Karlovy Vary – BUTCHIS 0:0 (17:00) | Black Angels – Pardubice 0:0 (18:00)
BUTCHIS
Čtvrtek 09.03.2023, 17:00Livesport Superliga • Play-down
Vsaďte si

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00. (19:44:42)

Vítám Vás u dnešního živého přenosu z barážového zápasu mezi Karlovými Vary a BUTCHIS, zápas za chvíli začne.

00:01

Domácí vyhráli vhazování a kombinují vzadu.

Draslar si připisuje první zákrok, prověřil ho Černý.

1:95
    Zatím sledujeme opatrné utkání, kdy jedinou šanci měl doposud Černý.

2:33
    Hra je přerušena. V rohu byl faulován domácí útočník.

3:13
    Karlovarští si vyměňují míček na vlastní polovině a nedaří se jim posunout se k bráně BUTCHIS.

4:01
    Domácí stále hledají marně cestu k domácí bráně. Hosté jsou na míčku jen sporadicky.

5:20
    Domácí stále kombinují na vlastní polovině. Zajímavé je, že byli k vidění pouze dvě střely, a to od Pražanů,

5:53
    Korbel vyslal první střelu domácích, ale rána nedošla až k Hlinákovi.

6:15
    Novák rychle vystřelil švihem, ale jeho rána prosvištěla vedle.

6:50
    Klápa vystřelil ze středu hřiště a pod nohama obránce vyslal střelu, která ale letí mimo.

7:05
    K riskantní rozehrávce se teď odhodlali hráči BUTCHIS, míček končí u domácích.

8:16
    Hráči BUTCHIS se ocitli až za Draslarem, ale byli vytlačeni opět až na svou polovinu.

8:41
    Tyl nedokázal zkrotit skákavý míček a budou tak z vlastní poloviny rozehrávat hosté.

9:10
    Draslerem musel zasahovat po jedné střele hostů, míček mu vypadl a ztěží ho dostával pod kontrolu

9:50
    Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou v útoku jsou hráči BUTCHIS.

10:36
    Macháček se mohl dostat do slibné pozice, ale špatně zpracoval míček a Karlovarští kombinují na své polovině.

11:28
    Zahraj vystihl rozehrávku hostů a měl obrovskou šanci, ovšem nedokázal ji zužitkovat!

11:42
    Michal Klápa ze slušné vzdálenosti vystřelil a jeho skrytá střela prošla až do sítě!
    11:42 Michal KLÁPA - 0:0

12:33
    Hosté spěchají s odpovědí. Draslar si připisuje zákrok.

13:14
    Hosté se dostali do slibné pozice, ale Šmajda míček zblokoval mimo!

13:35
    BUTCHIS měli další šanci, ale míček skončil na břevně!

13:59
    Po krásné kombinaci a přihrávce zpoza brány se opět prosazuje Michal Klápa!
    13:59 Michal KLÁPA - 2:0

15:00
    Domácí jsou při chuti. Ke střele se snažil dostat Švarc, ale trefil jen hráče před bránou.

15:58
    Hrbáček dvakrát střílel. Poprvé byla rána zblokována, podruhé šla mimo.

16:29
    Vyloučení v týmu BUTCHIS:
    Jan Novotný – 2 min., Hrubost.

16:45
    První rána přesilové hry se k Hlinákovi ale nedostala a hosté vyrazili do protiútoku, ten byl ale neúspěšný.

17:45
    Hozmanovu ránu vyráží Hlinák levou nohou.

18:29
    Hozmanova rána orazítkovala horní tyčku!! a to přesně ve chvíli, kdy se hosté dostali do plného počtu.

19:27
    Domácí kontrolují míček na své polovině a chtějí dohrát třetinu v klidu.

19:56
    Do obrovské šance se ještě dostal Lebeda, ale tváří v tvář proti Hlinákovi neuspěl!

