof Innerhofer (ITA)
- 24. Niels Hintermann (SUI)
- 25. Simon Jocher (GER)
- 26. Christian Walder (AUT)
- 27. Trevor Philp (CAN)
- 28. Broderick Thompson (CAN)
- 29. Stefan Babinsky (AUT)
- 30. Mattia Casse (ITA)
- 31. Thomas Dressen (GER)
- 32. Loïc Meillard (SUI)
- 33. Adrien Théaux (FRA)
- 34. Giovanni Franzoni (ITA)
- 35. Kyle Alexander (CAN)
- 36. Cyprien Sarrazin (FRA)
- 37. Brodie Seger (CAN)
- 38. Marco Schwarz (AUT)
- 39. Johan Clarey (FRA)
- 40. Martin Čater (SLO)
- 41. Henrik von Appen (CHI)
- 42. Markus Nordgård Fossland (NOR)
- 43. Matteo Franzoso (ITA)
- 44. Guglielmo Bosca (ITA)
- 45. Christoph Krenn (AUT)
- 46. Jeffrey Read (CAN)
- 47. Otmar Striedinger (AUT)
- 48. Daniel Hemetsberger (AUT)
- 49. Matteo Marsaglia (ITA)
- 50. Nicolo Molteni (ITA)
- 51. Kyle Negomir (USA)
- 52. Jared Goldberg (USA)
- 53. Bryce Bennett (USA)
- 54. Miha Hrobat (SLO)
- 55. Riley Seger (CAN)
- 56. Adur Etxezarreta (ESP)
- 57. River Radamus (USA)
- 58. Erik Arvidsson (USA)
- 59. Sam Alphand (FRA)
- 60. Luis Vogt (GER)
- 61. Nico Gauer (LIE)
- 62. Sam Mulligan (CAN)
- 63. Henrik Røa (NOR)
Karel Jedlička