Stíhačka žen 10 km, Anterselva | Vítěz: D. Herrmannová-Wicková (GER) (kon.) | | | Stíhačka mužů 12,5 km, Anterselva | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Kansas City Chiefs - Jacksonville Jaguars | 27:20 (kon.) |
Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: I. Štuhecová (SLO) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: A. A. Kilde (NOR) (kon.) |
konec
SP - Stíhačka žen 10 km, Anterselva
Vítěz: D. Herrmannová-Wicková (GER)
Jan Vojkůvka
Pořadí SP
- 1. Julia Simonová (FRA) 811 b
- 2. Elvira Öbergová (SWE) 735 b
- 3. Lisa Vittozziová (ITA) 641 b
- 4. Dorothea Wiererová (ITA) 603 b
- 5. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 588 b
- 6. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 506 b
- 7. Linn Perssonová (SWE) 498 b
- 8. Markéta Davidová (CZE) 495 b
- 9. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 477 b
- 10. Hanna Öbergová (SWE) 445 b
- 29. Jessica Jislová (CZE) 134 b
- 52. Tereza Voborníková (CZE) 50 b
- 76. Eliška Václavíková (CZE) 2 b
- 77. Lucie Charvátová (CZE) 1 b
Pořadí disciplíny
- 1. Elvira Öbergová (SWE) 350 b
- 2. Julia Simonová (FRA) 323 b
- 3. Dorothea Wiererová (ITA) 259 b
- 4. Lisa Vittozziová (ITA) 234 b
- 5. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 232 b
- 6. Markéta Davidová (CZE) 196 b
- 7. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 187 b
- 8. Linn Perssonová (SWE) 175 b
- 9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 144 b
- 10. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) 144 b
- 32. Jessica Jislová (CZE) 48 b
- 48. Tereza Voborníková (CZE) 20 b
Konečné výsledky
- 1. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 29:53,1 (2)
- 2. Lisa Vittozziová (ITA) +11,0 (0)
- 3. Elvira Öbergová (SWE) +17,2 (2)
- 4. Hanna Öbergová (SWE) +21,5 (3)
- 5. Marte Olsbuová Røiselandová (NOR) +25,4 (3)
- 6. Markéta Davidová (CZE) +27,6 (2)
- 7. Dorothea Wiererová (ITA) +42,2 (3)
- 8. Lou Jeanmonnotová (FRA) +1:07,0 (3)
- 9. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +1:19,5 (3)
- 10. Hanna Kebingerová (GER) +1:19,6 (1)
- 11. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:21,5 (3)
- 12. Janina Hettichová-Walzová (GER) +1:26,7 (4)
- 13. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1:29,7 (3)
- 14. Anna Magnussonová (SWE) +1:31,9 (2)
- 15. Chloé Chevalierová (FRA) +1:35,0 (4)
- 16. Linn Perssonová (SWE) +1:41,9 (2)
- 17. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +1:45,6 (3)
- 18. Julia Simonová (FRA) +1:54,0 (7)
- 19. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +1:55,1 (0)
- 20. Tilda Johanssonová (SWE) +1:58,2 (2)
- 21. Sophia Schneiderová (GER) +1:59,8 (4)
- 22. Mona Brorssonová (SWE) +2:07,0 (0)
- 23. Caroline Colombová (FRA) +2:07,1 (5)
- 24. Sophie Chauveauová (FRA) +2:14,2 (3)
- 25. Vanessa Voigtová (GER) +2:18,4 (2)
- 26. Milena Todorovová (BUL) +2:34,3 (3)
- 27. Dunja Zdoucová (AUT) +2:38,7 (0)
- 28. Rebecca Passlerová (ITA) +2:42,0 (2)
- 29. Julija Džimová (UKR) +2:51,0 (4)
