Stíhačka žen 10 km, Anterselva | Vítěz: D. Herrmannová-Wicková (GER) (kon.) | | | Stíhačka mužů 12,5 km, Anterselva | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Kansas City Chiefs - Jacksonville Jaguars | 27:20 (kon.) |
Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: I. Štuhecová (SLO) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: A. A. Kilde (NOR) (kon.) |
konec
SP - Stíhačka mužů 12,5 km, Anterselva
Vítěz: J. T. Bø (NOR)
Tomáš Lysý
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 25:29,1 (2)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +42,7 (0)
3. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:04,2 (2)
4. Roman Rees (GER) +1:44,2 (1)
5. Johannes Dale (NOR) +1:59,3 (1)
...
17. Michal Krčmář (CZE) +3:22,5 (3)
46. Adam Václavík (CZE) +5:21,9 (6)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 18:53,3 (1)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +50,3 (0)
3. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:17,9 (2)
4. Roman Rees (GER) +1:46,2 (1)
5. Johannes Dale (NOR) +1:47,9 (0)
...
14. Michal Krčmář (CZE) +2:42,6 (1)
51. Adam Václavík (CZE) +5:00,0 (5)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 12:22,3 (0)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +58,6 (0)
3. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:26,2 (2)
4. Niklas Hartweg (SUI) +1:47,2 (0)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:48,8 (2)
...
16. Michal Krčmář (CZE) +2:33,6 (1)
42. Adam Václavík (CZE) +3:43,4 (2)
Pořadí po první střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 6:05,4 (0)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +52,4 (0)
3. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:03,9 (1)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:24,1 (1)
5. Simon Eder (AUT) +1:36,8 (0)
...
14. Michal Krčmář (CZE) +1:58,1 (0)
46. Adam Václavík (CZE) +3:10,4 (1)
Startovní listina
1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Martin Ponsiluoma (SWE) +0:31
3. Sturla Holm Lægreid (NOR) +0:37
4. Roman Rees (GER) +0:57
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +0:57
6. Emilien Jacquelin (FRA) +1:08
7. Tommaso Giacomel (ITA) +1:10
8. Simon Eder (AUT) +1:11
9. Justus Strelow (GER) +1:24
10. Fabien Claude (FRA) +1:26
11. Niklas Hartweg (SUI) +1:27
12. Benedikt Doll (GER) +1:31
13. Adam Runnalls (CAN) +1:32
14. Tarjei Bø (NOR) +1:32
15. Johannes Dale (NOR) +1:34
16. Sebastian Stalder (SUI) +1:38
17. Christian Gow (CAN) +1:40
18. Michal Krčmář (CZE) +1:40
19. Antonin Guigonnat (FRA) +1:46
20. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:47
21. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:48
21. Serafin Wiestner (SUI) +1:48
23. Tero Seppälä (FIN) +1:52
24. Florent Claude (BEL) +1:52
25. Jesper Nelin (SWE) +1:53
26. Olli Hiidensalo (FIN) +1:55
27. Karol Dombrovski (LTU) +2:00
28. Paul Schommer (USA) +2:04
29. Jakov Fak (SLO) +2:04
30. Sebastian Samuelsson +2:06
31. Artěm Pryma (UKR) +2:09
32. Tuomas Harjula (FIN) +2:09
33. David Zobel (GER) +2:11
34. Alex Cisar (SLO) +2:11
35. Vytautas Strolia (LTU) +2:13
36. Dominik Unterweger (AUT) +2:15
37. Campbell Wright (NZL) +2:20
38. Miha Dovžan (SLO) +2:21
39. Philipp Nawrath (GER) +2:21
40. Grzegorz Guzik (POL) +2:24
Startovní listina
41. Anton Dudčenko (UKR) +2:28
42. Vladimir Iliev (BUL) +2:29
43. Oscar Lombardot (FRA) +2:29
44. Denys Nasyko (UKR) +2:30
45. David Komatz (AUT) +2:33
46. Aleksander Fjeld Andersen (NOR) +2:33
47. Edgars Mise (LAT) +2:34
48. Didier Bionaz (ITA) +2:36
49. Heikki Laitinen (FIN) +2:36
50. Jaakko Olavi Ranta (FIN) +2:38
51. Adam Václavík (CZE) +2:41
52. Elia Zeni (ITA) +2:42
53. Dmitrij Šamajev (ROU) +2:47
54. Johannes Kühn (GER) +2:47
55. Blagoj Todev (BUL) +2:49
56. Taras Lesjuk (UKR) +2:54
57. Rene Zahkna (EST) +2:54
58. Maxime Germain (USA) +2:55
59. Emil Nykvist (SWE) +2:57
60. Vaclav Cervenka (USA) +2:58
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 25:29,1 (2)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +42,7 (0)
3. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:04,2 (2)
4. Roman Rees (GER) +1:44,2 (1)
5. Johannes Dale (NOR) +1:59,3 (1)
...
