Sprint mužů 10 km, Annecy | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
konec
SP - Sprint mužů 10 km, Annecy
Vítěz: J. T. Bø (NOR)
Karel Jedlička
Konečné výsledky
- 1. 0,0
- 1. Johannes Thingnes Bø (NOR) +22:52,2 (0)
- 2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +23:09,8 (0)
- 2. +0,0
- 3. Benedikt Doll (GER) +23:31,0 (0)
- 3. +0,0
- 4. +0,0
- 4. Martin Ponsiluoma (SWE) +23:44,3 (1)
- 5. +0,0
- 5. Timofej Lapšin (KOR) +23:52,1 (0)
- 6. Michal Krčmář (CZE) +23:52,4 (0)
- 6. +0,0
- 7. Fabien Claude (FRA) +24:02,4 (1)
- 7. +0,0
- 8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +24:02,4 (1)
- 8. +0,0
- 9. Johannes Dale (NOR) +24:09,3 (1)
- 9. +0,0
- 10. +0,0
- 10. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +24:10,6 (1)
- 11. +0,0
- 11. Sean Doherty (USA) +24:13,8 (1)
- 12. +0,0
- 12. Niklas Hartweg (SUI) +24:16,8 (0)
- 13. Emilien Jacquelin (FRA) +24:21,8 (3)
- 14. Tarjei Bø (NOR) +24:23,4 (1)
- 15. Filip Fjeld Andersen (NOR) +24:25,2 (1)
- 16. Felix Leitner (AUT) +24:26,5 (0)
- 17. Sebastian Samuelsson (SWE) +24:27,4 (2)
- 18. Artěm Pryma (UKR) +24:27,6 (0)
- 19. Philipp Horn (GER) +24:28,1 (0)
- 20. Sebastian Stalder (SUI) +24:28,7 (0)
- 21. Tommaso Giacomel (ITA) +24:29,6 (2)
- 22. David Zobel (GER) +24:29,8 (1)
- 23. Olli Hiidensalo (FIN) +24:30,0 (1)
- 24. Emilien Claude (FRA) +24:31,3 (1)
- 25. Antonin Guigonnat (FRA) +24:33,7 (2)
- 26. Florent Claude (BEL) +24:36,7 (0)
- 27. Roman Rees (GER) +24:41,4 (1)
- 28. Anton Dudčenko (UKR) +24:41,8 (0)
- 29. Jakov Fak (SLO) +24:43,7 (1)
- 30. Tomáš Mikyska (CZE) +24:47,1 (0)
- 31. Jesper Nelin (SWE) +24:47,6 (1)
- 32. Joscha Burkhalter (SUI) +24:51,2 (1)
- 33. Grzegorz Guzik (POL) +24:51,9 (1)
- 34. Johannes Kühn (GER) +24:53,3 (3)
- 35. Vytautas Strolia (LTU) +24:55,0 (1)
- 36. Tuomas Harjula (FIN) +24:57,0 (1)
- 37. David Komatz (AUT) +25:01,8 (1)
- 38. Peppe Femling (SWE) +25:02,7 (3)
- 39. Mikito Tačizaki (JPN) +25:03,8 (0)
- 40. Michal Šíma (SVK) +25:10,6 (1)
- 41. Jakub Štvrtecký (CZE) +25:12,2 (3)
- 62. Jonáš Mareček (CZE) +25:49,7 (2)
- 76. Tomáš Sklenárik (SVK) +26:15,5 (2)
Startovní listina
- 1. 36,9 (OR)
- 1. Quentin Fillon Maillet (FRA)
- 2. +0,3
- 2. Grzegorz Guzik (POL)
- 3. Vytautas Strolia (LTU)
- 3. +0,4
- 4. Sean Doherty (USA)
- 4. +0,5
- 5. +0,5
- 5. David Zobel (GER)
- 6. +0,5
- 6. Tommaso Giacomel (ITA)
- 7. Michal Krčmář (CZE)
- 7. +0,6
- 8. Vladimir Iliev (BUL)
- 8. +0,7
- 9. Roman Rees (GER)
- 9. +0,8
- 10. +0,9
- 10. Campbell Wright (NZL)
- 11. Vladislav Kirejev (KAZ)
- 11. +1,1
- 12. Niklas Hartweg (SUI)
- 12. +1,3
- 13. +1,3
- 13. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
- 14. Timofej Lapšin (KOR)
- 14. +1,3
- 15. Sebastian Samuelsson (SWE)
- 15. +1,4
- 16. Artěm Pryma (UKR)
- 16. +1,5
- 17. Martin Ponsiluoma (SWE)
- 17. +1,5
- 18. Anton Dudčenko (UKR)
- 18. +1,5
- 19. +1,8
- 19. Pavel Magazejev (MDA)
- 20. +1,9
- 20. Filip Fjeld Andersen (NOR)
- 21. Michal Šíma (SVK)
- 21. +2,0
- 22. +2,0
- 22. Sebastian Stalder (SUI)
- 23. Emilien Jacquelin (FRA)
- 23. +2,2
- 24. Rene Zahkna (EST)
- 24. +2,2
