SHC Maloměřice – Kopřivnice 26:31 (kon.) | Hranice – Královo Pole 22:35 (kon.) | Strakonice – Frýdek-M. 26:33 (kon.)
HBC JVP Strakonice 1921
26:33 (15:14)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 17.12.2022, 17:00 • hala Strakonice • Chance Extraliga mužů • 18. kolo

HBC JVP Strakonice 1921 – Pepino SKP Frýdek-Místek 26:33 (15:14)
    Nejvíce branek: A. Nejdl 6, Němec 5/3, Bičiště 5 – Choleva 5/1, S. Mlotek 4, Mucha 4. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 2:1. (18:28:29)

Duel je u konce. Frýdek-Místek se se soupeřem dlouho trápil, od 45. minuty ale zápas patřil už jen mu. Nakonec tedy vyhrává o sedm branek a zapisuje dva důležité body, které mu ve středu tabulky hodně pomohou. Alespoň prozatím se posunuje na sedmé místo.

Konec zápasu. (26:33)
    60
    Ondřej Sedláček uzavřel skóre na konečných 26:33. (26:33)
    59
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Brožek). (25:33)
    58
    Denis Patrik O'Connor nebyl úspěšný na sedmičce, když míč hodil přímo do gólmana. Od něj se ale míč odrazil zpátky k Denisovi, který ho už jednoduše do svatyně Strakonic umístil. (25:32)

58
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Denis Patrik O'Connor).
    (25:31)
    57
    Ze sedmimetrového hodu se navíc prosadil Martin Němec. (25:31)
    56
    Domácí po třech minutách odpovídají brankou Leonarda Kaplana. (24:31)
    56
    Skvělá hra Frýdku-Místku pokračuje. Ze středu se střelou k dolní části branky u pravé tyče znovu Alex Moješcik. (23:31)
    56
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Alexandr Moješcik). (23:30)
    54
    Martin Němec si vzal sedmičku na starost a proměnil ji. (23:29)

53
    Strakonice si berou oddechový čas. Mají posledních sedm minut na to, aby s výsledkem něco udělaly. (22:29)
    53
    Nikolas Noworyta dokázal navýšit náskok pro Pepino už na sedm přesných tref. (22:29)
    52
    Další gól hostů zapisuje Zbyněk Bureš. Je to dnes teprve jeho druhá trefa. (22:28)
    50
    Mathias Choleva proměnil jednoduše sedmičku. Do konce nyní zbývá pouhých deset minut a domácí stále ztrácí pět gólů. (22:27)
    49
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Leonard Kaplan). (22:26)

49
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Sedláček). (21:26)
    49
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Slavomír Mlotek). (21:26)

48
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Hrachovec). (21:25)
    48
    Strakonice skórovaly po neuvěřitelných jedenácti minutách. Střeleckou smůlu prolomil Adam Nejdl. (21:25)
    47
    Hostům se nyní opravdu daří, zaznamenali pět branek v řadě, tu poslední vstřelil Slavomír Mlotek, a právě o těch pět branek nyní vedou. (20:25)
    46
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta). (20:24)
    43
    Nyní se trefil Jan Zbránek a Frýdeckomístečtí vedou již o tři góly. (20:23)
    41
    Slavomír Mlotek skóruje za hosty podruhé v řadě a Pepino se dostává do náskoku. (20:22)
    41
    Dlouhé čtyři minuty nepadl žádný gól. Až nyní se o něj postaral Mathias Choleva. (20:21)
    37
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště). (20:20)
    37
    Jan Mucha skóruje už počtvrté a hosté mají na kontě dvacet gólů. (19:20)
    36
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Němec). (19:19)
    36
    Honza Zbránek znovu překlopil vedení. Nyní tedy vede hostující tým. (18:19)
    35
    Po pěti minutách je znovu srovnáno. Za Frýdek-Místek nyní skóroval Radim Chudoba. (18:18)
    34
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Slavomír Mlotek). (18:17)
    33
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl). (18:16)
    33
    Na druhé straně odpověděl Jan Mucha, dnes podruhé. (17:16)
    33
    David Bičiště posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. (17:15)
    32
    Strakonice opět rychle berou vedení zpět na svou stranu po brance Adama Nejdla. (16:15)
    31
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva). (15:15)

31
    Začal druhý poločas. (15:14)

První poločas je u konce. Oba týmy hrály vyrovnanou házenou, společným jmenovatelem byly chvíle, kdy totálně selhávaly v útoku. Nakonec Strakonice dokázaly přece jen překlopit stav ve svůj prospěch a berou si do druhého poločasu nejtěsnější možné vedení.