- 30. Nadia Moserová (CAN) +2:56,7 (4)
- 31. Mari Ederová (FIN) +3:04,2 (6)
- 32. Anna Juppeová (AUT) +3:06,9 (5)
- 33. Hannah Auchentallerová (ITA) +3:09,0 (3)
- 34. Franziska Preussová (GER) +3:12,1 (3)
- 35. Kamila Żuková (POL) +3:17,2 (3)
- 36. Olena Bilosjuková (UKR) +3:23,2 (2)
- 37. Alina Stremousová (MDA) +3:29,2 (5)
- 38. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +3:30,4 (4)
- 39. Emma Lunderová (CAN) +3:30,4 (5)
- 40. Samuela Comolová (ITA) +3:33,0 (4)
- 42. Tereza Voborníková (CZE) +4:13,3 (4)
- 49. Lucie Charvátová (CZE) +5:44,0 (7)
Startovní listina
- 1. Dorothea Wiererová 20:59,6 (0)
- 2. Chloé Chevalierová +2,8 (0)
- 3. Elvira Öbergová +8,7 (0)
- 4. Marte Olsbuová Røiselandová +14,7 (1)
- 5. Anamarija Lampičová +18,4 (2)
- 6. Denise Herrmannová-Wicková +23,1 (2)
- 7. Janina Hettichová-Walzová +23,6 (0)
- 8. Caroline Colombová +26,5 (1)
- 9. Julia Simonová +26,7 (2)
- 10. Lou Jeanmonnotová +28,9 (1)
- 11. Hanna Öbergová +31,0 (1)
- 12. Lisa Theresa Hauserová +35,6 (1)
- 13. Lisa Vittozziová +45,2 (2)
- 14. Paulina Bátovská Fialková +48,7 (2)
- 15. Anaïs Chevalierová-Bouchetová +50,4 (2)
- 16. Markéta Davidová +55,5 (2)
- 17. Mari Ederová +56,6 (2)
- 18. Kamila Żuková +1:04,1 (0)
- 19. Hanna Kebingerová +1:05,5 (1)
- 20. Julija Džimová +1:09,3 (1)
- 21. Sophia Schneiderová +1:11,9 (2)
- 22. Linn Perssonová +1:14,4 (1)
- 23. Anna Juppeová +1:17,1 (2)
- 24. Lena Häckiová-Grossová +1:20,4 (3)
- 25. Samuela Comolová +1:21,0 (1)
- 26. Dunja Zdoucová +1:22,5 (0)
- 27. Nadia Moserová +1:25,6 (1)
- 28. Sophie Chauveauová +1:26,7 (3)
- 29. Vanessa Voigtová +1:27,0 (2)
- 30. Alina Stremousová +1:27,4 (2)
- 31. Anna Magnussonová +1:27,8 (1)
- 32. Olena Bilosjuková +1:28,8 (1)
- 33. Tilda Johanssonová +1:28,9 (2)
- 34. Emma Lunderová +1:29,1 (2)
- 35. Mona Brorssonová +1:32,6 (2)
- 36. Suvi Minkkinenová +1:35,7 (1)
- 37. Milena Todorovová +1:39,7 (3)
- 38. Franziska Preussová +1:40,7 (1)
- 39. Anna Gandlerová +1:43,4 (1)
- 40. Susan Külmová +1:44,1 (1)
- 41. Aita Gasparinová (SUI)
- 42. Hannah Auchentallerová (ITA)
- 43. Karoline Offigstad Knottenová (NOR)
- 44. Olexandra Merkušynová (UKR)
- 45. Natalja Kočerginová (LTU)
- 46. Ragnhild Femsteineviková (NOR)
- 47. Deedra Irwinová (USA)
- 48. Lena Repincová (SLO)
- 49. Elisa Gasparinová (SUI)
- 50. Nastasija Kinnunenová (FIN)
- 51. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
- 52. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
- 53. Fujuko Tačizakiová (JPN)
- 54. Rebecca Passlerová (ITA)
- 55. Anastasija Merkušynová (UKR)
- 56. Tereza Voborníková (CZE)
- 57. Erika Jänkäová (FIN)
- 58. Lucie Charvátová (CZE)
- 59. Jessica Jislová (CZE)
- 60. Un-čong Ko (KOR)
1. Julia Simonová (FRA) 811 b
2. Elvira Öbergová (SWE) 735 b
3. Lisa Vittozziová (ITA) 641 b
4. Dorothea Wiererová (ITA) 603 b
5. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 588 b
6. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 506 b
7. Linn Perssonová (SWE) 498 b
8. Markéta Davidová (CZE) 495 b
9. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 477 b
10. Hanna Öbergová (SWE) 445 b
29. Jessica Jislová (CZE) 134 b
52. Tereza Voborníková (CZE) 50 b
76. Eliška Václavíková (CZE) 2 b
77. Lucie Charvátová (CZE) 1 b (14:08:42)
1. Elvira Öbergová (SWE) 350 b
2. Julia Simonová (FRA) 323 b
3. Dorothea Wiererová (ITA) 259 b
4. Lisa Vittozziová (ITA) 234 b
5. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 232 b
6. Markéta Davidová (CZE) 196 b
7. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 187 b
8. Linn Perssonová (SWE) 175 b
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 144 b
10. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) 144 b
32. Jessica Jislová (CZE) 48 b
48. Tereza Voborníková (CZE) 20 b
1. Denise Herrmannová-Wicková (GER) 29:53,1 (2)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +11,0
3. Elvira Öbergová (SWE) +17,2 (2)
4. Hanna Öbergová (SWE) +21,5 (3)
5. Marte Olsbuová Røiselandová (NOR) +25,4 (3)
6. Markéta Davidová (CZE) +27,6 (2)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +42,2 (3)
8. Lou Jeanmonnotová (FRA) +1:07,0 (3)
9. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +1:19,5 (3)
10. Hanna Kebingerová (GER) +1:19,6 (1)
11. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:21,5 (3)
12. Janina Hettichová-Walzová (GER) +1:26,7 (4)
13. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1:29,7 (3)
14. Anna Magnussonová (SWE) +1:31,9 (2)
15. Chloé Chevalierová (FRA) +1:35,0 (4)
16. Linn Perssonová (SWE) +1:41,9 (2)
17. Paulina Bátovská Fialková (SVK) +1:45,6 (3)
18. Julia Simonová (FRA) +1:54,0 (7)
19. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) +1:55,1
20. Tilda Johanssonová (SWE) +1:58,2 (2)
21. Sophia Schneiderová (GER) +1:59,8 (4)
22. Mona Brorssonová (SWE) +2:07,0
23. Caroline Colombová (FRA) +2:07,1 (5)
24. Sophie Chauveauová (FRA) +2:14,2 (3)
25. Vanessa Voigtová (GER) +2:18,4 (2)
26. Milena Todorovová (BUL) +2:34,3 (3)
27. Dunja Zdoucová (AUT) +2:38,7
28. Rebecca Passlerová (ITA) +2:42,0 (2)
29. Julija Džimová (UKR) +2:51,0 (4)
30. Nadia Moserová (CAN) +2:56,7 (4)
31. Mari Ederová (FIN) +3:04,2 (6)
32. Anna Juppeová (AUT) +3:06,9 (5)
33. Hannah Auchentallerová (ITA) +3:09,0 (3)
34. Franziska Preussová (GER) +3:12,1 (3)
35. Kamila Żuková (POL) +3:17,2 (3)
36. Olena Bilosjuková (UKR) +3:23,2 (2)
37. Alina Stremousová (MDA) +3:29,2 (5)
38. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +3:30,4 (4)
39. Emma Lunderová (CAN) +3:30,4 (5)
40. Samuela Comolová (ITA) +3:33,0 (4)
42. Tereza Voborníková (CZE) +4:13,3 (4)
49. Lucie Charvátová (CZE) +5:44,0 (7)
To platí i pro Italku Lisu Vittozziovou, která sice sestřelila všech dvacet terčů, ale běžecky dnes na Herrmannovou neměla. V posledním okruhu nedokázala svou ztrátu stahovat, naopak oproti střelnici ještě pár sekund nabrala. Se druhým místem ale může být spokojená. A spokojená bude i Švédka Elvira Öbergová, která sice dvakrát chybovala na střelnici, ale i tak obhájila své třetí místo ze sprintu.