- 25. Olli Hiidensalo (FIN)
- 25. +2,3
- 26. +2,3
- 26. Tero Seppälä (FIN)
- 27. +2,3
- 27. Johannes Thingnes Bø (NOR)
- 28. Felix Leitner (AUT)
- 28. +2,4
- 29. Benedikt Doll (GER)
- 29. +2,5
- 30. +2,7
- 30. Krešimir Crnkovič (CRO)
- 31. +3,7
- 31. Sturla Holm Laegreid (NOR)
- 32. Mikito Tačizaki (JPN)
- 33. Fabien Claude (FRA)
- 34. Dmitrii Shamaev (ROU)
- 35. Florent Claude (BEL)
- 36. Alex Cisar (SLO)
- 37. Jesper Nelin (SWE)
- 38. Adam Runnalls (CAN)
- 39. Jakov Fak (SLO)
- 40. Bohdan Cymbal (UKR)
- 41. Thierry Langer (BEL)
- 42. Peppe Femling (SWE)
- 43. Didier Bionaz (ITA)
- 44. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
- 45. Joscha Burkhalter (SUI)
- 46. Antonin Guigonnat (FRA)
- 47. Christian Gow (CAN)
- 48. Tarjei Bø (NOR)
- 49. Cornel Puchianu (ROU)
- 50. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
- 51. Jakub Štvrtecký (CZE)
- 52. Jake Brown (USA)
- 53. Johannes Dale (NOR)
- 54. Karol Dombrovski (LTU)
- 55. Justus Strelow (GER)
- 56. Miha Dovžan (SLO)
- 57. David Komatz (AUT)
- 58. Mihail Usov (MDA)
- 59. George Buta (ROU)
- 60. Tomáš Mikyska (CZE)
- 61. Kristo Siimer (EST)
- 62. Anton Sinapov (BUL)
- 63. Tuomas Harjula (FIN)
- 64. Jan Gunka (POL)
- 65. Džin Nakadžima (JPN)
- 66. Jules Burnotte (CAN)
- 67. Emil Nykvist (SWE)
- 68. Edgars Mise (LAT)
- 69. Paul Schommer (USA)
- 70. Raido Ränkel (EST)
- 71. Johannes Kühn (GER)
- 72. David Zingerle (ITA)
- 73. Patrick Jakob (AUT)
- 74. Du-čin Čchoi (KOR)
- 75. Anton Vidmar (SLO)
- 76. Tomas Kaukenas (LTU)
- 77. Eric Perrot (FRA)
- 78. Tomáš Sklenárik (SVK)
- 79. Alexandr Muchin (KAZ)
- 80. Apostolos Angelis (GRE)
- 81. Jeremy Finello (SUI)
- 82. Vitalij Mandzyn (UKR)
- 83. Daniele Fauner (ITA)
- 84. Robert Heldna (EST)
- 85. Oskar Brandt (SWE)
- 86. Vasil Zašev (BUL)
- 87. Emilien Claude (FRA)
- 88. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
- 89. Sergej Sirik (KAZ)
- 90. Serafin Wiestner (SUI)
- 91. Trevor Kiers (CAN)
- 92. Vaclav Cervenka (USA)
- 93. Nikolaos Tsourekas (GRE)
- 94. Harald Lemmerer (AUT)
- 95. Jonáš Mareček (CZE)
- 96. Rok Tršan (SLO)
- 97. Rju Jamamoto (JPN)
- 98. Philipp Horn (GER)
- 99. Marcin Zawól (POL)
- 100. Maksim Fomin (LTU)
- 101. Taras Lesjuk (UKR)
- 102. Heikki Laitinen (FIN)
Pořadí SP
- 1. 0 b
- 1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 479 b
- 2. Sturla Holm Laegreid (NOR) 400 b
- 2. 0 b
- 3. 0 b
- 3. Emilien Jacquelin (FRA) 281 b
- 4. 0 b
- 4. Martin Ponsiluoma (SWE) 244 b
- 5. 0 b
- 5. Sebastian Samuelsson (SWE) 223 b
- 6. 0 b
- 6. Niklas Hartweg (SUI) 218 b
- 7. Quentin Fillon Maillet (FRA) 204 b
- 7. 0 b
- 8. Benedikt Doll (GER) 190 b
- 8. 0 b
- 9. Roman Rees (GER) 185 b
- 9. 0 b
- 10. Filip Fjeld Andersen (NOR) 181 b
- 10. 0 b
- 11. 0 b
- 12. 0 b
- 13. 0 b
- 14. 0 b
- 15. 0 b
- 15. Michal Krčmář (CZE) 150 b
- 16. 0 b
- 17. 0 b
- 18. 0 b
- 19. 0 b
- 20. 0 b
- 21. 0 b
- 22. 0 b
- 23. 0 b
- 24. 0 b
- 33. Jakub Štvrtecký (CZE) 59 b
- 37. Tomáš Mikyska (CZE) 36 b
- 55. Michal Šíma (SVK) 14 b
Kromě bodů půjde dnes i o účast v premiérovém letošním závodě s hromadným startem.
