Buffalo – Philadelphia 0:4 (kon.) | Ottawa – Nashville 0:3 (kon.) | Montreal – Seattle 0:4 (kon.)
Los Angeles – Edmonton 6:3 (kon.)
Montreal Canadiens
0:4 (0:3, 0:0, 0:1)
Seattle Kraken
Úterý 10.01.2023, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:13:14)

Statistika
    Střely na bránu: 21 – 41 | Přesilová hra: 0/2 – 1/6 | Trestné minuty: 27 – 9

Kdo se postavil do brankoviště?
    Martin Jones (SEA) – 21 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 60:00
    Sam Montembeault (MTL) – 37 zákroků, 3 OG, úspěšnost 92,5 %, odchytal 58:00

Česká a slovenská stopa
    Juraj Slafkovský (MTL) – 0+0, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:37

Tři hvězdy utkání
    1. Vince Dunn (SEA) 1+1
    2. Yanni Gourde (SEA) 0+2
    3. Matty Beniers (SEA) 1+1
    Seattle na svém kanadském tripu zapisuje už svou čtvrtou výhru ze čtyř utkání!

Seattle tedy v závěrečné třetině nedopustil žádné drama, když jim k tomu ještě domácí tým pomohl svou nedisciplinovaností, jelikož hosté ve třetí třetině hráli hned tři přesilové hry. Při závěrečné powerplay Montrealu pečetil vítězství hosté Beniers.

Martin Jones si tedy zapisuje čisté konto, jelikož Seattle Kraken nakonec zdolal Montreal Canadiens 4:0, když hosté o své výhře rozhodli už v první třetině.

59:38
    Hostující hokejisté ve velkém klidu kontrolují puk, když ho už nechtějí domácím ani půjčit.
    58:57 Matthew BENIERS - 0:4

58:57
    Seattle právě vstřelil branku!
    Eberle ve středním pásmu zastavil Xhekaje a k puku se poté dostal MATTY BENIERS, jenž ho už poslal do opuštěné klece Montrealu, a potvrdil tak vítězství Seattlu. Asistence: Jordan Eberle.

58:46
    Seattlu se podařilo zastavit další útočnou snahu Montrealu a hosté poslali touš do středního pásma.

57:55
    Kotouč letí až do obranného pásma Montrealu, kde chtěl opuštěnou klec trefit z velkého úhlu Tanev, ale puk míří jen do boční kontrukce.

57:28
    Seattlu se podařilo dostat puk do středního pásma.

57:18
    Caufiled se snažil překonat Jonese se střelou z levé strany, ale brankář Seattlu byl u své tyče připravený.

56:57
    Martin St. Louis už nechal po komerční přestávce Montembeaulta na střídačce a domácí hrají v šesti.

56:57
    Montreal se přeci jen mohl dočkat své první branky v utkání, když Caufiled vybídl ke skórování Suzukiho, jehož zakončení však kryje Jones.

56:33
    Montrealu se podařilo odrazit útočné snažení hostujících hokejistů, když Hoffman poslal obloukem touš do středního pásma.

55:45
    Slafkovský zvládl souboj u mantinelu a následně nahrával na modrou Kovacevicovi, avšak tomu podjel touš pod jeho hokejkou.

55:11
    Opět se už hraje v plném počtu hráčů na obou stranách.

54:48
    Caufiled dostal nahrávku do levého kruhu, jenže jeho střela mu vůbec nesedla, když kotouč skončil vedle brány Seattlu.

54:31
    Montreal je už kompletní a domácí hokejisté hrají hodně krátkou přesilovou hru.

54:05
    Schwartz vystřelil z pravého kruhu a ještě i využil clony bránícího hráče, avšak Montembeault dokázal touš vyrazit.

53:28
    Hraje se tedy ve čtyřech a Seattle s kotoučem hraje, jako by se hrálo ve třech, když ho nechtějí nijak půjčit domácím.

52:54
    Hostující hokejisté si nepohlídali své střídání, když bylo na ledě šest bruslařů Seattlu. Dvouminutový trest hostující střídačky odsedí Daniel Sprong (SEA).

52:41
    Montrealu se opět podařilo dostat kotouč do svého útočného pásma, kde ještě domácí sbírají cenné vteřiny za bránou Seattlu.