20:00

První třetinu ovládli Karlovy Vary poměrem 2:0 a zatím poměrně jednoznačně kontrolují průběh utkání. Hráči BUTCHIS mohli klidně prohrávat i větším rozdílem.

20:01

20:08
    BUTCHIS vyhráli vhazování a kombinují na své polovině.

21:19
    Hosté stále kombinují, ale nedaří se jim propracovat blíže k bráně domácích.

22:04
    Brautferger teď vyslal nepříjemnou ránu se kterou si ale Hlinák poradil.

22:32
    Lebeda se parádně uvolnil, ale blafák mu vystihl Hlinák!

23:17
    Karlovarští obléhají branku hostí. Strachotova rána neprošla až k bráně.

23:47
    Domácí kapitán mohl završit hattrick, proti byla ale horní tyč!

23:47
    Hozman hledal svou přihrávkou zcela osamoceného spoluhráče, který by uklidil míček do prázdné brány, ten ale netrefil!

25:05
    Hráči BUTCHIS jsou ve druhé třetině stále pod tlakem. Karlovy Vary opět kombinují.

25:57
    Draslar musel vytáhnout výborný zákrok proti střele z první, která už mířila do dokryté brány!

26:23
    Korbelova rána je zblokována do rohu, ve hře pokračují hráči BUTCHIS.

26:55
    Další rána Korbela. Hlinák vyráží nohou.

27:15
    Do druhé vyložené příležitosti ve druhé třetině se dosatli také hráči BUTCHIS. Draslar zůstává nepřekonaný!

28:19
    Domácí vystihl rozehrávku. Macháček pak pálil z první, ale mimo bránu.

29:08
    Adam Zahraj bude vyloučen. Hosté ale mají zatím výhodu.

29:45
    Štěpán Novák využil v signalizované výhodě křížnou přihrávku přes celou šířku hřiště a hosté tak snižují na 2:1
    29:45 Štěpán NOVÁK - 2:1

30:25
    Hosty gól povzbudil. Čejka nahazoval míček před bránu, ale ze závaru nakonec nic nebylo.

30:42
    Střelu Černého bez problému chytá Draslar a rychle rozehrává.

31:04
    Hlinák měl obrovské štěstí! Míček mu skákal po ruce nakonec ale končí mimo bránu!

31:35
    Hlinák drží BUTCHIS. V úniku vychytal Péce!

32:45
    Už to vypadalo, že se Tyl uvolní ke střele, ale v poslední chvíli byl zblokován a hosté míří do protiútoku.

33:08
    Michal Václavík – 2 min., Držení.

33:26
    Draslar musel předvést skvělý zákrok, protože po špatné kombinaci se dostal jeden z hostí do brejku!

34:09
    Strachotova tečovaná rána končí nad

34:37
    Rychlou přihrávku do před brankového prostoru zužitkovává Tyl!
    34:37 Miloš TYL - 3:1

35:24
    Hráči BUTCHIS kombinují na své polovině.

35:50
    Hosté budou po přerušení rozehrávat v útočném levém rohu. Oba týmy také střídají.

35:57
    Černý v tísni nedokázal zamířit mezi tři tyče a stav je tak stále 3:1!

36:46
    Štěpán Novák po úniku z levého křídla trefuje pouze boční síť.

37:23
    Rozehrávka domácích na útočné polovině nebyla úspěšná, ale Karlovarští stále kombinují alespoň na vlastní polovině.

38:37
    Lebedova rána byla zblokována a po dlouhé době se vydávají dopředu také BUTCHIS

39:06
    Situaci dva na jednoho teď nedokázali využít domácí, jelikož jejich přihrávky nebyly přesné!

39:55
    BUTCHIS se snažili ještě dostat dopředu, ale kazí přihrávku.

40:00

Druhá třetina nabídla po gólu na každé straně. Karlovarští tak vedou 3:1, ale hráči BUTCHIS byli rozhodně konkurenceschopnější než v první třetině.