30
    První poločas skončil. (15:14)

30
    Před posledním útokem si ještě Veselí vybralo oddechový čas. (15:14)
    30
    Jan Zbránek se dostal až ke gólmanovi, kterého následně jednoduše prostřelil. (15:14)
    29
    Strakonice skórují podruhé v řadě. Tentokrát to byl Adam Nejdl, díky čemuž jeho tým vede již o dvě branky. (15:13)
    29
    Ondřej Sedláček si připisuje první branku v tomto duelu. (14:13)
    28
    Frýdek-Místek kombinoval velice dlouho, nakonec si to vzal na sebe Tomáš Sklenák a ráznou střelou dokázal míč dostat až do sítě. (13:13)
    27
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Němec). (13:12)
    26
    Ale hosté velice rychle odpovídají. Špatně zorganizovaná obrana dala Tomáši Sklenákovi volnou cestu k brance, ten se prosadil střelou dolů k pravé tyči. (12:12)
    26
    Strakonice přežily dva útoky Frýdku-Místku a opět přetáčejí skóre. Znovu se do něj zapsal David Bičiště. (12:11)
    25
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště). (11:11)
    25
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta). (10:11)
    23
    Martin Němec s přehledem proměnil sedmimetrový hod. Hned po hvizdu bez naznačení narval do branky pořádnou dělovku. (10:10)
    23
    I přestože byl postrčen k zemi, dostal míč v pádu do branky dostat Mathias Choleva. (9:10)
    22
    Střelou z pravého křídla jednoduše míč do branky dostavil Tomáš Pek. (9:9)
    20
    Mathias Choleva dostal míč do samostatného úniku a tváří v tvář gólmanu jednoduše vmetl míč do sítě. Hosté jsou po dlouhé době ve vedení. (8:9)
    20
    A Frýdek-Místek se dotahuje! Nyní se znovu prosadil Adama Gřešek. Dnes podruhé v utkání. (8:8)
    19
    Pěkná kombinační akce skončila až přískokem k brankáři domácích v podání Adama Gřeška, který jednoduše střelou o zem proměnil. (8:7)
    17
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Fencl). (8:6)
    16
    Frýdek-Místek se prosadil po dlouhých sedmi minutách. Přihrávku rychle zpracoval a následně k tyči vystřelil Jan Mucha. (7:6)
    14
    Hosté nevyužili útok, následně se sice ubránili, ale pokazili rychlý brejk. Strakonice jednoduše vsítily Davidem Bičiště a vyhrávají o dva góly. (7:5)
    13
    Domácí otáčejí stav ve svůj prospěch! Po několika neproměnných útocích Frýdku-Místku se jim podařilo jednoduše vsítit z křídla. Postaral se o to Eduard Wildt. (6:5)
    12
    A je srovnáno. Vyrovnávací pátou branku vstřelil strakonický Leonard Kaplan. (5:5)
    9
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl). (4:5)
    9
    Hosté přežili útok soupeře bez inkasování. Na druhé straně míč poslal do sítě Jan Zbránek. (3:5)

8
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl). (3:4)
    8
    Radim Chudoba jednoduše proměnil sedmimetrový hod střelou do pravé části branky a Frýdek-Místek tak poprvé vede. (3:4)
    7
    Frýdek-Místek odpověděl pěknou kombinací, po které se prosadil Jan Mucha. (3:3)
    6
    Strakonice se prosadily po skvělé, byť pomalé střele Adama Nejdla do levého dolního růžku branky. (3:2)
    5
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
    (2:2)

5
    Žlutá karta pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Tomáš Brůha). (2:1)
    5
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl). (2:1)
    2
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák). (1:1)
    1
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Tomáš Brůha). (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz, Kaiser – Brůha, Masák, Kaplan, A. Nejdl, Němec, Pek, Lukeš, Landsinger, Fencl, M. Nejdl, Baierling, Sedláček, Bičiště, Wildt.
    Trenér: M. Zbíral

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Cáb – Noworyta, Sklenák, Moješcik, Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, T. Mlotek, Choleva, O'Connor, Zbránek.
    Trenér: Z. Verlík

Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček.

Jihočeši jsou zejména na vlastní palubovce nepříjemným soupeřem, doma získali všech svých sedm bodů. A to za skalp Kopřivnice, Hranic a Maloměřic, a remízu s Brnem. Aktuálně však čtyřikrát v řadě prohráli, také jim chybělo několik hráčů a padli s Karvinou, Kopřivnicí, Lovosicemi a naposledy Brnem.

Frýdek-Místek se v úvodu sezony držel na nejvyšších pozicích, postupně však klesl a aktuálně je až osmý. Má ovšem duel s Prešovem k dobru. Pepino třikrát po sobě prohrálo, po porážce v Novém Veselí zaváhalo doma s Duklou a naposledy nestačilo na Talent. Nejlepším střelcem týmu je s 90 brankami Mathias Choleva.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.