52:17
    Domácí však i tohle oslabení zahajují vyhraným vhazováním a kotouč obloukem letí až do obranného pásma Krakena.

52:12
    Joel Armia (MTL) však následně u mantinelu sestřelil Dunna, a tak domácí útočník opět posílá Habs do čtyř, když si odsedí dvě minuty za vražení na hrazení.

Následně se ještě strhla bitka mezi Jakem Evansem (MTL) a Ryanem Donatem (SEA), kterou spíš vyhrál hostující útočník. Oba hráči si tedy posedí pět minut na trestné lavici. Navíc osobní desetiminutový trest obdržel i domácí obránce Chris Wideman (MTL), jenž už rovnou míří do šatny.

52:08
    Armia dokázal vyslat parádní křižnou přihrávku do pravého kruhu Dadonovovi, jehož pohotovou střelu zastavil Jones.

51:37
    Montreal tedy ubránil i tohle oslabení a stav zápasu se ani v další přesilové hře Seattlu nezměnil.

51:18
    Tentokrát to z pravého kruhu zkoušel Gourde, avšak jeho střela byla zblokována do ochranné sítě za bránou Montrealu.

51:08
    Sprong velmi dobře mířil svou svižnou střelu do bližší šibenice, avšak Montembeault kotouč vyrazil svým ramenem.

50:39
    Další ofenzivní snaha Krakena byla opět zastavena domácí obranou a hosté musejí další akci začít znova od svého brankáře.

50:08
    Tolvanen nahrál k bráně Schwartzovi, který ještě chtěl přihrát přes brankoviště Beniersovi, avšak tento pas zblokoval Savard, který poté kotouč vyhodil z obranného pásma Montrealu.

49:37
    Habs však vyhráli následné vhazování a puk tedy míří k Jonesovi.

49:29
    Montreal znova putuje na trestnou lavici a opět za vysokou hůl, protože dvě minuty dostává Jordan Harris (MTL), který trefil svou holí do obličeje Eberleho.

48:13
    McCannovi se ještě před inkasováním tvrdého hitu podařilo dostat puk na Schwartze, jehož následná střela jen těsně minula domácí klec.

47:52
    Domácí útočník tedy ještě na pravé straně dostal ještě jednu příležitost, ale tentokrát byla jeho střela zblokována obranou Seattlu do hlediště.

47:44
    Od pravého mantinelu vyslal svou střelu Anderson a kotouč se jen odrazil od připraveného Jonese.

46:56
    Jestliže je v něčem velký rozdíl ve třetí třetině oproti úvodním dvou periodám, tak to, že se hra mnohem víc přitvrdila, když se nyní dohrává každý souboj.

46:33
    Kraken ze svého obranného pásma vyhodil puk podél mantinelu na další zakázané uvolnění.

46:10
    Montrealu se podařilo zastavit útočnou snahu Seattlu, a tak se do útoku opět mohou vydat domácí hokejisté.

45:27
    Kraken se dostal pod tlak domácích hráčů a hostující hokejisté vše řeší vyhozením kotouč na zakázané uvolnění.

44:50
    Kovacevic od modré čáry vyslal svou střelu, kterou Jones vyrazil přímo ke Caufieldovi, jenž však svou dorážku poslal příliš nad bránu Seattlu.

44:08
    Domácí publikum si po souboji v rohu útočného pásma Habs žádalo vyloučení Seattlu, ale rozhodčí žádní provinění proti pravidlům neviděli.

43:18
    Gourde posílal touš před bránu Montrealu, kde si jej do vlastní sítě málem srazil Anderson. Domácí útočník však byl rychlý a puk hned po odrazu od jeho brusle sebral.

42:42
    Anderson se tedy vrací zpět do hry, když se Seattlu nepodařilo využít dlouhou čtyřminutovou přesilovou hru.

42:15
    Tolvanen dostal nahrávku do pravého kruhu, avšak jeho následná střela končí hned na prvním hráči Montrelu.

41:38
    Habs zastavili další útočnou snahu Krakena a Armia následně dokázal vyvézt puk až do útočného pásma Montrealu.

40:59
    Domácím se podařilo sebrat přihrávku z hole Eberleho a Montreal následně posílá puk ze svého obranného pásma.

