Pittsburgh – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 2:3 (kon.) | St. Louis – Vegas 3:5 (kon.)
New Jersey – Carolina 3:0 (kon.) | Calgary – Ottawa 5:1 (kon.) | Arizona – Minnesota 5:4 (po pr.)

3. Jakov Trenin (NSH) 1+0 (05:16:35)

Závěr zápasu mezi Anaheimem a Nashvillem byl skutečně strhující. Nashville vedl už 4:2, v posledních dvou a půl minutách se ale povedlo domácím dvěma góly při hře bez brankáře srovnat a vynutit si prodloužení. Nastavený čas trval pouze 72 sekund, ale přinesl hned čtyři přečíslení! Anaheim šel dvakrát ve dvou proti jednomu, Nashville dokonce dvakrát ve dvou proti nikomu, pouze brankáři. A zatímco první nájezd na sebe dokázal Gibson vychytat, ten druhý už nikoliv. Ducks může hodně mrzet, že při vlastních přečíslení nedokázali zužitkovat své šance lépe. Nashville tak vítězí 5:4 po prodloužení.

61:12 Thomas NOVAK - 4:5

61:12
    Nashville právě vstřelil branku!
    A další útok dvou proti brankáři! A tentokrát už úspěšný! Nashville v neskutečné divočině rozhoduje díky souhře Tomasina a TOMMYHO NOVAKA, k němuž Tomasino před brankovištěm přiťukl kotouč, a hostující útočník rozhodl z levé strany brankoviště o vítězství Nashvillu. Asistence: Philip Tomasino.

61:03
    A další útok dva na jednoho ze strany Anaheimu, Saros ale zachránil svůj tým!

60:55
    Neskutečné! Napřed přečíslení dva na jednoho ze strany Anaheimu, přihrávka do pravé strany však neprošla. Následně Nashville vykombinoval soupeře a šel do přečíslení dvou proti nikomu, jen brankáři! Ale Gibson parádně zasáhl!

60:30
    Saros úspěšně zasáhl proti ráně Glasse a k puku se dostávají hosté.

60:01

60:00
    59:34 Mason MCTAVISH - 4:4

59:34
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Tak to je paráda od Anaheimu, který povstal z popela a dvěma góly při hře bez brankáře srovnává na 4:4! O vyrovnání se postaral MASON MCTAVISH, který úspěšně dorazil za Sarosova záda střelu Fowlera! Asistence: Cam Fowler, Trevor Zegras.

59:03
    Tečovaná střela před brankovištěm Sarose končí pouze v rohu kluziště. Domácí dál drží puk.

58:50
    Teď už je Anaheim v útoku a rozehrává kombinaci.

58:35
    Ducks si musí dávat velký pozor. Jsou sice u puku, ale ne v útočném pásmu.

57:55
    Gibson je znovu na střídačce!
    57:39 Troy TERRY - 3:4

57:39
    Výtečně vykombinovaná akce a ještě je, o co hrát! Parádní křižná přihrávka Whitea, jenž našel v pravém kruhu volného TROYE TERRYHO, který si puk zpracoval a využil odkryté brány Nashvillu. Stál proti němu sice obránce, ale brankář Saros byl na opačné straně brankoviště a vůbec se nestihl přesunout. Asistence: Colton White, Cam Fowler.

57:21
    Gibson odpelášil na střídačku, domácí hrají v šesti!

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 16. McTavish (Max Jones), 25. Vatrano (Fowler, Silfverberg), 58. Terry (Colt. White, Fowler), 60. McTavish (Fowler, Zegras) – 10. Tomasino (Fabbro, Sissons), 14. Novak (Josi), 42. Sherwood (Novak, Josi), 54. Trenin (Co. Smith, Sissons), 62. Novak (Tomasino)

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Fowler (A), Harrington, Shattenkirk, Benoit, Colt. White, Beaulieu – McGinn, Zegras, R. Strome – McTavish, Terry (A), Max Jones – Vatrano, Silfverberg (A), Lundeström – Grant, Comtois, Leason.
    Trenér: Dallas Eakins

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), Fabbro, McDonagh (A), Barrie, C. Foote, Lauzon – Glass, Tomasino, Duchene – Sherwood, Novak, Asplund – Sissons (A), Trenin, Co. Smith – Jankowski, McCarron, Afanasjev.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Kozari, Hanson – Knorr, Toomey

Diváci: 15098