SOHO Olomouc – Č.Budějovice 11:0 (kon.) | Flamingos Ostrava – Karlovy Vary 0:7 (kon.) | Havířov – HC Sparta Praha Sledge 1:4 (kon.)
Zlín sledge – SHK Mustangové 10:0 (kon.)
Flamingos Ostrava
0:7 (0:2, 0:5, 0:0)
SKV Sharks Karlovy Vary
Neděle 08.01.2023, 08:10 • MFH Ostrava • Česká para hokejová liga • 12. kolo

Z Multifunkční haly Ostrava je to ode mne vše.
    Přeji příjemnou neděli a děkuji za pozornost. (09:43:43)

V této třetině jsme gól neviděli. Flamingos se výrazně zlepšili v obraně. Rychle přistupovali k hráčům s pukem a tím jim znemožnili střílet. Vypracovali si i své šance, ale nulu Machovi neodčarovali.
    V utkání 12. kola vyhrávají Žraloci a upevňují si první místo v tabulce.

44:35
    Kudela vychytal Veselého a nepřipustil ani dorážku Sedláčka.

44:29
    Flamingos vjeli do útočné třetiny ofsajdově.

44:12
    I druhý pokus Sedláček nevyužil. Hned tři hráči v růžových dresech se k němu sjeli a zabránili v levém kruhu postupu k bráně.

43:35
    Sedláček neměl potřebnou rychlost a navíc se mu puk zamotal pod saněmi.

42:29
    Wagner zaváhal se střelou. Rychle k němu přijeli Bařák s Němcem a zakončit mu znemožnili.

41:45
    Mach je pozorný při zakončení Handla.

40:50
    Bleskový přesun hry před Kudelu, který si zapisuje další zákroky. Pravou tyč uhájil před Wagnerem a posléze i Sedláčkem.

40:30
    Karlovy Vary zahrály puk přes všechny čáry.

39:38
    Vladimír Kudela zastavuje Sedláčka v pokusu jízdy na bránu.

39:15
    Bařák zablokoval průnik Veselého.

38:37
    Tentokrát domácí gólman puk kryje pod lapačkou při dotírání Wagnera a Kovaříka.

38:10
    Geierovi při úniku ve finálním zakončení puk uniká z levé hokejky a Martin Kudela tak nemusí zakročit.

37:59
    Domácí se ubránili tlaku a mohou zaútočit. Mach zasahuje proti střele Hečka.

36:18
    Zelinka dojel unikajícího Václava Hečka a tím mu znemožnil zakončení. Domácí kapitán ale u kotouče zůstává a v otočce jej sráží Wágner. Z výborné akce je jen drama o zachování Machovy nuly.

35:40
    Mach se blýskl při střele Hečka, když v leže natáhl nad sebe lapačku.

34:23
    Martin Kudela nemusel zasahovat proti střele Sedláčka, protože ten si z mezikruží sjel až na pravé křídlo a tam už neměl dost prostoru. navíc se k němu sjeli Handl s Vrubelem.

33:48
    Hosté zakládají útok dlouhou nahrávkou a tím se ale proviňují icingem.

32:28
    Za brankou Flamingos Vladimír Kudela se Sedláčkem.

31:59
    Wagnerova stela z první míří těsně kolem levé tyče.

31:40

31:20
    Ofsajd hostů.

31:04
    Hečko s podporou Němce jede na bránu. Bohužel gólově se v oslabení neprosazují.

30:01
    Střídání v týmu Flamingos Ostrava:
    ze hřiště odchází Staněk, přichází Kudela.

30:01

V této třetině se už borci z Varů nedrželi zkrátka a nasázeli do brány Flamingos pět gólů. Filip Veselý zkompletoval hattrick a ještě dvě přesné střely přidal. Karel Wágner si nadělil dárek k narozeninám v podobě pátého gólu Žraloků a do střelecké listiny se zapsal i kapitán Karlových Varů Michal Geier.

Flamingos Ostrava si ve druhé třetině vypracoval větší šance než v úvodní dvacetiminutovce, ale žádný puk do sítě nepropadnul.

30:00

29:40
    Vyloučení v týmu Flamingos Ostrava:
    Bařák – 2 min, držení.

29:11
    Žraloci právě vstřelili branku!
    Domácí se zdárně brání všem střelám, ovšem na umění FILIPA VESELÉHO, který má na volná místa v bráně snad radar, nemají recept.

26:17
    Staněk kryje puk před dotírajícím Kovaříkem a přerušuje hru.

25:18
    Střela přes hráče v podání MICHALA GEIERA končí v ostravské bráně.

22:20
    Boje o střední pásmo vyhrávají Žraloci. Střelecky se teď ale moc neprosazují. Flamingos zlepšili obranu a rychle přistupují k hráčům s pukem.

21:48
    Mach zakročil proti střele Hečka.

21:22
    Halou zní přání k narozeninám. KAREL WAGNER si nadělil dárek, když stál u levé tyče ostravské brány. Asistence: Michal Geier a Patrik Sedláček.

21:02
    A FILIP VESELÝ svou šanci využívá ke vstřelení své i týmové čtvrté branky.

20:47
    Hečko promáchl puk při dojetí a tak si bere černou gumu soupeř. Wagner nabízí únik Veselému.