40:39
    Schultz vypálil od modré čáry, ale jeho střela byla hodně nepřesná.

40:20
    Seattle ještě zahajuje třetí třetinu svou přesilovou hrou, která bude trvat necelé tři minuty.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 15:34
    Zblokované střely: 13:14
    Hity: 18:10
    Vyhraná vhazování: 15:20
    Ve druhé třetině se skóre utkání nijak nezměnilo.

Po vcelku bohaté první třetině naopak přišla chudá druhá část, ve které jsme neviděli ani jednu branku, a tak si do závěrečné části bude Seattle vstupovat s tříbrankovým náskokem.

Ve druhé dvacetiminutovce už domácí hokejisté předvedli mnohem lepší výkon, když se Jones musel i trochu zapotit, aby udržel své čisté konto.

40:00

39:52
    Tolvanen dostal nabito do pravého kruhu, odkud vyslal svou pohotovou ránu, kterou se Montembeaultovi podařilo vyrazit.

39:35
    Montreal vyhrál následné vhazování a kotouč letí až k Jonesovi.

39:28
    Suzukimu se nepodařilo vyvézt puk z obranného pásma, a tak ihned následoval pas k bráně Montrealu, kde byl zcela volný Eberle, který hleděl mezeru ve výstroji Montembeaulta, ale neúspěšně.

39:00
    Montrealu se podařilo získat puk před svou bránou a domácí jej poté vyhodili přes všechny čáry.

38:38
    Po slibné ofenzivní pasáži domácích přichází přesilová hra Seattlu, protože dvojitý trest za vysokou hůl dostává Josh Anderson (MTL), který holí zasáhl do obličeje Bjorkstranda.

38:16
    Anderson velmi dobře udržel puk v útočném pásmu a následně ho poslal směrem na hostující klec, kde ho Jones chytá do své lapačky.

38:02
    Po zblokované přihrávce Dacha na Suzukiho se kotouč dostal k Edmudsonovi, který ho hned poslal na Jonese, jenž tak připisuje další úspěšný zákrok.

37:25
    Rozehrávka Montrealu byla zblokována na hostující střídačku a vhazovat se bude ve středním pásmu.

36:45
    Dunn od mantinelu přistrčil kotouč Beniersovi, který si poté nabruslil až na hranici levého kruhu, avšak jeho následná střela jen těsně minula domácí klec.

36:23
    Hoffman z rohu útočného pásma posílal puk mezi kruhy, ale tento pas se Seattlu podařilo zastavit.

35:48
    Kteří se tedy rychle hnali do protiútoku, kde nakonec Burakovsky vystřelil ze středu útočného pásma a kotouč letí do připravené lapačky Montembeaulta.

35:43
    Evans zavezl puk do útočného pásma, ale zde vyslal hodně nepřesnou přihrávku, kterou sebral hosté.

34:31
    Dadonov nabil na modrou Edmundsonovi, jehož rána letěla přímo do připraveného Jonese, který si už touš nechal ve své výstroji.

33:48
    Domácí brankář musel předvést další úspěšný zákrok, když si tentokrát poradil se střelou Gourda.

33:08
    Tak tohle byl parádní zákrok lapačkou Montembeaulta, když Bjorkstrand nabil na modrou Dunnovi, který velmi dobře mířil k tyči, ale brankář Montrealu se natáhl se svou lapačkou a kotouč navíc ani nepustil k dorážce.

32:32
    Slafkovský se dostal ke střeleckému zakončení z pravého kruhu, jenže jeho střelu zblokoval jeho vlastní spoluhráč Anderson.

32:04
    Od levého mantinelu vyslal svou střeleckou navštívenku Tanev a Montembeault kotouč bez větších potíží vyráží.

31:52
    Další útočná akce Seattlu už však vedla k dalšímu střeleckému zakončení, když si Montembeault musel poradit se střelou Donata z levého kruhu.

31:40
    Hosté se pokusili o dlouhou rozehrávku až na útočnou modrou, kam si sjížděl Beniers, ale toho čistě obral o kotouč Savard.

30:30
    Domácí hokejisté se dostali do útoku tří na jednoho, kde nakonec Caufiled nahrál na střed Suzukimu, jehož následnou střelu zneškodnil Jones.