1. Quentin Fillon Maillet (FRA)
2. Grzegorz Guzik (POL)
3. Vytautas Strolia (LTU)
4. Sean Doherty (USA)
5. David Zobel (GER)
6. Tommaso Giacomel (ITA)
7. Michal Krčmář (CZE)
8. Vladimir Iliev (BUL)
9. Roman Rees (GER)
10. Campbell Wright (NZL)
11. Vladislav Kirejev (KAZ)
12. Niklas Hartweg (SUI)
13. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
14. Timofej Lapšin (KOR)
15. Sebastian Samuelsson (SWE)
16. Artěm Pryma (UKR)
17. Martin Ponsiluoma (SWE)
18. Anton Dudčenko (UKR)
19. Pavel Magazejev (MDA)
20. Filip Fjeld Andersen (NOR)
21. Michal Šíma (SVK)
22. Sebastian Stalder (SUI)
23. Emilien Jacquelin (FRA)
24. Rene Zahkna (EST)
25. Olli Hiidensalo (FIN)
26. Tero Seppälä (FIN)
27. Johannes Thingnes Bø (NOR)
28. Felix Leitner (AUT)
29. Benedikt Doll (GER)
30. Krešimir Crnkovič (CRO)
31. Sturla Holm Lægreid (NOR)
32. Mikito Tačizaki (JPN)
33. Fabien Claude (FRA)
34. Dmitrij Šamajev (ROU)
35. Florent Claude (BEL)
36. Alex Cisar (SLO)
37. Jesper Nelin (SWE)
38. Adam Runnalls (CAN)
39. Jakov Fak (SLO)
40. Bohdan Cymbal (UKR)
41. Thierry Langer (BEL)
42. Peppe Femling (SWE)
43. Didier Bionaz (ITA)
44. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
45. Joscha Burkhalter (SUI)
46. Antonin Guigonnat (FRA)
47. Christian Gow (CAN)
48. Tarjei Bø (NOR)
49. Cornel Puchianu (ROU)
50. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
51. Jakub Štvrtecký (CZE)
52. Jake Brown (USA)
53. Johannes Dale (NOR)
54. Karol Dombrovski (LTU)
55. Justus Strelow (GER)
56. Miha Dovžan (SLO)
57. David Komatz (AUT)
58. Mihail Usov (MDA)
59. George Buta (ROU)
60. Tomáš Mikyska (CZE)
61. Kristo Siimer (EST)
62. Anton Sinapov (BUL)
63. Tuomas Harjula (FIN)
64. Jan Guńka (POL)
65. Džin Nakadžima (JPN)
66. Jules Burnotte (CAN)
67. Emil Nykvist (SWE)
68. Edgars Mise (LAT)
69. Paul Schommer (USA)
70. Raido Ränkel (EST)
71. Johannes Kühn (GER)
72. David Zingerle (ITA)
73. Patrick Jakob (AUT)
74. Du-čin Čchoi (KOR)
75. Anton Vidmar (SLO)
76. Tomas Kaukenas (LTU)
77. Eric Perrot (FRA)
78. Tomáš Sklenárik (SVK)
79. Alexandr Muchin (KAZ)
80. Apostolos Angelis (GRE)
81. Jeremy Finello (SUI)
82. Vitalij Mandzyn (UKR)
83. Daniele Fauner (ITA)
84. Robert Heldna (EST)
85. Oskar Brandt (SWE)
86. Vasil Zašev (BUL)
87. Emilien Claude (FRA)
88. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
89. Sergej Sirik (KAZ)
90. Serafin Wiestner (SUI)
91. Trevor Kiers (CAN)
92. Vaclav Cervenka (USA)
93. Nikolaos Tsourekas (GRE)
94. Harald Lemmerer (AUT)
95. Jonáš Mareček (CZE)
96. Rok Tršan (SLO)
97. Rju Jamamoto (JPN)
98. Philipp Horn (GER)
99. Marcin Zawół (POL)
100. Maksim Fomin (LTU)
101. Taras Lesjuk (UKR)
102. Heikki Laitinen (FIN)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 389 b
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) 325 b
3. Emilien Jacquelin (FRA) 253 b
4. Sebastian Samuelsson (SWE) 199 b
5. Martin Ponsiluoma (SWE) 194 b
6. Niklas Hartweg (SUI) 189 b
7. Roman Rees (GER) 171 b
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) 170 b
9. Filip Fjeld Andersen (NOR) 155 b
10. Jesper Nelin (SWE) 151 b
...
