Štafeta žen 4x6 km, Anterselva | Vítěz: Francie (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) |
Kansas City Chiefs - Jacksonville Jaguars | 27:20 (kon.) | | | Philadelphia Eagles - New York Giants | 38:7 (kon.) |
Buffalo Bills - Cincinnati Bengals | 10:27 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) | | | SuperG žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: R. Mowinckelová (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Yule (SUI) (kon.) |
konec
SP - Štafeta mužů 4x7,5 km, Anterselva
Vítěz: Norsko
Milan Huppert
Pořadí SP
- 1. Norsko 360 b
- 2. Německo 270 b
- 3. Francie 245 b
- 4. Švédsko 206 b
- 5. Finsko 151 b
- 6. Rakousko 150 b
- 7. Itálie 148 b
- 8. Česká rep. 145 b
- 9. Ukrajina 135 b
- 10. Slovinsko 130 b
Konečné výsledky
- 1. Norsko 1:11:50,2 (0+6)
- 2. Francie +59,0 (0+6)
- 3. Německo +2:17,5 (1+11)
- 4. Švédsko +2:38,7 (1+13)
- 5. Itálie +2:47,3 (0+7)
- 6. Česká rep. +2:51,5 (0+10)
- 7. Švýcarsko +2:55,7 (1+13)
- 8. Ukrajina +3:52,8 (0+8)
- 9. Finsko +4:03,1 (3+8)
- 10. Slovinsko +4:27,9 (1+11)
- 11. Rakousko +4:56,6 (0+9)
- 12. Rumunsko +5:31,4 (0+4)
- 13. Kanada +5:49,2 (1+9)
- 14. Polsko +1
- 15. Estonsko +1
- 16. USA +1
- 17. Moldavsko +1
- 18. Lotyšsko +1
- 19. Litva +1
- 20. Bulharsko +1
- 21. Kazachstán +1
Startovní listina
- 1. Norsko (Bø, Bø, Christiansen, Lægreid)
- 2. Německo (Doll, Zobel, Kühn, Rees)
- 3. Francie (Fillon Maillet, Claude, Guigonnat, Jacquelin)
- 4. Švédsko (Femling, Nelin, Samuelsson, Ponsiluoma)
- 5. Rakousko (Eder, Komatz, Jakob, Unterweger)
- 6. Finsko (Hiidensalo, Seppälä, Ranta, Harjula)
- 7. Česká rep. (Krčmář, Václavík, Štvrtecký, Mikyska)
- 8. Itálie (Bionaz, Giacomel, Braunhofer, Zeni)
- 9. Ukrajina (Pryma, Dudčenko, Cymbal, Nasyko)
- 10. Slovinsko (Dovžan, Tršan, Cisar, Vidmar)
- 11. USA (Schommer, Cervenka, Germain, Nielsen)
- 12. Litva (Kaukenas, Fomin, Romanov, Mackine)
- 13. Rumunsko (Buta, Flore, Coltea, Šamajev)
- 14. Švýcarsko (Wiestner, Finello, Stalder, Hartweg)
- 15. Kanada (Gow, Runnalls, Connelly, Pletz)
- 16. Polsko (Guzik, Skorusa, Guńka, Zawól)
- 17. Bulharsko (Iliev, Sinapov, Todev, Vasilev)
- 18. Estonsko (Zahkna, Siimer, Ränkel, Epner)
- 19. Kazachstán (Sirik, Běleckij, Djussenov, Akimov)
- 20. Moldavsko (Usov, Magazejev, Makarov, Usov)
- 21. Lotyšsko (Rastorgujevs, Patrijuks, Mise, Birkentals)
Pořadí SP
- 1. Norsko 270 b
- 2. Německo 210 b
- 3. Francie 170 b
- 4. Švédsko 156 b
- 5. Rakousko 120 b
- 6. Finsko 119 b
- 7. Česká rep. 105 b
- 8. Itálie 103 b
- 9. Ukrajina 101 b
- 10. Slovinsko 99 b
1. Norsko 360 b
2. Německo 270 b
3. Francie 245 b
4. Švédsko 206 b
5. Finsko 151 b
6. Rakousko 150 b
7. Itálie 148 b
8. Česká rep. 145 b
9. Ukrajina 135 b
10. Slovinsko 130 b (18:05:02)
1. Norsko 1:11:50,2 (0+6)
2. Francie +59,0 (0+6)
3. Německo +2:17,5 (1+11)
4. Švédsko +2:38,7 (1+13)
5. Itálie +2:47,3 (0+7)
6. Česká rep. +2:51,5 (0+10)
7. Švýcarsko +2:55,7 (1+13)
8. Ukrajina +3:52,8 (0+8)
9. Finsko +4:03,1 (3+8)
10. Slovinsko +4:27,9 (1+11)
11. Rakousko +4:56,6 (0+9)
12. Rumunsko +5:31,4 (0+4)
13. Kanada +5:49,2 (1+9)
14. Polsko +1 kolo
15. Estonsko +1 kolo
16. USA +1 kolo
17. Moldavsko +1 kolo
18. Lotyšsko +1 kolo
19. Litva +1 kolo
20. Bulharsko +1 kolo
21. Kazachstán +1 kolo
Velmi dobrý závod za sebou mají i Češi. Skvěle štafetu rozjel Michal Krčmář a i Mikyska, Václavík a Štvrtecký zaslouží za svůj výkon pochvalu, výsledkem snažení bylo šesté místo a účast na širším pódiu.
1. Norsko (Bø, Bø, Christiansen, Lægreid)
2. Německo (Doll, Zobel, Kühn, Rees)
3. Francie (Fillon Maillet, Claude, Guigonnat, Jacquelin)
4. Švédsko (Femling, Nelin, Samuelsson, Ponsiluoma)
5. Rakousko (Eder, Komatz, Jakob, Unterweger)
6. Finsko (Hiidensalo, Seppälä, Ranta, Harjula)
7. Česká rep. (Krčmář, Václavík, Štvrtecký, Mikyska)
8. Itálie (Bionaz, Giacomel, Braunhofer, Zeni)
9. Ukrajina (Pryma, Dudčenko, Cymbal, Nasyko)
10. Slovinsko (Dovžan, Tršan, Cisar, Vidmar)
11. USA (Schommer, Cervenka, Germain, Nielsen)
12. Litva (Kaukenas, Fomin, Romanov, Mackine)
13. Rumunsko (Buta, Flore, Coltea, Šamajev)
14. Švýcarsko (Wiestner, Finello, Stalder, Hartweg)
15. Kanada (Gow, Runnalls, Connelly, Pletz)
16. Polsko (Guzik, Skorusa, Guńka, Zawól)
17. Bulharsko (Iliev, Sinapov, Todev, Vasilev)
18. Estonsko (Zahkna, Siimer, Ränkel, Epner)
19. Kazachstán (Sirik, Běleckij, Djussenov, Akimov)
20. Moldavsko (Usov, Magazejev, Makarov, Usov)
21. Lotyšsko (Rastorgujevs, Patrijuks, Mise, Birkentals)
Pořadí SP
1. Norsko 270 b
2. Německo 210 b
3. Francie 170 b
4. Švédsko 156 b
5. Rakousko 120 b
6. Finsko 119 b
7. Česká rep. 105 b
8. Itálie 103 b
9. Ukrajina 101 b
10. Slovinsko 99 b