17. Michal Krčmář (CZE) +3:22,5 (3)
46. Adam Václavík (CZE) +5:21,9 (6)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 18:53,3 (1)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +50,3 (0)
3. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:17,9 (2)
4. Roman Rees (GER) +1:46,2 (1)
5. Johannes Dale (NOR) +1:47,9 (0)
...
14. Michal Krčmář (CZE) +2:42,6 (1)
51. Adam Václavík (CZE) +5:00,0 (5)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 12:22,3 (0)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +58,6 (0)
3. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:26,2 (2)
4. Niklas Hartweg (SUI) +1:47,2 (0)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:48,8 (2)
...
16. Michal Krčmář (CZE) +2:33,6 (1)
42. Adam Václavík (CZE) +3:43,4 (2)
Pořadí po první střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 6:05,4 (0)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +52,4 (0)
3. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:03,9 (1)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:24,1 (1)
5. Simon Eder (AUT) +1:36,8 (0)
...
14. Michal Krčmář (CZE) +1:58,1 (0)
46. Adam Václavík (CZE) +3:10,4 (1)
Startovní listina
1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Martin Ponsiluoma (SWE) +0:31
3. Sturla Holm Lægreid (NOR) +0:37
4. Roman Rees (GER) +0:57
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +0:57
6. Emilien Jacquelin (FRA) +1:08
7. Tommaso Giacomel (ITA) +1:10
8. Simon Eder (AUT) +1:11
9. Justus Strelow (GER) +1:24
10. Fabien Claude (FRA) +1:26
11. Niklas Hartweg (SUI) +1:27
12. Benedikt Doll (GER) +1:31
13. Adam Runnalls (CAN) +1:32
14. Tarjei Bø (NOR) +1:32
15. Johannes Dale (NOR) +1:34
16. Sebastian Stalder (SUI) +1:38
17. Christian Gow (CAN) +1:40
18. Michal Krčmář (CZE) +1:40
19. Antonin Guigonnat (FRA) +1:46
20. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:47
21. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:48
21. Serafin Wiestner (SUI) +1:48
23. Tero Seppälä (FIN) +1:52
24. Florent Claude (BEL) +1:52
25. Jesper Nelin (SWE) +1:53
26. Olli Hiidensalo (FIN) +1:55
27. Karol Dombrovski (LTU) +2:00
28. Paul Schommer (USA) +2:04
29. Jakov Fak (SLO) +2:04
30. Sebastian Samuelsson +2:06
31. Artěm Pryma (UKR) +2:09
32. Tuomas Harjula (FIN) +2:09
33. David Zobel (GER) +2:11
34. Alex Cisar (SLO) +2:11
35. Vytautas Strolia (LTU) +2:13
36. Dominik Unterweger (AUT) +2:15
37. Campbell Wright (NZL) +2:20
38. Miha Dovžan (SLO) +2:21
39. Philipp Nawrath (GER) +2:21
40. Grzegorz Guzik (POL) +2:24
Startovní listina
41. Anton Dudčenko (UKR) +2:28
42. Vladimir Iliev (BUL) +2:29
43. Oscar Lombardot (FRA) +2:29
44. Denys Nasyko (UKR) +2:30
45. David Komatz (AUT) +2:33
46. Aleksander Fjeld Andersen (NOR) +2:33
47. Edgars Mise (LAT) +2:34
