HC MUNI – Akademici Plzeň 0:8 (kon.) | Engineers Prague – VUT Cavaliers Brno 15:1 (kon.)
konec
ČVUT Engineers Prague
15:1 (4:0, 8:1, 3:0)
VUT Cavaliers Brno
Středa 11.01.2023, 20:15 • Zimní stadion HC Hvězda Praha, Praha 6–Vokovice • Univerzitní liga ledního hokeje • 13. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (22:34:22)
   
  Střely na branku: 48 – 17.
   
  Brněnští se ani ve svém třináctém vystoupení v aktuální sezóně ULLH nedočkali vítězství, z ledu favorizovaných Engineers si odváží debakl 1:15 a nutno podotknout, že naprosto zasloužený. Pražané byli dnes po většinu utkání na ledě jednoznačně lepším celkem a krom jednoho zaváhání své soupeře k ničemu nepustili.
   
  Konec zápasu.
   
  59:48
  Utkání se dohrává za hostující svatyní, běží poslední sekundy základní hrací doby. Máme dobojováno!
   
  59:04
  Engineers právě vstřelili branku!
  Vzápětí je na světě ještě patnáctý gól, cesta zpět do Brna bude pro hosty nejspíš pořádně dlouhá! V samotném závěru se mezi adepty na hattrick přidává také FRANTIŠEK JANUŠKA, ale zdá se, že se nakonec nikomu nepodaří jej uzavřít – 15:1! Asistence: Tomáš Šíma, Tomáš Kadlec.
   
  58:06
  Engineers právě vstřelili branku!
  Martinčík bude ze své branky lovit ještě minimálně jeden kotouč, pěkná akce Engineers vede ke gólu číslo čtrnáct! Slavata posunul puk před brankoviště na nehlídaného MATOUŠE NAJMANA, jenž se hravě prosadil – 14:1! Asistence: Adam Slavata, Tomáš Kleveta.
   
  58:00
  Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!
   
  57:38
  Konec utkání se kvapem blíží, na Hvězdě se bude hrát ještě zhruba dvě a půl minuty.
   
  56:40
  Januška se uvolnil na pravém kruhu, ale ze slibné pozice Martinčíkovu klec přestřelil.
   
  55:46
  Po krátkém pobytu hostů v útočném pásmu následoval protiútok Engineers, Dohnal byl ale odzbrojen jen těsně za hranicí útočného pásma.
   
  Dnešní utkání sleduje 197 diváků.
   
  54:19
  Po souhře bratrů Najmanů následovala střela z kruhu z dílny Slavaty. Projektil sice na první pohled působil slibně, chyběla mu ale dávka přesnosti.
   
  53:56
  Pražané stále rotují v útočném pásmu, Kavalírům se vůbec nedaří protihráče odzbrojit.
   
  52:58
  Martinčík si za poslední minutu na své konto připsal další minimálně tři zákroky. Engineers kontrolují hru a snaží se dosáhnout gólu číslo čtrnáct.
   
  52:05
  Mann zalehl puk před svou brankou a přerušil. U domácí svatyně následně byla k vidění další malá strkanice, která tentokrát k vyloučení nevede.
   
  51:43
  Brněnský gólman si ani ve třetí třetině nemůže stěžovat na nedostatek práce. Kleveta zkusil štěstí ještě jednou, ale ani tentokrát se neprosadil.
   
  51:07
  Kleveta vyhlížel hattrick střelou z hranice kruhu, gólman Kavalírů ale tentokrát včas zasáhl.
   
  50:36
  Engineers si zapisují do statistik icing, hra se tak aspoň na pár sekund přesune před jejich klec.
  Marken.cz

  Vojtěch Martinek

  Branky a nahrávky: 10. M. Kučera (Dohnal), 12. Burda (Kubata, Šíma), 15. Matějka, 18. Matějka (Kleveta, J. Najman), 21. Januška (Vobořil, Vaňous), 26. Šíma (J. Najman, Burda), 26. Vobořil (Kadlec, M. Kučera), 30. Šonský (Dohnal, M. Kučera), 32. Kleveta, 37. M. Kučera (Spurný, Dohnal), 39. Burda (Šíma, Januška), 40. Kleveta (Slavata), 49. Šíma (Burda, Kubata), 59. M. Najman (Slavata, Kleveta), 60. Januška (Šíma, Kadlec) – 40. Novák (Pöschl, V. Pernický)


  ČVUT Engineers Prague: Mann (Maličkay) – J. Kučera, Šonský, Kubata, Skorčík, Raiterman (A), Vobořil (C), J. Najman, Spurný – Šíma, Dohnal, Januška, Březina, M. Kučera (A), Matějka, Slavata, Burda, Vaňous, Kadlec, Kleveta, M. Najman.
  Trenér: Daniel Fuks.

  VUT Cavaliers Brno: Martinčík – V. Pernický (C), Běhal, L. Pernický – Kmoníček, Ďuriš, Balář, Plitko, Jančí, Rogoznik, Novák, Charvát, Pöschl, Kolder, Šišma.
  Trenér: Štěpán Koukal.

  Rozhodčí: Čap – Karda, Gregar.

  Diváci: 197