Třebíč – Litoměřice | 2:4 (kon.) | | | Poruba 2011 – Šumperk | 4:3 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Berani Zlín | 2:1 (kon.) |
Pardubice B – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Slavia – Vsetín | 4:5 (kon.) | | | Kolín – Sokolov | 4:0 (kon.) |
Přerov – Prostějov | 0:3 (kon.) |
Pittsburgh – Carolina | 2:3 (po pr.) | | | Montreal – San Jose | 0:4 (kon.) | | | Boston – Tampa | 3:1 (kon.) |
Philadelphia – NY Islanders | 3:1 (kon.) | | | Nashville – Anaheim | 2:1 (po pr.) | | | Winnipeg – Colorado | 5:0 (kon.) |
Calgary – Florida | 6:2 (kon.) | | | Vancouver – Washington | 1:5 (kon.) | | | Los Angeles – Seattle | 8:9 (po pr.) |
Opava – Havířov | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 4:3 (kon.) | | | Znojmo – Hodonín | 4:2 (kon.) |
Vyškov – Havlíčkův Brod | 4:3 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Žďár n/S | 2:4 (kon.) | | | Letňany – Benátky n/J | 1:2 (po s.n.) |
Jablonec n/N – Ústí n/L | 2:9 (kon.) | | | Tábor – Písek | 8:1 (kon.) | | | Klatovy – Most | 1:3 (kon.) |
Cheb – Chomutov | 2:9 (kon.) | | | Kobra Praha – Příbram | 1:6 (kon.) | | | Děčín – Řisuty | 5:3 (kon.) |
Vrchlabí – Hronov | 6:5 (kon.) |
Žiar nad Hronom – Martin | 0:6 (kon.) | | | Modré Krídla – Brezno | 3:0 (kon.) | | | Humenné – Dubnica | 1:5 (kon.) |
Levice – Skalica | 3:4 (kon.) | | | Topoľčany – Pov. Bystrica | 1:3 (kon.) |
VUT Brno – North wings Ústí | 4:7 (kon.) |
Opočno – Třebechovice p. O. | 2:8 (kon.) | | | Nový Bydžov – Nová Paka | 6:4 (kon.) | | | Náchod – Trutnov | 2:4 (kon.) |
Litomyšl – Moravská Třebová | 2:1 (po s.n.) | | | Polička – Choceň | 3:4 (kon.) | | | Lanškroun – Hlinsko | 1:5 (kon.) |
Jaroměř – N. Město n. M. | 4:8 (kon.) |
Náměšť n. O. – Telč | 7:4 (kon.) | | | Velká Bíteš – Ledeč n. S. | 4:2 (kon.) | | | ORLI Bystřice n. P. – Světlá nS | 4:14 (kon.) |
Chotěboř – Pelhřimov | 4:2 (kon.) | | | MB HOKEJ – Humpolec | 7:1 (kon.) |
Olomouc – Frýdek-M. | 11:2 (kon.) |
Orlová – Val. Meziříčí | 2:10 (kon.) | | | Benátky n/J – Poděbrady | 5:2 (kon.) | | | Klášterec nO – Litoměřice | 5:4 (po s.n.) |
Nová Paka – Jablonec n/N | 7:3 (kon.) |
Klášterec nO – Nejdek | 20:0 (kon.) |
Berani Zlín – Prostějov 1913 | 7:4 (kon.) |
konec
HC ZUBR Přerov
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Daniel Doležal
Branky a nahrávky:
13. Kubeš (Valenta, V. Burian), 40. Ostřížek (Hašek, Valenta), 52. Ostřížek (Hašek, Valenta)
Rozhodčí: Micka, Vrba – Blažek, Kleprlík
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC ZUBR Přerov:
Postava (Žurek) – Kudělka (A), R. Černý, Krisl (C), Chroboček, M. Novotný, Hrdinka, Ševčík – Svoboda, Ministr, Doležal (A) – Březina, Pechanec, Svoboda – Dobša, Macuh, Indrák – Goiš, F. Dvořák, Tarnoczy.
Náhradníci:
Trenér: Robert Svoboda
LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (J. Němeček) – Kubeš, Valenta, Benda, Poledna, Staněk, Pěnčík, Hamšík – Jiránek (A), T. Jáchym (A), Mar. Novák (C) – V. Burian, Vlach, Ostřížek – Slanina, Hašek, Jansa – Jandus, Venkrbec, Maruna.
