Nový Jičín – Havířov 0:5 (kont.) | Kopřivnice – Opava 6:5 (3:0 po s.n.) | Znojmo – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.)
SHKM Hodonín – Žďár n/S 5:2 (kon.) | Vyškov – Vel. Meziříčí 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Řisuty 8:4 (kon.)
Letňany – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 2:8 (kon.) | Písek – Mostečtí Lvi 5:4 (po pr.)
Tábor – Chomutov 4:3 (po pr.) | Klatovy – Příbram 1:5 (kon.) | Cheb – Kobra 5:3 (kon.)
Děčín – Hronov 12:3 (kon.)
HC Stadion Cheb
5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
HC Kobra Praha
Středa 14.12.2022, 18:00 • Zimní stadion Cheb • 2. liga skupina Západ • 25. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (20:16:12)

Cheb hlásí dohráno a život hráčů Kobry se dnešním večerem výrazně komplikuje. Stadion se totiž ziskem tří bodů výrazně přiblížil k první osmičce, zatímco hosté balancují na její dolní hranici. Nutno nicméně podotknout, že vítězství domácích dnes bylo naprosto zasloužené: tým Petra Nekvindy byl po většinu doby na ledě lepším týmem, zatímco Branické celou dobu trápila extrémně bídná koncovka. Na výhru to nestačilo.

59:24
    Oddechový čas si nyní berou také domácí, které od vítězství dělí jen něco málo přes půl minuty.

59:04
    Běží poslední minuta. Kobra se zuby nehty dere zpět do útočného pásma, tentokrát jí ale zastavil ofsajd.

58:49
    Stadion podruhé v rychlém sledu vyhodil puk na icing, opět tak uvidíme buly před Kašparem.

58:33
    Kobra si vzala timeout a odvolává Sochůrka! Braničtí hrají vabank a na ledě jsou v šesti.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:26
    Hosté rozebrali chebský výpad a míří do protiútoku, na smazání manka mají ještě dvě a půl minuty.

56:55
    Šťastný to znovu vzal na sebe a z hranice brankoviště opět zakončil, tentokrát ale Kašpara nenachytal. Stadion se dostává ke kotouči.

56:12
    Hodně laxní výkon hostující obrany teď málem vedl k další chebské trefě, celou akci ale nakonec zhatila nepřesná přihrávka! Kobra měla štěstí!
    55:30 Tomáš ŠŤASTNÝ - 5:3

55:30
    Kobra právě vstřelila branku!
    Tak pozor, že by to přeci jen ještě bylo drama? V mezikruží se teď uvolnil pražský kapitán TOMÁŠ ŠŤASTNÝ, který následně Kašpara pokořil zakončením do horní části branky. Braničtí tak prohrávají už "jen" o dvě trefy a nutno podotknout, že času na vyrovnání ještě mají dost. Asistence: Dominik Šteiner.

Dnešní utkání sleduje 68 diváků.

54:53
    Z druhé vlny mezi Kašparovy betony mířil Novák, gólman Chebu měl ale celou akci přečtenou.
    54:00 Michal FEČO - 5:2

54:00
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Vzhledem k předvedené hře si dovolím říct, že na západě Čech je už nyní o vítězi rozhodnuto! Stadion se totiž takřka okamžitě po vyhraném buly dostal do přečíslení dva na jednoho, ze kterého rozdíl mezi celky na tři góly rozšířil MICHAL FEČO – 5:2! Asistence: Petr Rozhon.
    53:31 Vladislav VRTEK - 4:2

53:31
    Plamínek naděje Kobry pomalu vyhasíná, Sochůrek šest a půl minuty před koncem základní hrací doby inkasuje počtvrté! Michael Čejka se vydal dopředu s VLADISLAVEM VRTKEM, kterému těsně před brankou předal puk a druhý jmenovaný zakončil do takřka prázdné klece! Asistence: Michael Čejka, David Troška.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 3. Dinga (Stejskal), 17. Rozhon (Strýček), 29. Parshakov (Strýček, Shafeev), 54. Vrtek (Čejka, Troška), 54. Fečo (Rozhon) – 19. Duda (Zídek, Kolda), 45. Zídek (Martínek), 56. T. Šťastný (Šteiner)

HC Stadion Cheb: Kašpar (Tichon) – Iakhanov, Šik, Kořán, Troška, Shikut, Vápeník, Strýček (C), Stejskal – Rozhon, Fečo, Parshakov, Konášek, Čejka (A), Shafeev, Vrtek, Krutina, P. Šťastný, Dinga.
    Trenér: Petr Nekvinda.

HC Kobra Praha: Sochůrek (Kmec) – Straka, Šteiner, Holý, Duda, Ženíšek, Šesták – Petrák, Zídek, T. Šťastný (C), Martínek, Novák, Kolda, Míšek, Nápravník, Jedlička, Janča.
    Trenér: Miloslav Šeba.

Rozhodčí: Šperl – Baxa, Sýkora.