Tatran Prešov – Zubří 27:20 (kon.)
Tatran Prešov
27:20 (11:10)
HC ROBE Zubří
Čtvrtek 08.12.2022, 18:00 • Mestská hala Prešov • Chance Extraliga mužů • 11. kolo

Tatran Prešov – HC ROBE Zubří 27:20 (11:10)
    Nejvíce branek: Urban 7, Rábek 6/1, Ivanović 5 – Mičkal 6/3, Mazurek 5, Havran 4. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 5/3 – 6/4. Vyloučení: 5:2. ČK: 53. Pšenica (ZUB). Diváků: 310. (19:30:41)

Házenkáři Zubří ještě z šesti výjezdů nepřivezli z Šariše ani bod, nedočkali se ani dnes, přestože se jim vydařil začátek a důslednou defenzívou v první čtvrtině zápasu pořádně otravovali domácím život. Prešov se však poté dostal čtyřbrankovou šňůrou poprvé do vedení, které již nepustil po zbytek zápasu. Zubří mělo ještě slibnou pasáž, kdy šestibrankové manko stáhlo na kontakt, v závěru ale úplně odešlo střelecky, nevycházel risk s prázdnou bránou, do které třikrát inkasovalo a poslední gól ze hry dalo více než 10 minut před sirénou. Tatran tak navýšil své vítězství na rozdíl sedmi branek.

Konec zápasu. (27:20)

60
    Házenkářům Zubří utíká míč na brankovišti. (27:20)
    60
    Naopak na začátku poslední minuty dává pátý gól Tatranu v řadě Urban, který se dostává do čela tabulky střelců. (27:20)

59
    Valachům se v závěru vůbec nedaří střelba, v poslední desetiminutovce ještě nedali gól ze hry. Další pokus míří daleko mimo. (26:20)

59
    Přikrylovu sedmičku Čupryna zneškodnil. (26:20)

58
    Dnešní utkání sleduje 310 diváků.

57
    Opět dalekonosná střela do prázdné brány Zubří, která kuriózně odskočila o břevno do výšky, spadla shora znovu na břevno a odráží se pryč. (26:20)
    56
    Je rozhodnuto, Rábek protahuje gólovou šňůru Prešova, který vede již o šest branek. (26:20)
    55
    Zubří znovu inkasuje do prázdné brány, přes celé hřiště mířil přesně Rábek. (25:20)
    54
    Domácí zůstali po sedmičce na míči a přesilovku vzápětí využívá Nikola Ivanović. (24:20)

53
    Caballerovu sedmičku Krůpa vyráží. (23:20)

53
    Červená karta pro ROBE Zubří. Vyloučen je za faul na vlastním brankovišti Marek Pšenica. (23:20)
    53
    Těsně bráněný Rábek skóruje v pádu z brankoviště. (23:20)
    52
    Pavel Přikryl obstřelil Čuprynu a proměňuje sedmimetrový hod. (22:20)
    51
    Urbanovi nevadila ani přítomnost gólmana v bráně Zubří a dává svůj šestý gól. (22:19)