Vítkovice – Sparta 3:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 5:1 (kon.)
Kladno – Litvínov 5:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Pardubice – Olomouc 4:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:3 (2:0, 1:3, 0:0 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 03.02.2023, 18:00 • Home Credit Arena, Liberec • Tipsport extraliga • 44. kolo

A zápas je u konce. Jako nejlepší hráči utkání byli vyhlášení David Šťastný (MBL) a Jaroslav Vlach (LIB). Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:35:03)

Střely na branku – 42:28.

61:39 Michal BIRNER - 4:3

61:39
    Liberec právě vstřelil branku! A Tygři bleskurychle vyžívají! Ihned po buly z kruhu laserem prostřelil Krošelje MICHAL BIRNER. Asistence: Uvis Janis Balinskis

61:34
    Obrovská příležitost pro Liberecké. Za příliš mnoho hráčů na ledě trest odpyká Daniel Přibyl.

60:52
    Velká šance i na druhé straně kde po přečíslení dva na jednoho trestuhodně Adam Jánošík neprostřelil Petra Kváču ani z dorážky.

60:15
    Hned v úvodu nastaveného času si Uvis Janis Balinskis udělal výlet až před Krošelje, kterého ale nepřekonal.

60:01

Máme za sebou šedesát minut a stále neznáme vítěze. Ve třetí třetině bylo k vidění nespočet šancí, ani jedna se ale nedostala za záda velmi dobře chytajících gólmanů. Proto bude nyní následovat pětiminutové prodloužení.

Střely na branku – 39:27.

60:00

59:51
    Frolíkova rychlá rána se odrazila před branku, tam ale nikdo ve výhodné pozici nenacházel.

59:19
    Radek Jeřábek vyhání Tygry z pásma.

58:30
    Po Ivanově dobré ráně z mezikruží byl po přerušení sražen Jeřábkem k zemi Vlach.

57:36
    Icing hostů vrací hru před jejich kasu.

57:06
    Frolík z rohu nabil Oscaru Flynnovi, tomu ale rána vůbec nesedla a trestuhodně minul branku.

56:49
    Po Pláňkově nepovedené střele Kváča raději hru přerušil.

55:44
    Proti Filippiho ráně vytáhl Krošelj rutinní zákrok.

Kryštof Havíř

Branky a nahrávky: 3. Kolmann (Vlach), 17. Filippi (Birner, Vlach), 35. Flynn (Balinskis, A. Najman), 62. Birner (Balinskis) – 32. Fořt (Přibyl, Šťastný), 38. Šťastný (Fořt), 40. Malát

Bílí Tygři Liberec: Kváča (Král) – Balinskis, Nedomlel, Ivan, Melancon, Derner, Štibingr, Kolmann – Birner (A), Filippi, Faško-Rudáš – Frolík, A. Najman, Flynn – Ordoš, Jelínek (C), Rychlovský – Vlach, Šír (A), Dlouhý.
    Trenér: Patrik Augusta

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Novotný) – Jánošík, Lintuniemi, R. Jeřábek, Pýcha, Čech, Pláněk (A), Štich – Söderlund, O. Najman (A), Lantoši – J. Stránský (C), Bičevskis, Šťastný – Přibyl, Malát, Kel. Klíma – Lunter, Fořt, Dvořáček.
    Trenér: Jiří Kalous

Rozhodčí: Úlehla, Sýkora – Brejcha, Lhotský