Náhradníci:
Trenér: Aleš Totter
Náhradníci:
Trenér: Robert Svoboda
LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (J. Němeček) – Kubeš, Valenta, Benda, Poledna, Staněk, Pěnčík, Hamšík – Jiránek (A), T. Jáchym (A), Mar. Novák (C) – V. Burian, Vlach, Ostřížek – Slanina, Hašek, Jansa – Jandus, Venkrbec, Maruna.
Náhradníci:
Trenér: Aleš Totter
Rozhodčí: Micka, Vrba – Blažek, Kleprlík
Diváci:
DAVID OSTŘÍŽEK směruje Jestřáby k tříbodovému zisku! Prostějov dnes také není směrem do útoku nejaktivnější, potřetí v tomto zápase ale skóruje z rychlého průniku do pásma. Ten předvedl opět Ostřížek, když protáhl po pravém křídle, naznačením střely se zbavil beka a bekhendem pak na bližší tyči nachytal Postavu! Opět skvělá individuální práce forvarda s číslem 44. Asistence: Petr Hašek, Tomáš Valenta.
David Březina – 2 min., podrážení.
Tomáš Jiránek – 2 min., napadení.
Ta začne zhruba v 19:43.
Prostějov vsadil na poslední útočnou akci třetiny a to se mu daří! Při rychlé akci se na kotouč dostal DAVID OSTŘÍŽEK, jenž se jednou kličkou do bekhendu skvěle zbavil couvajícího Ševčíka a druhou vzápětí položil Postavu a trefil se do odkryté části. Ten se po svém návratu bodově zapisuje i ve třetím zápase a potvrzuje pověst jednoho z TOP útočníků ligy. Asistence: Petr Hašek, Tomáš Valenta.
Jiří Krisl – 2 min., podrážení.
Filip Jansa – 2 min., nedovolené bránění.
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Filip Jansa.
Tomáš Jáchym – 2 min., podrážení.
Prostějovu to ale příliš vadit nemusí, do vedení se přesto dostávají právě oni! Po zmíněné akci se do protiútoku hnali Zubři, ten byl ale brzy odvrácen a další kontr už se červenobílým podařilo využít! Valenta dostal přihrávku do volného prostoru od Buriana, sjel si blíže a před brankou našel hokejku špatně pokrytého ex-Zubra JAKUBA KUBEŠE! Asistence: Tomáš Valenta, Vilém Burian.
HC ZUBR Přerov: Postava (Žurek) – Kudělka (A), Černý, Krisl (C), Chroboček, Novotný, Hrdinka, Ševčík – Jak. Svoboda, Ministr, Doležal – Březina, Pechanec, Jan Svoboda – Dobša, Macuh, Indrák – Goiš, Dvořák, Tarnoczy.
Trenér: Robert Svoboda
LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (Němeček) – Kubeš, Valenta, Benda, Poledna, Staněk, Pěnčík, Hamšík – Jiránek (A), Jáchym (A), Novák (C) – Burian, Vlach, Ostřížek – Slanina, Hašek, Jansa – Jandus, Venkrbec, Maruna.
Trenér: Aleš Totter
Rozhodčí: Micka, Vrba – Blažek, Kleprlík.
Z měsíce listopadu zbývá několik posledních desítek hodin. Ty finální hodiny se pak pro dvojici hanáckých účastníků Chance ligy ponesou v duchu vzájemného derby. První letošní bitva dopadla radostněji pro východněji položený celek, přerovské Zubry, kteří z prostějovského zimáku dovezli dva body za výhru v prodloužení. Nyní se však družina Roberta Svobody, Petra Dočkala a Jiřího Sklenáře nachází o dvanáct odehraných zápasů dále a blíží se ke konci první poloviny základní části. Třaskavý souboj velkých rivalů začne úvodním buly v MEO Aréně ve středečních 18 hodin.
19 výher, z toho 3 v prodloužení a 9 porážek (opět 3 v prodloužení). Tuto pozitivní bilanci vzájemných střetů s Prostějovem budou chtít přerovští hokejisté nadále vylepšovat také ve středu na vlastním ledě. Zubrům se v hanáckém derby od dob první ligy daří znatelně lépe. V loňském ročníku sice Prostějov zvítězil po třech letech a po ještě delší době dokonce na půdě modrožlutých, letos ale výsledkově začalo lépe MEO. Skóre otevíral v šesté minutě Antonín Pechanec (6+9), na přelomu první a druhé třetiny ovšem vedení Jestřábům zajistil nejlepší střelec David Ostřížek (11+3). Zubři v zápase nebyli lepším celkem, byli ovšem efektivnější. V 50. minutě srovnal Jakub Kubeš (1+1, 4 zápasy za Prostějov) a vítězství 3:2 v prodloužení zařídil Matouš Kratochvil (4+2).
