Tampa – Columbus 6:3 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 4:3 (2:1 po s.n.) | Carolina – New Jersey 3:5 (kon.)
Buffalo – Seattle 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 5:4 (kon.) | Detroit – Winnipeg 7:5 (kon.)
NY Islanders – Dallas 1:2 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Calgary 4:3 (po pr.) | Arizona – San Jose 2:4 (kon.)
Colorado – Florida 4:5 (kon.)
po s.n. (2:1)
New York Rangers
4:3 (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)
Minnesota Wild
Středa 11.01.2023, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  Artěmij PANARIN - 4:3
   
  V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
  Autorem vítězné branky je ARTĚMIJ PANARIN.
  53:35 Filip CHYTIL - 3:3
   
  53:35
  Rangers právě vstřelili branku!
  Obrovský tlak nakonec končí gólem! Adam Fox prokázal velkou trpělivost, když z ostrého úhlu nestřílel a udělal kličku až za brankovou čáru, když ještě před bližší tyčí vrátil puk do brankoviště, kde se puk odrážel od bruslí a nakonec se jej naposled dotkl špičkou čepele hole FILIP CHYTIL. Asistence: Adam Fox a K’Andre Miller.
  44:33 Mats ZUCCARELLO - 2:3
   
  44:33
  Minnesota právě vstřelila branku!
  Hosté zničehonic střílí branku! Sam Steel vyslal dopředu MATSE ZUCCARELLA, který ze zápěstí vypálil z pravého kruhu, když Igor Šesťorkin jeho střelu lapačkou zasáhl, ale od té se puk snesl nahoru a zapadl nakonec za brankovou čáru. Asistence: Sam Steel a Jonas Brodin.
  35:50 Adam FOX - 2:2
   
  35:50
  Rangers právě vstřelili branku!
  Domácí srovnávají gólový účet zápasu! Mats Zuccarello ztratil v útočném pásmu kotouč, a tak se do přečíslení dvou na jednoho dostali domácí. To vedl po pravé straně ADAM FOX, který z kruhu vypálil přesně a rozradostnil domácí fanoušky. Bez asistence.
  22:37 K'Andre MILLER - 1:2
   
  22:37
  Rangers právě vstřelili branku!
  Domácí krátce po pauze snižují! Matthew Boldy ztratil na útočné modré čáře puk, když mu jej vypíchl Jimmy Vesey, který dopředu vyslal K'ANDRE MILLERA, který i s tísni dokázal Fleuryho prostřelit. Asistence: Jimmy Vesey.
  17:43 Kirill KAPRIZOV - 0:2
   
  17:43
  Minnesota právě vstřelila branku!
  Jsou to ale hosté, kdo znovu udeřil! Sam Steel předal puk doleva, kde už byl najetý KIRILL KAPRIZOV. Ten na kruhu nejprve naznačil příklep, poté střelu pozdržel a přesným zápěstím nad rameno Šesťorkina rozvlnil síť Asistence: Sam Steel a Ryan Reaves.
  12:36 Jon MERRILL - 0:1
   
  12:36
  Minnesota právě vstřelila branku!
  Hosté jdou do vedení! Za bránou soupeře udržel kotouč Jordan Greenway, který jej předal do mezikruží, odkud se sice střela Marcuse Foligna neujala, ale následně se k puku dostal na pravé straně ještě JON MERRILL, jehož skrytá rána zapadla ke vzdálenější tyči. Asistence: Marcus Foligno a Jordan Greenway.

  Tomáš Němčík

  Branky a nahrávky: 23. K. Miller (Vesey), 36. Fox, 54. Chytil (Fox, K. Miller), rozh. náj. Panarin – 13. Merrill (M. Foligno, Greenway), 18. Kaprizov (Steel, Reaves), 45. Zuccarello (Steel, Brodin)

  Samostatné nájezdy:

  1. série:
  1:0   Kaapo Kakko (NYR)
  1:1   Mats Zuccarello (MNS)
  2. série:
  1:1   Mika Zibanejad (NYR)
  1:1   Kirill Kaprizov (MNS)
  3. série:
  2:1   Artěmij Panarin (NYR)
  2:1   Frédérick Gaudreau (MNS)


  New York Rangers: Šesťorkin (Halák) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Trouba (C), Harpur, B. Schneider – Kreider, Zibanejad (A), Kakko – Panarin, Trocheck, Kravcov – Lafreniere, Chytil, Vesey – Brodzinski, Goodrow (A), Gauthier.
  Trenér: Gerard Gallant

  Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Middleton, Spurgeon (C), Brodin, Dumba (A), Merrill, Addison – Kaprizov, Steel, Zuccarello – Boldy, F. Gaudreau, Hartman – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Duhaime, Dewar, Reaves.
  Trenér: Dean Evason

  Rozhodčí: Sutherland, L’Ecuyer – Daisy, Hughes

  Diváci: 18 006
  www.ibrshop.com