NY Islanders – Detroit 2:0 (kon.) | Florida – Los Angeles 3:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:6 (kon.)
Carolina – San Jose 5:4 (po pr.) | NY Rangers – Vegas 4:1 (kon.) | Dallas – New Jersey 2:3 (po pr.)
Seattle – Calgary 2:5 (kon.) | Vancouver – Columbus 5:2 (kon.) | Colorado – St. Louis 4:2 (kon.)
Dallas Stars
2:3 (2:0, 0:2, 0:0 - 0:1)
New Jersey Devils
Sobota 28.01.2023, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To by bylo pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji vám hezký zbytek víkendu. Třeba právě s NHL.

Dobrou noc. (05:22:41)

Dnešní utkání sledovalo 18 532 diváků.

Statistika
    Střely na bránu: 35 – 29 | Přesilová hra: 1/4 – 0/3 | Trestné minuty: 6 – 8 | Zblokované střely: 12 – 24 | Hity: 11 – 14

3. Jack Hughes (NJD) 2+0

Je dobojováno. Dallas bere bod, hosté z New Jersey po trefě Jacka Hughese uzmuli dva. Stars tak prohrávají třetí zápas v řadě stejným výsledkem – 2:3 po prodloužení.

60:20 Jack HUGHES - 2:3

60:20
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    No, tak to bylo rychlé. Bratt u hostující střídačky vybojoval puk a poslal jej na levou stranu útočného pásma, kam si najel JACK HUGHES. Jeho střelu chtěl zblokovat Seguin, ale právě od jeho hole se kotouč vznesl a zapadl za Oettingera. Asistence: Jesper Bratt a Dougie Hamilton.

60:03
    K puku se dostávají Devils a Haula, který vyhrál buly, odchází střídat.

60:01

Ve třetí části jsme branku neviděli. Oba celky s ubývajícím časem vsadily spíše na obranu a nechtěly chybovat. To se jim povedlo, a tak uvidíme prodloužení, které začne zhruba za 2 minutky.

Střely ve třetí třetině: 4 – 10.

60:00

59:36
    Běloruský útočník z levé strany přestřeluje.

59:18
    Šarangovič zpoza branky přihrával do slotu, tam touš sebral Benn.

59:00
    Od prodloužení nás dělí 60 sekund.

58:48
    Hakanpää znovu neprostřelil bránícího hráče, tím byl český útočník Palát.

58:29
    Domácí hráči se dostali do pásma, kde kombinují.

57:53
    Hamilton v krátkém časovém sledu dvakrát prověřil domácího gólmana, jeho vyrážečka byla vždy tam, kde být měla.

57:27
    Woodova střela z levé strany končí v Oettingerově lapačce.

Tomáš Taybner

Branky a nahrávky: 11. Dellandrea (Ja. Benn, W. Johnston), 17. Hintz (Heiskanen, Pavelski) – 22. J. Hughes (Hamilton), 24. Wood (Bastian, Severson), 61. J. Hughes (Bratt, Hamilton)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen (A), C. Miller, Lindell, Hakanpää, R. Suter, Lundkvist – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dellandrea – Marchment, Faksa, Seguin – Kiviranta, Glendening, Gurjanov.
    Trenér: Peter DeBoer

New Jersey Devils: Vaněček (Blackwood) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Severson, B. Smith, Bahl – Palát (A), Hischier (C), Bratt – Šarangovič, J. Hughes (A), Zetterlund – Tatar, Haula, Mercer – Wood, M. McLeod, Bastian.
    Trenér: Lindy Ruff

Rozhodčí: Hebert, Markovic – Alphonso, Murray

Diváci: 18 532