Mladá Boleslav – Táborsko 1:0 (kon.) | Nowy Sącz – L. Mikuláš 2:2 (kon.) | Žilina – Prešov 3:1 (kon.)
Budafoki – Slovácko 1:0 (kon.) | Skalica – Lanžhot 3:0 (kon.)
MŠK Žilina
3:1 (1:1)
FC Tatran Prešov
sk Středa 18.01.2023, 13:00 • Štadión MŠK Žilina • Přípravný zápas

85
    Žilina dala gól! Je definitívne rozhodnuté. ERIC BILLE po polovysokom centri zvnútra šestnástky skóruje do odkrytej svätyne. Prešovčanom dochádzajú sily. Niet sa čomu čudovať, agresívne napádanie si vybralo svoju daň.

67
    Vzápätí gólman Prešova podcenil boxovanie lopty, zachránil ho spoluhráč na bránkovej čiare.

66
    Bille hlavičkuje z uhla, Kuchynskyi vyráža na roh! Domáci mohli ísť do dvojgólového trháku.

61
    Žilina dala gól! Výborná hĺbková lopta od Iľka na Kaprálika, ktorého ešte vychytal gólman. Hostia loptu neodkopli ďaleko, z hranice šestnástky potom prepálil všetko MATÚŠ RUSNÁK.

59
    Žltú kartu za zastavenie protiútoku vidí Matúš Rusnák.

29
    Prešov dal gól! Odpoveď prichádza okamžite. Slávik neudržal v náručí strelu z hranice šestnástky. JOZEF DOLNÝ stál na správnom mieste a poľahky z malého vápna vyrovnáva.

28
    Žilina dala gól! Podobná situácia sa na opačnej strane končí gólom! Essomba vysunutý pálil len do brankára. Lopta postupne smerovala k čiare, tam bol ako prvý ERIC BILLE, ktorý ju doklepol do siete!

26
    Prešovčania strieľajú gól po dorážke, ale asistent okamžite dvíha zástavku. Ofsajd!

18
    Gidi skúsil šťastie z 22 metrov, Baran v páde loptu tečoval a tá skončila na ľavej žrdi. Jeden zo Žilinčanov sa k dorážke nedostal, nasleduje roh.

10
    Opäť to bol Hatok, ktorý sa dostal k zakončeniu zvnútra šestnástky, približne o meter páli nad.

Viktor Kalinács

Branky: 28. Bille, 61. Rusnák, 85. Bille – 29. Dolný

Karty:   59. Rusnák (ZIL)

MŠK Žilina: I. polčas: Slávik – Minárik (C), Kopas, Ndjeungoue – Kopásek, Gidi, Anang, Bari – Bille, Jambor, Essomba
    II. polčas: Belaník – Leinter, Stojchevski, Nemčík – Rusnák, Iľko, Sauer, Owusu – Kaprálik, Krstič, Bille

FC Tatran Prešov: Kuchynskyi – Šimko, Petko, Dolný (C), Baran, Keresteš, Andrič, Hatok, Karaš, Nagy, Milunovič