Buffalo – Dallas 4:10 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Montreal – NY Rangers 3:4 (0:1 po s.n.)
Washington – New Jersey 2:3 (0:1 po s.n.) | Carolina – Philadelphia 1:0 (kon.) | Tampa – Vegas 3:4 (po pr.)
Boston – Edmonton 2:3 (kon.) | St. Louis – San Jose 4:2 (kon.) | Colorado – Los Angeles 2:5 (kon.)
Arizona – Nashville 4:1 (kon.) | Seattle – Ottawa 4:5 (kon.)

Erik Černák (TBL) – 0+0, 0 účast, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 24:13

Dramatický zápas, který nabídl snad úplně všechno vyhrává Vegas v prodloužení. Rozhodl Alec Martinez.

63:06 Alec MARTINEZ - 3:4

63:06
    Vegas právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ALEC MARTINEZ. Asistence: Jack Eichel a Alec Martinez.

61:46
    Domácí kontrolují hru v prodloužení. Mají puk na svých hokejkách.

61:11
    Nikita Kučerov minul branku po krásné individuální akci. Puk má stále jeho tým. Vegas je pasivní.

60:52
    Domácí jsou aktivnější v prodloužení, Vegas se musí bránit.

60:26
    Domácí rozehrávají od své branky.

60:18
    Vegas vybojovalo buly v útočném pásmu poté, co zakončoval Reilly Smith.

60:01
    Buly pro domácí.

60:01

Vegas prohospodařilo dvoubrankové vedení, přišlo o výhru a uvidíme prodloužení. V něm budou mít velkou výhodu domácí.

60:00
    59:32 Brayden POINT - 3:3

59:32
    Tampa právě vstřelila branku!
    Hra Vegas se totálně rozpadla a domácí po krásné kombinaci srovnávají stav zápasu. Prosazuje se ránou do prázdné branky BRAYDEN POINT. Asistence: Nikita Kučerov a Michail Sergačjov.

59:14
    Důležité buly hned následující buly, puk získávají domácí.

59:14
    Oddechový čas pro tým Vegas Golden Knights.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Point (Kučerov, Stamkos), 58. Kučerov (Sergačjov, Point), 60. Point (Kučerov, Sergačjov) – 1. Kolesar (Blueger, Howden), 43. W. Karlsson (Pietrangelo), 46. Stephenson (Theodore, R. Smith), 64. Martinez (Eichel, Martinez)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Sergačjov, Perbix, Cole, Černák, H. Fleury, Bogosian – Stamkos (C), Point, Kučerov (A) – Hagel, Cirelli, Killorn – Colton, Paul, Jeannot – Maroon, Eyssimont, Perry.
    Vegas Golden Knights: Quick (Patera) – Martinez (A), Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, W. Karlsson, Amadio – R. Smith (A), Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.

Rozhodčí: Sutherland, MacDougall – Gibbons, Galloway

Diváci: 19 092