U jednoho z výše zmiňovaných přerovských střelců došlo ke změně barev. Příznivcům Zubrů dobře známý obránce Kubeš letos formou střídavých startů z Komety na východě Hané vypomáhal tři týdny. Brněnský klub ovšem sáhl po jeho uvolnění, a tak rodák právě z Brna zamířil blíže k domovu – do Prostějova. Takto pikantní změna dresu se v rozeběhnuté sezóně odehrává málokdy, o to pikantnější tak pro Kubeše souboj bude.
Papírově tradičně zajímavá soupiska Prostějova letos opět nedominuje. Naopak spíše napodobuje výkony týmu, které Jestřáby provázely během minulého ročníku. Jedenáctkrát se radovali z vítězství, třináctkrát pak zapisovali červené výsledky. Devět jejich duelů dospělo do prodloužení, kde ale neuspěli hned šestkrát. Do druhého derby půjdou oba celky s podobnou formou, oba totiž ze sedmi listopadových duelů vybojovali jedenáct bodů.
Svoji roli tahouna v Prostějově potvrzuje zejména zmíněný střelec Ostřížek. Ten po posledním souboji s Přerovem nenastoupil do zápasu déle než měsíc. Před týdnem se ovšem vrátil a bodoval jak při výhře v Litoměřicích (3:1, 1 gól), tak i při domácí porážce 3:4 po nájezdech se Slavií (1 asistence). Nebýt jeho absence, pravděpodobně by momentálně vévodil bodování Jestřábů a možná i celé ligy. Od tohoto počinu je nedaleko další letní posila Tomáš Jáchym (5+18). Ten se vyznačuje především schopností tvořit hru a přesně nahrát v přesilovce, kde asistoval už u devíti branek. Útok je silný, nevýraznou defenzivu zpevnil Kubeš, nedořešenou slabinou Prostějova tak zůstává brankoviště. Narozdíl od skálopevného osazení modrého půlkruhu Přerova.
Jak se sází u Tipsportu
Přerov
Remíza
Prostějov
Nejzajímavější tikety
(Zobrazit 249 tiketů)
Vklad
12 000 Kč
Kurz
4.89
Výhra
58 620 Kč
Vklad
3 450 Kč
Kurz
26.45
Výhra
91 253 Kč
Vklad
2 200 Kč
Kurz
3642.29
Výhra
8 013 045 Kč
Analýzy k utkání
(Zobrazit 2 analýzy)
V tomhle utkání zkusím sázku na to že padne minimálně 5 branek.
Přerov - V tabulce se nachází na 3. místě s ziskem 40 bodů. Jejich forma je 9-4-5-4 s kladným skorem 55:50. (V průměru vstřelí 2,5 golů na zápas a 2,27 obdrží). Na domácím ledě mají spíše vyrovnanou formu 4-3-3-2 se skorem 32:29. (V průměru vstřelí 2,66 golů a 2,41 obdrží).
Prostějov - V tabulce se nachází na 7. místě s ziskem 36 bodů. Jejich forma je 8-3-6-7 se záporným skorem 62:67. (V průměru vstřelí 2,58 golů na zápas a 2,78 obdrží). Venku je jejich forma 4-2-2-4 se skorem 29:31. (Zde v průměru vstřelí 2,41 golů na zápas a 2,58 golů obdrží).
Po sečtení - dohromady vstřelí 5,08 golů na zápas a 5,05 obdrží. Doma/Venku vstřelí 5,07 golů a 4,99 obdrží.
Z posledních 5 vzájemných zápasů mají průměr 7,6 na jedno utkání.
15.10.22 Prostějov - Přerov 2 : 3 (2:2)
19.02.22 Prostějov - Přerov 4 : 2
22.12.21 Přerov - Prostějov 4 : 6
20.10.21 Prostějov - Přerov 3 : 7
20.02.21 Prostějov - Přerov 3 : 5
Statisticky vše sedí a minimálně 5 branek by mělo padnout, nicméně nic neni jistota tak raději opatrně s vkladem.
Další nejsázenější tipy