Los Angeles – Philadelphia 2:4 (kon.) | Washington – Montreal 9:2 (kon.) | Tampa – Arizona 5:3 (kon.)
St. Louis – Minnesota 2:5 (kon.) | Colorado – Toronto 2:6 (kon.) | Detroit – Ottawa 4:2 (kon.)
Dallas – San Jose 5:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:2 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 1:2 (kon.)
New Jersey – Carolina 4:5 (0:1 po s.n.) | Florida – NY Rangers 3:5 (kon.)
Edmonton Oilers
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Winnipeg Jets
Neděle 01.01.2023, 04:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

57:36
    Velká šance pro domácí něco udělat s výsledkem. U mantinelu atakoval Yamamota Brenden Dillon vysokou holí a jelikož se ve tváři domácího útočníka objevila krev, je tu čtyřminutová přesilovka!

49:33
    Přesilovka pro Winnipeg, dvě minuty za podrážení dostal Jesse Puljujärvi.

37:36
    Tak nakonec ne, vše je jinak. Rozhodčí nakonec viděli faul hostů, Karson Kuhlman se dopustil podrážení a Edmonton si dá přesilovku!

21:50
    Domácí si zahrají přesilovku, dvě minuty za podrážení dostal Ville Heinola.

14:44
    Teď už se pískalo a bude se vylučovat na straně Edmontonu. Cody Ceci vyhodil puk přes mantinel a dostal tak dvě minuty za zdržování hry.

07:07
    Jak se ale ukázalo, Neal Pionk si pomohl faulem a dostal dvě minuty za hákování. Je tu přesilovka pro Edmonton.

03:15
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahraje Winnipeg. Dvě minuty za držení dostal Connor McDavid.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 45. Kostin (Janmark) – 16. Pionk (Connor, Dubois), 47. Connor (Pionk, Reichel)

Edmonton Oilers: Campbell (S. Skinner) – Ceci, Nurse (A), Barrie, Kulak, Bouchard, Broberg – Puljujärvi, McDavid (C), Hyman – Kostin, Nugent-Hopkins (A), Janmark – Yamamoto, R. McLeod, Foegele – Ryan, Shore, Holloway.
    Trenér: Jay Woodcroft

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Samberg, Heinola, Dillon – Gagner, Dubois, Connor – Kuhlman, Scheifele (A), Lowry (A) – Jonsson Fjällby, Stenlund, M. Barron – Reichel, D. Gustafsson, Harkins.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Anderson, Brenk – Deschamps, B. Gawryletz

Diváci: 18 347