Vyškov – Opava 6:4 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 5:3 (kon.) | Písek – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Hronov – Cheb 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí 7:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Havířov 4:1 (kon.)
Letňany – Chomutov 3:2 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Nový Jičín 4:5 (0:3 po s.n.)
Vel. Meziříčí – Kopřivnice 3:5 (kon.) | Děčín – Řisuty 7:4 (kon.) | Vrchlabí – Příbram 3:6 (kon.)
Tábor – Mostečtí Lvi 7:0 (kon.)
HHK Velké Meziříčí
3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 28.01.2023, 17:30 • Velké Meziříčí, Zimní stadion • 2. liga skupina Východ • 33. kolo

Je po všem. Body dnes putují na účet týmu HC ISMM Kopřivnice, který si díky třem gólům v poslední třetině zajistil výhru 5:3. Hosté už v první třetině vedli, ale domácím se podařilo srovnat, ve druhé třetině také zaútočili hosté, ale těsně před koncem druhé části domácí znovu srovnali. Ve třetí třetině strhlo vedení na svou stranu Velké Meziříčí, ale hosté potvrdili svou převahu vyrovnávací brankou v přesilovce, v další nabídnuté přesilovce zvýšili a nakonec pečetili svou výhru gólem do prázdné branky.
    Mějte příjemný zbytek večera, já se budu těšit brzy znovu na počtenou. (21:08:50)

59:59 M. MACH - 3:5

59:59
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    MATĚJ MACH vypíchl po vhazování svému soupeři kotouč, vystartoval k prázdné brance domácích a bez problémů do něj kotouč umístil – 3:5. Bez asistence.

59:52
    Oddechový čas pro tým HHK Velké Meziříčí, Slavíček po něm zůstává na střídačce.
    59:52 VELECKÝ - 3:4

59:52
    Hosté strhávají vedení na svou stranu, Sluštík našel u modré MICHALA VELECKÉHO, který si najel k brance a trefil odkryté místečko v horním růžku – 3:4. Asistence: Ondřej Sluštík, Jan Baldik.

59:17
    Oddechový čas pro tým HC ISMM Kopřivnice.

59:17
    Za sekání je na trestnou lavici odvelen domácí Juráň zároveň s hostujícím Bartošákem, který pyká za hrubost.

59:16

59:00
    Domácí se protáhli do pásma, výraznější střelu si připsal jen Tomáš Střecha zleva.

58:42
    Aktivní Slabý nastřelil puk do Baldikovy výstroje.

58:35
    Do hry se může zapojit Sluštík.

58:17
    Kopřivničtí znovu vyhazují až ke Slavíčkovi.

57:55
    Meziříčí se usadilo v pásmu, po několika přihrávkách pálil Slabý, ale nastřelil jen klubko hráčů před brankou.

57:27
    Kopřivničtí vyhazují puk daleko do bezpečí.

57:16
    Hosté jdou do tří, krosčekem se provinil Urban. Domácí mohou strhnout vedení na svou stranu.

57:04
    Laxní rozehrávka domácích vybídla hosty k usazení se v útočném pásmu.

56:50
    Domácí Strnad váhal s nahrávkou, hostující hráč jeho následnou přihrávku vystihl, poslal do sóla Pargáče, ale ten tváří v tvář Slavíčkovi neuspěl, sudí u branky rozpažuje.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 14. Střecha (Švejda, Ludvík), 40. Slabý (F. Střecha, Trnka), 46. L. Střecha (Křenek, Ambrož) – 8. Urban (Velecký), 31. Sluštík (Suchý), 51. Velecký (Sluštík, Pargáč), 60. Velecký (Sluštík, Baldik), 60. M. Mach

HHK Velké Meziříčí: Slavíček (Juda) – Vlašín (A), L. Střecha, Slabý, Ambrož (C), Buchal, Báňa, Trnka, Kochánek – Juráň, Ludvík, Doležal – T. Střecha, Vedral, Maštera – Burian, Švejda, F. Střecha – Křenek (A), Hasoň, Strnad.
    Trenér: Štěpán Oberreiter

HC ISMM Kopřivnice: Baldik (Kubáň) – Bartošák, Kyselý, Petrek, Bail, Marek, Ficek, Kelnar – Mach, Pindel (A), Barčák – Urban, Pargáč, Kleniar – Suchý (A), Velecký, Gola – Fojtík, Sluštík (C), Mach.
    Trenér: Ladislav Majkus

Rozhodčí: Kohoutek – Maloušek, Štěrba