Poruba 2011 – Kolín 5:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 2:3 (1:3 po s.n.) | Sokolov – Prostějov 4:2 (kon.)
Vsetín – Litoměřice 3:2 (kon.) | Šumperk – Slavia 4:5 (0:1 po s.n.) | Zlín – Přerov 2:1 (kon.)
Pardubice B – Frýdek-M. 4:3 (3:1 po s.n.)
HC Baník Sokolov
4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 18.02.2023, 17:00 • Zimní stadion Sokolov • Chance liga • 48. kolo

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Na počtenou! (19:34:04)

Ve třetí třetině už branka nepadla. Prostějov se sice snažil ve třetí třetině aktivní hrou vyrovnat, ale nedokázal to. Hlavně na začátku poslední třetiny měl hodně práce domácí brankář Cichoň. Sokolov ale dobře bránil a díky výhře si připisuje důležité tři body. Naopak Prostějov nepotvrdil roli favorita a musí se zkoncentrovat na příští utkání. Sokolov už v pondělí čeká odložené utkání s Jihlavou. Prostějov bude znovu hrát ve středu, kdy nastoupí na ledě Litoměřic.

60:00
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov:
    Tomáš Jiránek – 2 min., hrubost.

59:29
    Icing Sokolova. Buly před Cichoněm.

59:23
    Krutil dobře vystoupil proti Ostřížkovi, vytlačil ho ze střelecké pozice a nedovolil mu zakončit.

58:37
    Ofsajd Prostějova. Buly ve středním pásmu.

58:08

57:44
    Dorážka jednoho z prostějovských hráčů zamířila mimo. Cichoň nemusel zasahovat.

56:50
    Němeček na střídačce! Prostějov hraje v šesti.

56:08
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov:
    HL – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Matyáš Váňa.

55:52
    Tvrdá rána jednoho z prostějovských hráčů. Křemen ji obětavě zablokoval, když si do rány lehl.

54:20
    Všichni vyloučení hráči jsou z trestných lavic zpět na ledě.

54:08
    Tvrdá rána Haška, která ale skončila vedle branky.

52:20
    Ránu Hajného zlikvidoval Němeček. Po jeho zásahu se ještě strhla menší potyčka před prostějovskou brankou a bude se vylučovat.

52:08
    O puk se bojovalo u mantinelu a nakonec ho získal Baník. Rulík následně dostal nabito do mezikruží, ale jeho tvrdou střelu lapil Němeček. Po komerční přestávce se bude vhazovat před hostující klecí.

Mateo

Branky a nahrávky: 5. Csamangó, 6. Rulík (Tomek), 27. Vrhel (Křemen), 40. Hajný (Tomek) – 12. Staněk (Pěnčík, Vlach), 32. V. Burian (Malák, Venkrbec)

HC Baník Sokolov: Cichoň (Horák) – J. Novák (C), Baláž, Krutil, Tůma, Weinhold, Benda, Klejna, Rulík (A), Tomek – Mat. Adámek, Vrhel, Csamangó – Křemen, Kysela, Váňa – Hajný.
    Trenér: Martin Štrba

LHK Jestřábi Prostějov: J. Němeček (Pavelka) – Valenta, Kubeš, Malák, Bartko, Staněk, Pěnčík – Jiránek (A), T. Jáchym (A), Jandus – V. Burian, Ostřížek, Hašek – Slanina, Venkrbec (C), Jansa – Veselý, Vlach, Illéš – Maruna.
    Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Petružálek, Jaroš – Belko, Baxa