29:33
    Tolvanen si sjel na modrou čáru místo Oleksiaka, kam mu nakonec i Dunn nahrál, ale následná střela skončila na některém z bránících hráčů.

29:06
    Caufield střílel z levé strany, avšak do jeho střely vložil svou hůl Oleksiak a kotouč se následně odrazil do ochranné sítě.

28:51
    Slafkovský se zkoušel prokličkovat mezi dvojicí hostujících hráčů, ale ti jej nakonec o kotouč obrali.

28:22
    Savard vyslal svou střelu od modré čáry, která však k Jonesovi nedoletěla, jelikož kotouč skončil na některém z bránících hráčů.

27:40
    Evans se na levé straně útočného pásma dral do zakončení, ale skvělou obranou práci předvedl Beniers.

26:40
    Caufileda při jeho otočce nepodrželi brusle, když domácí útočník skončil na ledě, čehož hned využili hosté, kteří kotouč sebrali.

26:16
    Kraken tedy přežil své první oslabení bez inkasované branky a Sprong se po dvou minutách vrací zpět do hry.

25:56
    Až nyní konečně přichází první střela Montrealu v přesilové hře, kterou vyslal ze středu útočného pásma Hoffman a Jones sice vyrazil touš před sebe, kde však nebyl žádný z bruslařů, a tak brankář Seattlu touš následně přikryl svou lapačkou.

25:34
    Wennberg vyvezl puk až k útočné modré, odkud ho poslal za bránu Montrealu.

25:11
    Další vhazování znova patřilo hostujícím hokejistům, a tak Seattle opět odpaluje puk z obranného pásma.

24:57
    Montreal dostal puk k Jonesovi, jenž ho raději schoval do své lapačky.

24:48
    Po nepřesné rozehrávce Montrealu se k puku opět dostávají hosté, kteří ho vyhazují přes všechny čáry.

24:30
    Kraken však následné vhazování vyhrál a kotouč letí přes všechny čáry.

24:10
    Montreal si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože Daniel Sprong (SEA) neunesl to, že jej Edmundson čistě odstavil, a tak ho trefil loktem do obličeje. Útočník Seattlu tedy dostává dvě minuty za hrubost.

23:20
    Eberle se z levého kruhu odhodlal ke střele, která zaletěla přesně do lapačky Montembeaulta.

22:50
    Canadiens ze středního pásma nahodili kotouč na Jonese, který skákající touš vykopl do rohu kluziště.

22:38
    Habs následně jen poslali kotouč na zakázané uvolnění.

22:25
    Schwartz poslal puk k pravému mantinelu Wennebergovi, který mu jej poté vrátil mezi kruhy, ale do následné střely hostujícího útočníka se položil obránce Montrealu.

21:35
    Po souboji v rohu kluziště se kotouč odrazil mimo hrací plochu, takže se bude vhazovat před bránou Seattlu.

21:18
    Po nepřesně střele Edmundsona se k bekhendovému zakončení dostal Savard a zakončení se podařilo Jonesovi vyrazit.

Druhá třetina začala zcela stejně, jako skončila ta první, a to útokem Seattlu a v krátkém časovém rozmezí si Montembeault musel poradit se střelami Oleksiaka i Schultze.

20:01

Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 6:18
    Zblokované střely: 6:5
    Hity: 7:5
    Vyhraná vhazování: 5:12

Tak to byla neskutečná první třetina v podání hostujících hokejistů, kteří v ní přestříleli domácí tým poměrem 18:6 a za svou aktivitu jsou odměněni tříbrankovým náskokem, který postupně nastříleli Tolvanen, Sprong a Dunn.

Habs mohli v závěru první části alespoň snížit, ale velkou šanci Slafkovského se podařilo Jonesovi zastavit.

20:00

19:50
    Závěr první třetiny ještě strávil Montreal ve svém obranném pásmu, kde je Seattle znova uzavřel, ale na Montembeaulta už neletěla žádná další střela.

19:16
    Slafkovský ještě v závěru svého střídání dokázal obrat o kotouč Schwartze a poté nahrál kotouč Andersonovi, jenže ten ho hned ztratil.

18:43
    Oleksiak na modré čáře nahrál svému kolegovi Schultzovi, jenž poté trefil hned prvního bránícího hráče Montrealu, kterým byl Slafkovský.

