Ferencvárosi – Most 43:19 (kon.)
FTC-Rail Cargo Hungaria
43:19 (20:11)
DHK Baník Most
Sobota 17.12.2022, 16:00 • Érd Aréna, Budapešť - Érd • EHF Liga mistrů žen • 9. kolo

Na budapešťském předměstí je hotovo a výsledek mluví sám za sebe. Fradi ve druhé půli nijak nepolevovalo, ba naopak. Most za druhý poločas nastřílel jenom osm branek, domácí hráli ve velké pohodě a mohou slavit před zaplněným kotlem. FTC si udrželo úspěšnost střelby málokdy vídaných 69 % a zapisuje si další dva body, které mu pomohou v nahánění vedoucí trojice. Most naopak na první body v nejprestižnější soutěži čeká.

Z mé strany je to dnes vše, hezký zbytek dne! (17:27:43)

FTC-Rail Cargo Hungaria – DHK Baník Most 43:19 (20:11)
    Nejvíce branek: Klujberová 10/1, Kukelyová 5/1, Pappová 5 – Cholevová 6/3, Andrýsková 5, Holanová 2. Rozhodčí: Vranesová, Wennigerová (obě AUT). Sedmimetrové hody: 4/3 – 4/3. Vyloučení: 3:4.

Konec zápasu. (43:19)

60
    Kukelyová byla faulována na devítce a již se ani nestihne provést navazující hod, v Érdu je hotovo. (43:19)

60
    Janurik si navíc poradila se zakončením Eksteinové a má úspěšnost 58 % ve druhé půli! (43:19)
    60
    Klujberová na začátku poslední minuty střílí desátou branku, a to po chybě v rozehrávce Mostu. (43:19)
    59
    Už se hraje hodně bezstarostně. Obrana Fradi se ani moc nevracela, Most to naopak napálil a Stříšková se z levého křídla dočkala. (42:19)
    59
    Klujberová to tam sype a neměla problém ani tentokrát, netradičně z pozice pravé spojky. (42:18)
    58
    Andrýsková využila prostoru na brankovišti a šla po naznačení přihrávky do pivota sama do zakončení. To se jí povedlo a zaznamenala tak pátou branku. (41:18)

58
    Szandra Szöllősiová-Zácsiková složila nedovoleným způsobem na zem Andrýskovou, která chtěla už téměř zakončovat. Dostává tak dvě minuty a chvíli se bude hrát 5 na 5. (41:17)
    57
    Pappová naopak v poklidu otevřela úhel na pravém křídle a o zadní tyč opřela svůj pokus. (41:17)

56
    Šutranové se povedlo uvolnit rusákem, přetahem z levé spojky ale těsně minula zadní tyč! (40:17)
    56
    Klujberová pak šla na sedmičku sama a přímo před domácím kotlem proměnila. (40:17)

56
    Šponéová dotáhla zboku Klujberovou, která jednak vybojovala sedmičku, jednak dvě minuty pro mosteckou hráčku. (39:17)
    55
    Pokus Řádové přetahem vytáhla Januriková a znovu to bylo do otevřené obrany, Szandra Szöllősiová-Zácsiková přidala pátou branku v duelu. (39:17)
    55
    Gól vstřelil tým FTC-Rail Cargo Hungaria (Anna Kukelyová). (38:17)
    54
    Ani Most už nehraje v nejsilnější sestavě a prostor dostala Šponéová. Ta si poradila, obešla Tomoriovou a ze šestky zakončila. (37:17)

54
    A mohlo to být už o 22, jenže proti Hársfalviové se zaskvěla Janssenová! (37:16)
    54
    Hned záhy zakončila téměř spojkový úhel z pravé strany a Fradi zcela dominuje. (37:16)