20:18
    Vrubel uhání za pukem do útočné třetiny. Souboj se Zelinkou prohrává.

19:59
    Zakázané uvolnění Flamingos.

18:32
    Ztrátu puku mezi kruhy vystihl FILIP VESELÝ a tváří v tvář gólmanovi posílá puk nad jeho levé rameno.

17:29
    Vladimír Kudela zastavuje Kovaříka.

17:15
    Staněk se štěstím vykrývá střelu Sedláčka a následně dorážku Haase.

16:38
    Hečko zaváží puk do třetiny a křižně nahrává Dzimkovi. Ten má před sebou volný prostor a zakončuje. Mach si připisuje zákrok.

16:02
    Vhazuje se po levici Staňka, protože zachytil střelu Zelinky.

15:22
    Vrubel zastavuje Sedláčka na levém křídle. Staněk tak nemusel vůbec zasahovat.

15:01

Lídr soutěže doložil své kvality dvěma góly, které vsítil mladíček Filip Veselý. Ovšem také nabídl Flamingos přesilovku. Tu ovšem domácí tým nevyužil, naopak se bránil výpadům, jenž ale hosté nevyužívali.

15:00

14:58
    Třetina se dohrává u domácí brány.

14:28
    Kovařík podporuje útok a střílí na bránu, kde je připraven na tečování Sedláček.

13:15

11:59
    Dva na gólmana jeli Sedláček s Haasem. Ani oni nedokončili útočnou akci střelou.

11:32
    Práci má v přesilovce Staněk. Geier ale nezakončuje a odjíždí s pukem do pravého rohu.

11:15
    Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary:
    Veselý – 2 min, Téčko.

09:20
    Domácí gólman se opět vyznamenal! Vychytal tutovku Wagnera a sklidil ovace střídačky.

08:20
    Dva na jednoho jeli Veselý se Sedláčkem. Druhý jmenovaný se tlačil k levé tyči Staňkovy brány, ale tem mu tam stačil bleskově dát lapačku.

07:32
    Hečko se dostává do třetiny, ale nemá si s kým dát nahrávku. Pásmo udržel Vrubel. Domácí se ale do zakončení nedostávají.

06:38
    Kolotoč nahrávek ukončuje střelou nad hlavy FILIP VESELÝ. Staněk sice zakročil lapačkou, ale puk propadl za jeho záda. Asistence: Michal Geier.

05:58
    Puk je na hostující střídačce. Hra se přesouvá zpět před Staňka.

05:26
    Po znovu najetí do útočné třetiny se domácí brání velkému tlaku. Dzimko zabránil gólu Veselého a na druhé straně se pokusil Staňka překonat Haas.

04:32
    Žraloci jsou pořád v útočné třetině a motají Plameňácké obraně hlavy.

03:59
    Staněk ramenem vytěsnil střelu Geiera.

03:40
    Hečko střílí mimo tyče a musí se rychle vracet do obrany.

02:50
    Proti útok dokončil FILIP VESELÝ střelou kolem levé tyče.

02:18
    Vhazuje se před Machem poté, co se o gól pokusil Bařák.

01:40
    Daleko se ale domácí nedostávají. K útoku se rozjel Veselý se Sedláčkem. Druhý jmenovaný neměl možnost zakončení. Blokoval jej Vladimír Kudela.

01:18
    Veselého v dojíždění puku zastavuje Handl a otáčí směr hry.

01:08
    Karlovy Vary se provinili icingem.

00:25
    Pokus Zelinky Staněk kryje. V podstatě ale Zelinka trefuje boční síť.

00:08
    Ofsajd Žraloků

00:01

Flamingos Ostrava: Staněk (M. Kudela) – Szturc, V. Kudela, Handl, Vrubel – Gotthardt, Dzimko, Varga, Židlická, Bařák, Němec, Hečko
    Trenér: Jan Szturc

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Wágner, Zelinka, Haas – Michalčin, Jeřábek, Geier, Veselý, Kovařík, Sedláček, Karafiát
    Trenér: Miroslav Hrbek

Rozhodčí: Kafka – Hladík.

Dobré ráno z Ostravy!

V Multifunkční hale Ostravar Areny se připravuje vše na utkání 12. kola Para ligy. Domácí Flamingos Ostrava hostí SKV Sharks Karlovy Vary, kteří včera v Havířově vyhráli 9:1. Plameňáci prohráli před početnou diváckou kulisou se Spartou 5:0.

Vedoucí tým bude chtít moravský trip zakončit výhrou, ale nováček soutěže opírající se o reprezentační zkušenosti gólmana Martina Kudelu a útočníka Václava Hečka.
    Žraloci mají na soupisce reprezentanty Geiera, Wagnera, Zelinku a Veselého.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:10.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 3. Veselý, 7. Veselý (Geier), 19. Veselý, 22. Veselý, 22. Wagner (Geier, Sedláček), 26. Geier, 30. Veselý

Flamingos Ostrava: Staněk (M. Kudela ) – Szturc, V. Kudela, Handl, Vrubel – Gotthardt, Dzimko, Varga, Židlická, Bařák, Němec, Hečko

Rozhodčí: Kafka – Hladík