17:40
    Seattle poté šel do rychlého protiútoku, avšak snaha hostů skončila na útočné modré, kde se dostali do ofsajdu.

17:33
    Slafkovský dostal přihrávku do samostatného úniku, který se snažil vyřešit střelou mezi betony, ale Jones tento prostor uzavřel.

16:53
    Domácí hokejisté nyní vyslali hodně nepřesnou rozehrávku, jenž přeletěla celé kluziště, a tak je Montrealu odpískán icing.

16:29
    Hned po vhazování si Jones musel poradit s další střelou Caufielda, která brankáři Seattlu nadělala vcelku menší problémy, ale Jones vše zvládl.

16:25
    Dach nahrál na levou stranu Caufieldovi, který poté od mantinelu vyslal svou střelu, jenž zaletěla přesně do připraveného Jonese.

15:58
    Evans poslal puk za bránu Seattlu, jenže zde si jej bez větších potíží přebírají hostující hokejisté.
    14:20 Vince DUNN - 0:3

14:20
    Kraken odskakuje už na rozdíl tří branek. Hosté uzamkli svého soupeře v jeho obranném pásmu a zpoza domácí klece poslal Tolvanen touš po mantinelu na modrou VINCU DUNNOVI, jehož následná dělovka byla zřejmě lehce tečována, protože kotouč zaletěl přesně do protipohybu Montembeaulta. Asistence: Eeli Tolvanen, Yanni Gourde.

13:57
    Kraken poté šel do útoku, kde z levého kruhu střílel Burakovsky a Montembeault musel jeho střelu vyrazit nad svou klec.

13:38
    Caufield nahrál kotouč na modrou Kovacevicovi, jenže jeho následnou střelu se podařilo zblokovat obránci Seattlu Soucymu.

12:41
    Savardova střela od modré čáry byla hodně nepřesná a z rohu obranného pásma poté McCann poslal obloukem touš do středního pásma.

12:18
    Wideman vystřelil z modré čáry, avšak jeho pokus se hostům podařilo zblokovat do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

12:08
    Teprve svůj druhý zákrok zapisuje brankář Krakena Jones, jenž si musel poradit s bekhendovým zakončením Hoffmana.

11:41
    Montreal přežil další ofenzivní snažení hostujících hráčů, a tak se snad do útoku podívají i Canadiens.

11:08
    Bjorkstrand nahrál na střed útočného pásma Tolvanenovi, jehož následnou střelu dokázal Montembeault vyrazit za svou bránu.
    10:01 Daniel SPRONG - 0:2

10:01
    Kraken využívá přesilovou hru! Tentokrát už však končí puk v domácí síti. Burakovsky dokázal z pravé strany vyslat křižnou přihrávku do levého kruhu DANIELU SPRONGOVI, jehož dělovka zaletěla přesně k bližší tyči a následně se puk odrazil do domácí klece. Asistence: André Burakovsky, Matty Beniers.

09:50
    Montembeault si musel poradit se střelou z modré čáry, která končí ve výstroji domácího brankáře.

09:37
    Jen co skončila jedna přesilová hra Seattlu, tak začíná hne další, protože na trestnou lavici putuje Chris Wideman (MTL), jenž si taktéž odsedí dvě minuty za hákování.

09:24
    Přesilová hra Seattlu končí špatným vstupem hostujících hokejistů do svého útočného pásma, když se Kraken dostal do ofsajdu.

09:12
    Dunnovi se nevydařila jeho rozehrávka, když se k puku dostali domácí, kteří jej vyhazují ze svého obranného pásma.

08:48
    Montembeault musel vyrazit další střelu Spronga z levého kruhu, kterou vyrazil do vzduchu a Eberle následně zahrál kotouč vysokou holí, takže je hra přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.

08:18
    Sprong vyslal svou střelu z levého kruhu, kterou se Montembaultovi podařilo vyrazit do rohu kluziště.

07:33
    Montreal vyhrál následné vhazování a kotouč poté putuje přes všechny čáry.