48. Didier Bionaz (ITA) +2:36
49. Heikki Laitinen (FIN) +2:36
50. Jaakko Olavi Ranta (FIN) +2:38
51. Adam Václavík (CZE) +2:41
52. Elia Zeni (ITA) +2:42
53. Dmitrij Šamajev (ROU) +2:47
54. Johannes Kühn (GER) +2:47
55. Blagoj Todev (BUL) +2:49
56. Taras Lesjuk (UKR) +2:54
57. Rene Zahkna (EST) +2:54
58. Maxime Germain (USA) +2:55
59. Emil Nykvist (SWE) +2:57
60. Vaclav Cervenka (USA) +2:58
Konečné výsledky
- 1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 31:24,4 (2)
- 2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +40,2 (0)
- 3. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:02,1 (2)
- 4. Roman Rees (GER) +1:34,3 (1)
- 5. Johannes Dale (NOR) +2:00,8 (1)
- 6. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:17,8 (4)
- 7. Niklas Hartweg (SUI) +2:21,8 (1)
- 8. Sebastian Stalder (SUI) +2:22,8 (1)
- 9. Simon Eder (AUT) +2:26,5 (1)
- 10. Benedikt Doll (GER) +2:33,0 (3)
- 11. Tarjei Bø (NOR) +2:33,8 (3)
- 12. Tommaso Giacomel (ITA) +2:37,3 (4)
- 13. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:45,4 (4)
- 14. Emilien Jacquelin (FRA) +2:57,3 (5)
- 15. Jakov Fak (SLO) +2:58,8 (1)
- 16. Justus Strelow (GER) +3:06,1 (2)
- 17. Michal Krčmář (CZE) +3:10,7 (3)
- 18. Sebastian Samuelsson (SWE) +3:13,2 (3)
- 19. Olli Hiidensalo (FIN) +3:15,4 (2)
- 20. David Zobel (GER) +3:15,5 (1)
- 21. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:38,6 (3)
- 22. Christian Gow (CAN) +3:41,5 (4)
- 23. Fabien Claude (FRA) +3:43,7 (6)
- 24. Artěm Pryma (UKR) +3:47,0 (1)
- 25. Johannes Kühn (GER) +3:52,7 (3)
- 26. Jesper Nelin (SWE) +4:01,3 (4)
- 27. Dominik Unterweger (AUT) +4:03,5 (2)
- 28. Adam Runnalls (CAN) +4:04,0 (4)
- 29. Didier Bionaz (ITA) +4:04,0 (3)
- 30. Grzegorz Guzik (POL) +4:05,9 (1)
- 31. Vytautas Strolia (LTU) +4:08,3 (2)
- 32. Miha Dovžan (SLO) +4:12,6 (2)
- 33. Campbell Wright (NZL) +4:17,0 (4)
- 34. Philipp Nawrath (GER) +4:19,7 (4)
- 35. Oscar Lombardot (FRA) +4:20,9 (3)
- 36. Tero Seppälä (FIN) +4:21,3 (6)
- 37. Paul Schommer (USA) +4:22,9 (3)
- 38. Karol Dombrovski (LTU) +4:29,5 (1)
- 39. Anton Dudčenko (UKR) +4:30,7 (3)
- 40. Florent Claude (BEL) +4:35,7 (4)
- 46. Adam Václavík (CZE) +5:31,6 (6)
Pořadí disciplíny
- 1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 330 b
- 2. Sturla Holm Lægreid (NOR) 290 b
- 3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 192 b
- 4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 154 b
- 5. Sebastian Samuelsson (SWE) 144 b
- 6. Fabien Claude (FRA) 144 b
- 7. Tarjei Bø (NOR) 143 b
- 8. Emilien Jacquelin (FRA) 131 b
- 9. Tommaso Giacomel (ITA) 128 b
- 10. Aleksander Fjeld Andersen (NOR) 128 b
- 15. Michal Krčmář (CZE) 97 b
- 36. Tomáš Mikyska (CZE) 26 b
- 52. Jakub Štvrtecký (CZE) 11 b
Startovní listina
- 41. Anton Dudčenko (UKR)
