New Jersey – Chicago 3:0 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 4:1 (kon.) | Tampa – Detroit 2:4 (kon.)
Ottawa – Los Angeles 2:5 (kon.) | NY Islanders – St. Louis 4:7 (kon.) | Winnipeg – Florida 5:2 (kon.)
Dallas – Toronto 0:4 (kon.) | Anaheim – Carolina 4:3 (po pr.) | Seattle – Montreal 2:4 (kon.)

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks:
    Reese Johnson – 2 min., nedovolené bránění.

26:16
    Po komerční přestávce půjdou hosté do přesilovky, Brendan Smith dostává dvě minuty po menší potyčce v rohu za svou brankou. Hrubost.

20:50
    Přesilovku si zahrají také domácí, dvě minuty za hákování odsedí. Connor Murphy.

18:45
    Prvá přesilová hra v zápasu půjde za Chicagem. Dawson Mercer totiž zahrál proti soupeři vysokou holí.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 12. Hamilton (J. Hughes), 26. Hischier (Siegenthaler, Hamilton), 35. Bratt (J. Hughes, Hamilton)

New Jersey Devils: Vaněček (Schmid) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Marino, Br. Smith, Severson – Tatar, Hischier (C), Bratt – Haula, J. Hughes (A), Mercer – Wood, M. McLeod, Zetterlund – Šarangovič, J. Boqvist, Holtz.
    Trenér: Lindy Ruff

Chicago Blackhawks: A. Söderblom (Stauber) – J. Johnson, Set. Jones (A), Roos, Murphy (A), McCabe, Mitchell – P. Kane (A), Kurashev, Domi – Raddysh, Khaira, Dickinson – Blackwell, Katchouk, Entwistle – Athanasiou, Reichel, R. Johnson.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Kendrick Nicholson – Justin Johnson, Devin Berg