Štafeta žen 4x6 km, Anterselva | Vítěz: Francie (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) |
Kansas City Chiefs - Jacksonville Jaguars | 27:20 (kon.) | | | Philadelphia Eagles - New York Giants | 38:7 (kon.) |
Buffalo Bills - Cincinnati Bengals | 10:27 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) | | | SuperG žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: R. Mowinckelová (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Yule (SUI) (kon.) |
konec
SP - Štafeta mužů 4x7,5 km, Anterselva
Vítěz: Norsko
Milan Huppert
Pořadí SP
- 1. Norsko 360 b
- 2. Německo 270 b
- 3. Francie 245 b
- 4. Švédsko 206 b
- 5. Finsko 151 b
- 6. Rakousko 150 b
- 7. Itálie 148 b
- 8. Česká rep. 145 b
- 9. Ukrajina 135 b
- 10. Slovinsko 130 b
Konečné výsledky
- 1. Norsko 1:11:50,2 (0+6)
- 2. Francie +59,0 (0+6)
- 3. Německo +2:17,5 (1+11)
- 4. Švédsko +2:38,7 (1+13)
- 5. Itálie +2:47,3 (0+7)
- 6. Česká rep. +2:51,5 (0+10)
- 7. Švýcarsko +2:55,7 (1+13)
- 8. Ukrajina +3:52,8 (0+8)
- 9. Finsko +4:03,1 (3+8)
- 10. Slovinsko +4:27,9 (1+11)
- 11. Rakousko +4:56,6 (0+9)
- 12. Rumunsko +5:31,4 (0+4)
- 13. Kanada +5:49,2 (1+9)
- 14. Polsko +1
- 15. Estonsko +1
- 16. USA +1
- 17. Moldavsko +1
- 18. Lotyšsko +1
- 19. Litva +1
- 20. Bulharsko +1
- 21. Kazachstán +1
Startovní listina
- 1. Norsko (Bø, Bø, Christiansen, Lægreid)
- 2. Německo (Doll, Zobel, Kühn, Rees)
- 3. Francie (Fillon Maillet, Claude, Guigonnat, Jacquelin)
- 4. Švédsko (Femling, Nelin, Samuelsson, Ponsiluoma)
- 5. Rakousko (Eder, Komatz, Jakob, Unterweger)
- 6. Finsko (Hiidensalo, Seppälä, Ranta, Harjula)
- 7. Česká rep. (Krčmář, Václavík, Štvrtecký, Mikyska)
- 8. Itálie (Bionaz, Giacomel, Braunhofer, Zeni)
- 9. Ukrajina (Pryma, Dudčenko, Cymbal, Nasyko)
- 10. Slovinsko (Dovžan, Tršan, Cisar, Vidmar)
- 11. USA (Schommer, Cervenka, Germain, Nielsen)
- 12. Litva (Kaukenas, Fomin, Romanov, Mackine)
- 13. Rumunsko (Buta, Flore, Coltea, Šamajev)
- 14. Švýcarsko (Wiestner, Finello, Stalder, Hartweg)
- 15. Kanada (Gow, Runnalls, Connelly, Pletz)
- 16. Polsko (Guzik, Skorusa, Guńka, Zawól)
- 17. Bulharsko (Iliev, Sinapov, Todev, Vasilev)
- 18. Estonsko (Zahkna, Siimer, Ränkel, Epner)
- 19. Kazachstán (Sirik, Běleckij, Djussenov, Akimov)
- 20. Moldavsko (Usov, Magazejev, Makarov, Usov)
- 21. Lotyšsko (Rastorgujevs, Patrijuks, Mise, Birkentals)
Pořadí SP
- 1. Norsko 270 b
- 2. Německo 210 b
- 3. Francie 170 b
- 4. Švédsko 156 b
- 5. Rakousko 120 b
- 6. Finsko 119 b
- 7. Česká rep. 105 b
- 8. Itálie 103 b
- 9. Ukrajina 101 b
- 10. Slovinsko 99 b
1. Norsko 360 b
2. Německo 270 b
3. Francie 245 b
4. Švédsko 206 b
5. Finsko 151 b
6. Rakousko 150 b
7. Itálie 148 b
8. Česká rep. 145 b
9. Ukrajina 135 b
10. Slovinsko 130 b (18:05:02)
1. Norsko 1:11:50,2 (0+6)
2. Francie +59,0 (0+6)
3. Německo +2:17,5 (1+11)
4. Švédsko +2:38,7 (1+13)
5. Itálie +2:47,3 (0+7)
6. Česká rep. +2:51,5 (0+10)
7. Švýcarsko +2:55,7 (1+13)
8. Ukrajina +3:52,8 (0+8)
9. Finsko +4:03,1 (3+8)
10. Slovinsko +4:27,9 (1+11)
11. Rakousko +4:56,6 (0+9)
12. Rumunsko +5:31,4 (0+4)
13. Kanada +5:49,2 (1+9)
14. Polsko +1 kolo
15. Estonsko +1 kolo
16. USA +1 kolo
17. Moldavsko +1 kolo
18. Lotyšsko +1 kolo
19. Litva +1 kolo
20. Bulharsko +1 kolo
21. Kazachstán +1 kolo
Velmi dobrý závod za sebou mají i Češi. Skvěle štafetu rozjel Michal Krčmář a i Mikyska, Václavík a Štvrtecký zaslouží za svůj výkon pochvalu, výsledkem snažení bylo šesté místo a účast na širším pódiu.