18. Michal Krčmář (CZE) 110 b
28. Jakub Štvrtecký (CZE) 59 b
42. Tomáš Mikyska (CZE) 25 b
52. Michal Šíma (SVK) 13 b
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 22:52.2
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +17.6
3. Benedikt Doll (GER) +38.8
4. Martin Ponsiluoma (SWE) +52.1 (1)
5. Timofej Lapšin (KOR) +59.9
6. Michal Krčmář (CZE) +1:00.2
7. Fabien Claude (FRA) +1:02.1 (1)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:10.2 (1)
9. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:18.4 (1)
10. Sean Doherty (USA) +1:21.6 (1)
11. Niklas Hartweg (SUI) +1:24.6
12. Emilien Jacquelin (FRA) +1:29.6 (3)
13. Filip Fjeld Andersen (NOR) +1:33.0 (1)
14. Felix Leitner (AUT) +1:34.3
15. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:35.2 (2)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 22:52.2
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +17.6
3. Benedikt Doll (GER) +38.8
4. Martin Ponsiluoma (SWE) +52.1 (1)
5. Timofej Lapšin (KOR) +59.9
6. Michal Krčmář (CZE) +1:00.2
7. Fabien Claude (FRA) +1:10.2 (1)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:10.2 (1)
9. Johannes Dale (NOR) +1:17.1 (1)
10. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:18.4 (1)
11. Sean Doherty (USA) +1:21.6 (1)
12. Niklas Hartweg (SUI) +1:24.6
13. Emilien Jacquelin (FRA) +1:29.6 (3)
14. Tarjei Bø (NOR) +1:31.2 (1)
15. Filip Fjeld Andersen (NOR) +1:33.0 (1)
16. Felix Leitner (AUT) +1:34.3
17. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:35.2 (2)
18. Artěm Pryma (UKR) +1:35.4
19. Philipp Horn (GER) +1:35.9
20. Sebastian Stalder (SUI) +1:36.5
21. Tommaso Giacomel (ITA) +1:37.4 (2)
22. David Zobel (GER) +1:37.6 (1)
23. Olli Hiidensalo (FIN) +1:37.8 (1)
24. Emilien Claude (FRA) +1:39.1 (1)
25. Antonin Guigonnat (FRA) +1:41.5 (2)
26. Florent Claude (BEL) +1:44.5
27. Roman Rees (GER) +1:49.2 (1)
28. Anton Dudčenko (UKR) +1:49.6
29. Jakov Fak (SLO) +1:51.5 (1)
30. Tomáš Mikyska (CZE) +1:54.9
31. Jesper Nelin (SWE) +1:55.4 (1)
32. Joscha Burkhalter (SUI) +1:59.0 (1)
33. Grzegorz Guzik (POL) +1:59.7 (1)
34. Johannes Kühn (GER) +2:01.1 (3)
35. Vytautas Strolia (LTU) +2:02.8 (1)
36. Tuomas Harjula (FIN) +2:04.8 (1)
37. David Komatz (AUT) +2:09.6 (1)
38. Peppe Femling (SWE) +2:10.5 (3)
39. Mikito Tačizaki (JPN) +2:11.6
40. Michal Šíma (SVK) +2:18.4 (1)
41. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:20.0 (3)
...
62. Jonáš Mareček (CZE) +2:57.5 (2)
76. Tomáš Sklenárik (SVK) +3:23.3 (2)
Body za třicáté místo především díky čisté střelbě zapíše i Tomáš Mikyska, naopak 22. běžecký čas tentokrát těsně nestačil na body Jakubu Štvrteckému. Jeden bod naopak získal za 40. místo Michal Šíma, který postoupil do stíhačky jako jediný Slovák.
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 479 b
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) 400 b
3. Emilien Jacquelin (FRA) 281 b
4. Martin Ponsiluoma (SWE) 244 b
5. Sebastian Samuelsson (SWE) 223 b
6. Niklas Hartweg (SUI) 218 b
7. Quentin Fillon Maillet (FRA) 204 b
8. Benedikt Doll (GER) 190 b
9. Roman Rees (GER) 185 b
10. Filip Fjeld Andersen (NOR) 181 b
...
15. Michal Krčmář (CZE) 150 b
33. Jakub Štvrtecký (CZE) 59 b
37. Tomáš Mikyska (CZE) 36 b
55. Michal Šíma (SVK) 14 b (15:48:56)