07:24
    Seattle navíc bude hrát první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen David Savard (MTL).
    06:54 Eeli TOLVANEN - 0:1

06:54
    Nyní už se však aktivní hosté dočkávají první branky v utkání. Dunn vyslal pas na modrou čáru Gourdovi, jenž zavezl puk do útočného pásma, kde ho křižně nahrál zpět obránci Seattlu, který poté z levého kruhu poslal perfektní přihrávku na EELIHO TOLVANENA, a ten už dopravil touš za záda Montembeaulta. Asistence: Vince Dunn, Yanni Gourde.

06:17
    Tanev obdržel křižnou přihrávku do levého kruhu, odkud vzápětí vystřelil a jeho pokus Jen těsně minul domácí klec.

05:38
    Beniers nabral ve středním pásmu rychlost a po pravé straně vjel do útoku, jenže zde mu byla vystavena vcelku tvrdá stopka.

04:22
    Caufield vjel s pukem do útočného pásma a jeho následnou střelu ze středu dokázali zblokovat obránci Krakena.

03:52
    Domácí Kovacevic jen zavezl puk do útočného pásma, kde ho následně nahodil za bránu Seattlu a touš si přebírají hosté.

02:38
    Kotouč se od brány Montrealu odrazil přesně mezi kruhy, kde stál zcela volný Sprong, který se svou následnou střelou trefil tyč domácí klece!

02:07
    První úspěšný zákrok už má za sebou i brankář Seattlu Jones, jehož otestoval Armia se svým bekhendovým zakončením.

01:28
    Domácí brankář se musel mít znova na pozoru, protože na něj letěla střela od modré čáry, kterou vyslal Borgen.

01:02
    Na druhé straně si první zákrok v utkání připisuje Montembault, jenž musel zneškodnit střelu Bjorkstranda z pravého kruhu.

00:40
    Suzuki dostal přihrávku do rohu útočného pásma, odkud poté přihrával mezi kruhy, ale zde nebyl nikdo v domácích dresu.

00:01

(22-12-4)

Naopak u "nováčka" je situace zcela opačná. Po první bolestné sezóně přichází zatím velmi vydařený druhý ročník, ve kterém se Kraken drží na postupových příčkách do vyřazovacích bojů, a tak ve své druhé sezóně by se Seattle mohl podívat do bojů o Stanley Cup.

Poslední zápasy

Ottawa Senators – Seattle Kraken 4:8
    Toronto Maple Leafs – Seattle Kraken 1:5
    Edmonton Oilers – Seattle Kraken 2:5

(16-21-3)

Slavné časy Montrealu jsou však pryč. Habs se v posledních sezónách pohybují na posledních příčkách. Nijak tomu nepomohl ani zisk #1 draftu Juraje Slafkovského, na kterého se v poslední době spíš snáší velká kritika. Vypadá to tak, že i v příštím draftu budou Canadiens vybírat hodně vysoko, když je ve hře generační talent Connor Bedard.

Montreal Canadiens – St. Louis Blues 5:4
    Montreal Canadiens – New York Rangers 1:4
    Nashville Predatos – Montreal Canadiens 6:3

Vítám vás u dalšího utkání z nejlepší hokejové ligy, ve kterém se podíváme na jedno z nejposvátnějších míst, a to do Bell Center, která je domovem historicky nejúspěšnějšího týmu Montrealu Canadiens, jenž na svém ledě přivítá naopak nejmladší tým soutěže Seattle Kraken.

Zápas startuje něco málo po půl druhé ranní.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 7. Tolvanen (Dunn, Gourde), 11. Sprong (Burakovsky, Beniers), 15. Dunn (Tolvanen, Gourde), 59. Beniers (Eberle)

Montreal Canadiens: Montembeault (Primeau) – Edmundson (A), Savard, Harris, Kovacevic, Xhekaj, Wideman – Caufield, Suzuki (C), Dach – Dadonov, Evans, Armia – Slafkovský, Dvorak, Jos. Anderson (A) – Pezzetta, Drouin, Hoffman.
    Trenér: Martin St. Louis

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson, Schultz, Oleksiak, Borgen, Soucy – Eberle, Beniers, Burakovsky – McCann, Wennberg, Schwartz (A) – Bjorkstrand, Gourde (A), Tolvanen – Sprong, Donato, B. Tanev.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Blandina, Rooney – Flemington, O´Quinn

Diváci: 21 105