Sprint mužů 10 km, Annecy | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
konec
SP - Sprint mužů 10 km, Annecy
Vítěz: J. T. Bø (NOR)
2. stř
|
Jonáš Mareček na druhé střelbě opět nedal předposlední ránu, zatím mu ale patří postupové 49. místo.
|
|
cíl
|
Jedno místo před Štvrteckým stále figuruje Michal Šíma, i když bodované příčky asi ani jeden z nich neudrží.
|
|
2. stř
|
Skvěle střílí Tomáš Mikyska! Dnes se trestnému kolu vyhnul a odjíždí do posledního kola na 22. místě.
|
|
1. stř
|
Čistá a přesná střelba vleže posílá na 32. místo Tomáše Mikysku.
|
|
1. stř
|
Jakub Štvrtecký nezopakuje životní výkon z Hochfilzenu, netrefil hned první ránu a po úvodní střelbě jde na 37. místo.
|
Konečné výsledky
- 1. 0,0
- 1. Johannes Thingnes Bø (NOR) +22:52,2 (0)
- 2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +23:09,8 (0)
- 2. +0,0
- 3. Benedikt Doll (GER) +23:31,0 (0)
- 3. +0,0
- 4. +0,0
- 4. Martin Ponsiluoma (SWE) +23:44,3 (1)
- 5. +0,0
- 5. Timofej Lapšin (KOR) +23:52,1 (0)
- 6. Michal Krčmář (CZE) +23:52,4 (0)
- 6. +0,0
- 7. Fabien Claude (FRA) +24:02,4 (1)
- 7. +0,0
- 8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +24:02,4 (1)
- 8. +0,0
- 9. Johannes Dale (NOR) +24:09,3 (1)
- 9. +0,0
- 10. +0,0
- 10. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +24:10,6 (1)
- 11. +0,0
- 11. Sean Doherty (USA) +24:13,8 (1)
- 12. +0,0
- 12. Niklas Hartweg (SUI) +24:16,8 (0)
- 13. Emilien Jacquelin (FRA) +24:21,8 (3)
- 14. Tarjei Bø (NOR) +24:23,4 (1)
- 15. Filip Fjeld Andersen (NOR) +24:25,2 (1)
- 16. Felix Leitner (AUT) +24:26,5 (0)
- 17. Sebastian Samuelsson (SWE) +24:27,4 (2)
- 18. Artěm Pryma (UKR) +24:27,6 (0)
- 19. Philipp Horn (GER) +24:28,1 (0)
- 20. Sebastian Stalder (SUI) +24:28,7 (0)
- 21. Tommaso Giacomel (ITA) +24:29,6 (2)
- 22. David Zobel (GER) +24:29,8 (1)
- 23. Olli Hiidensalo (FIN) +24:30,0 (1)
- 24. Emilien Claude (FRA) +24:31,3 (1)
- 25. Antonin Guigonnat (FRA) +24:33,7 (2)
- 26. Florent Claude (BEL) +24:36,7 (0)
- 27. Roman Rees (GER) +24:41,4 (1)
- 28. Anton Dudčenko (UKR) +24:41,8 (0)
- 29. Jakov Fak (SLO) +24:43,7 (1)
- 30. Tomáš Mikyska (CZE) +24:47,1 (0)
- 31. Jesper Nelin (SWE) +24:47,6 (1)
- 32. Joscha Burkhalter (SUI) +24:51,2 (1)
- 33. Grzegorz Guzik (POL) +24:51,9 (1)
- 34. Johannes Kühn (GER) +24:53,3 (3)
- 35. Vytautas Strolia (LTU) +24:55,0 (1)
- 36. Tuomas Harjula (FIN) +24:57,0 (1)
- 37. David Komatz (AUT) +25:01,8 (1)
- 38. Peppe Femling (SWE) +25:02,7 (3)
- 39. Mikito Tačizaki (JPN) +25:03,8 (0)
- 40. Michal Šíma (SVK) +25:10,6 (1)
- 41. Jakub Štvrtecký (CZE) +25:12,2 (3)
- 62. Jonáš Mareček (CZE) +25:49,7 (2)
- 76. Tomáš Sklenárik (SVK) +26:15,5 (2)
Startovní listina
- 1. 36,9 (OR)
- 1. Quentin Fillon Maillet (FRA)
- 2. +0,3
- 2. Grzegorz Guzik (POL)
- 3. Vytautas Strolia (LTU)
- 3. +0,4
- 4. Sean Doherty (USA)
- 4. +0,5
- 5. +0,5
- 5. David Zobel (GER)
- 6. +0,5
- 6. Tommaso Giacomel (ITA)
- 7. Michal Krčmář (CZE)
- 7. +0,6
- 8. Vladimir Iliev (BUL)
- 8. +0,7
- 9. Roman Rees (GER)
- 9. +0,8
- 10. +0,9
- 10. Campbell Wright (NZL)
- 11. Vladislav Kirejev (KAZ)
- 11. +1,1
- 12. Niklas Hartweg (SUI)
- 12. +1,3
- 13. +1,3
- 13. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
- 14. Timofej Lapšin (KOR)
- 14. +1,3
- 15. Sebastian Samuelsson (SWE)
- 15. +1,4
- 16. Artěm Pryma (UKR)
- 16. +1,5
