Ústí n/L – Letňany 5:4 (3:0 po s.n.) | Nový Jičín – Vyškov 4:8 (kon.) | Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 3:2 (kon.)
Kopřivnice – SHKM Hodonín 4:1 (kon.) | Opava – Znojmo 2:3 (kon.) | Havířov – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.)
Řisuty – Benátky n/J 5:4 (po pr.) | Klatovy – Hronov 2:6 (kon.) | Mostečtí Lvi – Příbram 2:10 (kon.)
Jablonec n/N – Cheb 4:6 (kon.) | Děčín – Písek 9:1 (kon.) | Kobra – Chomutov 1:2 (kon.)
Tábor – Vrchlabí 7:3 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
4:6 (3:1, 0:2, 1:3)
HC Stadion Cheb
Sobota 25.02.2023, 18:00 • Městský zimní stadion, Jablonec nad Nisou • 2. liga skupina Západ • Nadstavba B

A máme dobojováno!
    V první polovině utkání to sice vypadalo na vítězství Jablonce, ale Cheb dokázal ve druhé části srovnat a třetí třetina rozhodla o vítězi. Petr Had po krásné individuální akci poslal Vlky do vedení, poté ale pálili už jen hosté. Na 4:4 vyrovnával v přesilovce Petr Kořán a o minutu později se uchytilo i nahození Václava Stejskala. Na konečných 4:6 upravil do prázdné branky Jan Nekvinda. Hokejisté Stadionu tak úspěšně zvládli otočit duel s Jabloncem nad Nisou a po skvělém výkonu, zejména ve druhé polovině zápasu, si ze severu Čech odváží tři body.

Pro dnešek to bude vše, přeji příjemný zbytek sobotního večera a zase někdy na počtenou! (20:18:15)

59:47
    Ještě naposledy prověřil pozornost Jelínka unikající Krutina.

59:34
    Domácí mají necelou půl minutku na vstřelení dvou branek, ale i tak se sympaticky vrhají do útoku.
    59:16 Jan NEKVINDA - 4:6

59:16
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Vrtek šikovně dobruslil celou situaci a poslal odražený puk na rozjetého JANA NEKVINDU, jenž neměl se střelou do prázdné branky žádné potíže. Asistence: Vladislav Vrtek.

58:57
    Napadání Chebu dělá Vlkům veliké problémy.

58:31
    Domácí to již od přerušení zkouší bez brankáře, ale stále se nedokázali usadit v útočné třetině.

58:22
    Oddechový čas pro tým HC Vlci Jablonec nad Nisou.

58:07
    Brokeš se prokličkoval přes dvojici hráčů Chebu a i v pádu dokázal bekhendem zakončit. Kašpar však bez problému zasáhl.

57:21
    V levém kruhu zůstal nehlídaný Jursa, jenže jeho rána z první skončila pouze na betonu Kašpara.

56:38
    Ihned po vhazování pálil Pavlů, do cesty se mu ale postavil Prošek.

55:57
    Maďar pálil přes hradbu těl, ale mezírku u levé tyče nenašel.

55:27
    Domácím přidává vrásky na čele zakázané uvolnění.

55:18

55:04
    Rychlík Foerster projel obranou Stadionu jako nůž máslem, ale po ztrojení byl již bezbranný.

54:41
    Dělovku Starého zablokoval první clonící hráč.

54:02
    Jeden z obránců Vlků nádherně sklepl vysoké vyhození na zem, ale rozhodčí okamžitě zapískal hru vysokou holí a hra je vykázána do středního pásma.

53:27
    Vysoké nahození Hada vyrazil Kašpar zřejmě svou maskou.

Štěpán Navrátil

Branky a nahrávky: 11. Maďar (Matějka), 16. Matějka (Švík, Maďar), 16. Foerster (Jursa, Duschka), 43. Had (Kollert, Foerster) – 3. Vrtek (Čejka), 36. Nekvinda (Fečo, Šik), 39. Vrtek (Čejka, Rozhon), 52. Kořán (Šik, Nekvinda), 53. Stejskal (Rozhon, Prošek), 60. Nekvinda (Vrtek)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Horák) – Had, Macurák, Kollert, Abraham, Starý, Duschka, Pavlů (C) – Matějka, Bouřil, Maďar (A) – Kačírek, Jursa, Brokeš (A) – Strnad, Švík, Foerster.
    Trenér: Vítězslav Jankových

HC Stadion Cheb: Kašpar (Tichon) – Nerad, Jachanov, Šik (C), Šikut, Kořán, Stejskal – Prošek, Konášek, Krutina – Nekvinda (A), Rozhon, Šafejev – Fečo, Vrtek, Čejka (A) – Filippenko.
    Trenér: Jaromír Carvan

Rozhodčí: Šmika – Kučera, Maňák