- 42. Vladimir Iliev (BUL)
- 43. Oscar Lombardot (FRA)
- 44. Denys Nasyko (UKR)
- 45. David Komatz (AUT)
- 46. Aleksander Fjeld Andersen (NOR)
- 47. Edgars Mise (LAT)
- 48. Didier Bionaz (ITA)
- 49. Heikki Laitinen (FIN)
- 50. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
- 51. Adam Václavík (CZE)
- 52. Elia Zeni (ITA)
- 53. Dmitrij Šamajev (ROU)
- 54. Johannes Kühn (GER)
- 55. Blagoj Todev (BUL)
- 56. Taras Lesjuk (UKR)
- 57. Rene Zahkna (EST)
- 58. Maxime Germain (USA)
- 59. Emil Nykvist (SWE)
- 60. Vaclav Cervenka (USA)
Ve hře o první desítku byl Michal Krčmář, jenže na poslední položce minul závěrečné dvě rány a skončil nakonec sedmnáctý. Adam Václavík se šesti chybami na střelnici nemohl myslet na lepší než na 46. místo.
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 31:24,4 (2)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +40,2
3. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:02,1 (2)
4. Roman Rees (GER) +1:34,3 (1)
5. Johannes Dale (NOR) +2:00,8 (1)
6. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:17,8 (4)
7. Niklas Hartweg (SUI) +2:21,8 (1)
8. Sebastian Stalder (SUI) +2:22,8 (1)
9. Simon Eder (AUT) +2:26,5 (1)
10. Benedikt Doll (GER) +2:33,0 (3)
11. Tarjei Bø (NOR) +2:33,8 (3)
12. Tommaso Giacomel (ITA) +2:37,3 (4)
13. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:45,4 (4)
14. Emilien Jacquelin (FRA) +2:57,3 (5)
15. Jakov Fak (SLO) +2:58,8 (1)
16. Justus Strelow (GER) +3:06,1 (2)
17. Michal Krčmář (CZE) +3:10,7 (3)
18. Sebastian Samuelsson (SWE) +3:13,2 (3)
19. Olli Hiidensalo (FIN) +3:15,4 (2)
20. David Zobel (GER) +3:15,5 (1)
21. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:38,6 (3)
22. Christian Gow (CAN) +3:41,5 (4)
23. Fabien Claude (FRA) +3:43,7 (6)
24. Artěm Pryma (UKR) +3:47,0 (1)
25. Johannes Kühn (GER) +3:52,7 (3)
26. Jesper Nelin (SWE) +4:01,3 (4)
27. Dominik Unterweger (AUT) +4:03,5 (2)
28. Adam Runnalls (CAN) +4:04,0 (4)
29. Didier Bionaz (ITA) +4:04,0 (3)
30. Grzegorz Guzik (POL) +4:05,9 (1)
31. Vytautas Strolia (LTU) +4:08,3 (2)
32. Miha Dovžan (SLO) +4:12,6 (2)
33. Campbell Wright (NZL) +4:17,0 (4)
34. Philipp Nawrath (GER) +4:19,7 (4)
35. Oscar Lombardot (FRA) +4:20,9 (3)
36. Tero Seppälä (FIN) +4:21,3 (6)
37. Paul Schommer (USA) +4:22,9 (3)
38. Karol Dombrovski (LTU) +4:29,5 (1)
39. Anton Dudčenko (UKR) +4:30,7 (3)
40. Florent Claude (BEL) +4:35,7 (4)
46. Adam Václavík (CZE) +5:31,6 (6)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 25:29,1 (2)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +42,7 (0)
3. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:04,2 (2)
4. Roman Rees (GER) +1:44,2 (1)
5. Johannes Dale (NOR) +1:59,3 (1)
...
17. Michal Krčmář (CZE) +3:22,5 (3)
46. Adam Václavík (CZE) +5:21,9 (6)