- 17. Martin Ponsiluoma (SWE)
- 17. +1,5
- 18. Anton Dudčenko (UKR)
- 18. +1,5
- 19. +1,8
- 19. Pavel Magazejev (MDA)
- 20. +1,9
- 20. Filip Fjeld Andersen (NOR)
- 21. Michal Šíma (SVK)
- 21. +2,0
- 22. +2,0
- 22. Sebastian Stalder (SUI)
- 23. Emilien Jacquelin (FRA)
- 23. +2,2
- 24. Rene Zahkna (EST)
- 24. +2,2
- 25. Olli Hiidensalo (FIN)
- 25. +2,3
- 26. +2,3
- 26. Tero Seppälä (FIN)
- 27. +2,3
- 27. Johannes Thingnes Bø (NOR)
- 28. Felix Leitner (AUT)
- 28. +2,4
- 29. Benedikt Doll (GER)
- 29. +2,5
- 30. +2,7
- 30. Krešimir Crnkovič (CRO)
- 31. +3,7
- 31. Sturla Holm Laegreid (NOR)
- 32. Mikito Tačizaki (JPN)
- 33. Fabien Claude (FRA)
- 34. Dmitrii Shamaev (ROU)
- 35. Florent Claude (BEL)
- 36. Alex Cisar (SLO)
- 37. Jesper Nelin (SWE)
- 38. Adam Runnalls (CAN)
- 39. Jakov Fak (SLO)
- 40. Bohdan Cymbal (UKR)
- 41. Thierry Langer (BEL)
- 42. Peppe Femling (SWE)
- 43. Didier Bionaz (ITA)
- 44. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
- 45. Joscha Burkhalter (SUI)
- 46. Antonin Guigonnat (FRA)
- 47. Christian Gow (CAN)
- 48. Tarjei Bø (NOR)
- 49. Cornel Puchianu (ROU)
- 50. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
- 51. Jakub Štvrtecký (CZE)
- 52. Jake Brown (USA)
- 53. Johannes Dale (NOR)
- 54. Karol Dombrovski (LTU)
- 55. Justus Strelow (GER)
- 56. Miha Dovžan (SLO)
- 57. David Komatz (AUT)
- 58. Mihail Usov (MDA)
- 59. George Buta (ROU)
- 60. Tomáš Mikyska (CZE)
- 61. Kristo Siimer (EST)
- 62. Anton Sinapov (BUL)
- 63. Tuomas Harjula (FIN)
- 64. Jan Gunka (POL)
- 65. Džin Nakadžima (JPN)
- 66. Jules Burnotte (CAN)
- 67. Emil Nykvist (SWE)
- 68. Edgars Mise (LAT)
- 69. Paul Schommer (USA)
- 70. Raido Ränkel (EST)
- 71. Johannes Kühn (GER)
- 72. David Zingerle (ITA)
- 73. Patrick Jakob (AUT)
- 74. Du-čin Čchoi (KOR)
- 75. Anton Vidmar (SLO)
- 76. Tomas Kaukenas (LTU)
- 77. Eric Perrot (FRA)
- 78. Tomáš Sklenárik (SVK)
- 79. Alexandr Muchin (KAZ)
- 80. Apostolos Angelis (GRE)
- 81. Jeremy Finello (SUI)
- 82. Vitalij Mandzyn (UKR)
- 83. Daniele Fauner (ITA)
- 84. Robert Heldna (EST)
- 85. Oskar Brandt (SWE)
- 86. Vasil Zašev (BUL)
- 87. Emilien Claude (FRA)
- 88. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
- 89. Sergej Sirik (KAZ)
- 90. Serafin Wiestner (SUI)
- 91. Trevor Kiers (CAN)
- 92. Vaclav Cervenka (USA)
- 93. Nikolaos Tsourekas (GRE)
- 94. Harald Lemmerer (AUT)
- 95. Jonáš Mareček (CZE)
- 96. Rok Tršan (SLO)
- 97. Rju Jamamoto (JPN)
- 98. Philipp Horn (GER)
- 99. Marcin Zawól (POL)
- 100. Maksim Fomin (LTU)
- 101. Taras Lesjuk (UKR)
- 102. Heikki Laitinen (FIN)
Pořadí SP
- 1. 0 b
- 1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 479 b
- 2. Sturla Holm Laegreid (NOR) 400 b
- 2. 0 b
- 3. 0 b
- 3. Emilien Jacquelin (FRA) 281 b
- 4. 0 b
- 4. Martin Ponsiluoma (SWE) 244 b
- 5. 0 b
- 5. Sebastian Samuelsson (SWE) 223 b
- 6. 0 b
- 6. Niklas Hartweg (SUI) 218 b
- 7. Quentin Fillon Maillet (FRA) 204 b
- 7. 0 b
- 8. Benedikt Doll (GER) 190 b
- 8. 0 b
- 9. Roman Rees (GER) 185 b
- 9. 0 b
- 10. Filip Fjeld Andersen (NOR) 181 b
- 10. 0 b
- 11. 0 b
- 12. 0 b
- 13. 0 b
- 14. 0 b
- 15. 0 b
- 15. Michal Krčmář (CZE) 150 b
- 16. 0 b
- 17. 0 b
- 18. 0 b
- 19. 0 b
- 20. 0 b
- 21. 0 b
- 22. 0 b
- 23. 0 b
- 24. 0 b
- 33. Jakub Štvrtecký (CZE) 59 b
- 37. Tomáš Mikyska (CZE) 36 b
- 55. Michal Šíma (SVK) 14 b
Karel Jedlička