40:01

40:20
    Po vyhrané buly kombinují domácí na své polovině.

40:55
    Vyloučení v týmu FB Hurrican Karlovy Vary:
    Michal Strachota – 2 min., Bránění ve hře.

41:03
    První střela přesilovky byla z velké dálky a končí nad bránou.

41:28
    Petr Novotný zůstal zcela sám na brankovišti, ale s tutovkou si neporadil!

42:20
    Lebeda si položil Hlináka, ale zakončit pak nedokázal. Hosté hrají oslabení skvěle.

43:02
    Novákovi se nepovedla střela a poté frustrovaně zbytečně dohrál jednoho z domácích.

43:35
    Pohlednou kombinaci domácích nedokázal zužitkovat Strachota.

44:22
    Velká šance pro BUTCHIS! Zcela sám před bránou se objevil jeden z útočníků, ale nedokázal propasírovat míček za brankáře!

45:00
    Domácí po špatné rozehrávce ztrácí míček a hosté jdou dopředu.

45:37
    Hra se momentálně odehrává v obranném rohu hostů, už podruhé v krátkém sledu je zde rozehrávka.

46:11
    Kún zabránil jasnému gólu! Střela Walda už letěla do odkryté brány, ale Kún tam vložil svou hůl!

46:46
    Rychlá rozehrávka a skrytá střela Hozmana posouvá domácí do tříbrankového vedení!
    46:46 Marek HOZMAN - 4:1

47:20
    Karlovarští se gólem zdá se uklidnili a drží míček na svých holích.

48:23
    BUTCHIS zaváhali v rozehrávce a Hurikáni drží míček opět na svých holích.

48:52
    Po faulu na útočné polovině teď budou rozehrávat hosté.

49:15
    Brautferger se dostal do dobré střelecké pozice, ale Draslar ho vychytal!

50:00
    Útok BUTCHIS byl zastaven a do útoku jdou domácí.

Dnešní utkání sleduje 306 diváků.

50:27
    Hlinák se lehce poradil s nahozením Péce.

50:53
    Waldhauser faulován za bránou domácích.

51:22
    Waldhauser se objevil ve velké příležitosti, ale těsně před brankářem netrefil míček ideálně!

51:38
    Další parádní zákrok Draslara, který vychytal útočníka BUTCHIS z bezprostřední blízkosti!

52:18
    Domácí rychle kombinují na útočné polovině, zatím bez střely.

52:50
    Strachota střílel nadvakrát, ale ani jedna neprošla za Hlináka.

53:11
    BUTCHIS získali míček na útočné polovině a Papež nic nevymýšlel, hned vystřelil a snižuje tak na 4:2
    53:11 Erik PAPEŽ - 4:2

53:44
    Lebeda se ocitl proti samotnému obránci v dobré příležitosti, ale jeho klička byla dlouhá.

54:19
    Strachota byl obrán o míček a dopředu můžou jít hosté.

55:02
    Rychlá kombinace Pražanů k tíženému snižujícímu gólu nevedla.

55:40
    Hosté to zkouší bez brankáře!

56:09
    Péc mířil do prázdné brány. Míček zachytil Kalina!

56:44
    BUTCHIS kombinují na útočné polovině, ale Draslar je zatím bez práce.

57:08
    Rána z dálky prosvištěla kolem Draslarovi tyče.

57:51
    Hosté stále bez brankáře kombinují na své polovině a míří kupředu.

58:20
    Opět tady byl Péc, který běžel na odkrytou bránu, proti byl znovu Kalina, který ho vychytal!

59:08
    Draslar chytá střelu z dálky a hází míček daleko od své klece.

59:25
    Domácí rozehrávají na útočné polovině a zápas spěje ke konci.

59:55
    Ještě je tady vyloučení, ale to už nic nezmění na výsledku

Karlovy Vary nakonec vítězí 4:2 a ujímají se tak vedení v sérii 1:0 nad BUTCHIS. (19:45:44)