Pittsburgh – Philadelphia 5:1 (kon.) | Buffalo – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Colorado – Arizona 3:2 (po pr.)
Tampa – Chicago 3:1 (kon.) | Montreal – New Jersey 1:3 (kon.) | Columbus – St. Louis 2:5 (kon.)
Carolina – Vegas 0:4 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:5 (po pr.) | Toronto – Edmonton 7:4 (kon.)
NY Islanders – Washington 1:5 (kon.) | Seattle – Dallas 3:4 (po pr.) | Vancouver – Ottawa 5:2 (kon.)
San Jose – Minnesota 2:5 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (0:1 po s.n.) | Detroit – Boston 5:3 (kon.)

Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Domácí vítězí! KRIS LETANG přijal pas Malkina a z první propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jevgenij Malkin a Sidney Crosby.

61:12
    Oddechový čas pro tým Pittsburgh Penguins.

61:12
    Vyloučení v týmu New York Rangers:
    Artěmij Panarin – 2 min., podrážení.

61:01
    Artěmij Panarin podrazil Malkina, a tak mají domácí ponechanou výhodu.

60:20
    Zakončení Artěmije Panarina zablokoval Kris Letang.

60:01

Střely na branku 34:29

60:00

59:20
    Domácí ujeli do přečíslení, které zakončil Alex Nylander jen střelou do lapačky Haláka!

58:55
    Patrick Kane střílel přes obránce jen do ramena Tristana Jarryho.

58:24
    Nahození Adama Foxe dokázal Tristan Jarry pohltit do výstroje.

57:39
    Střela v podání domácího kapitána končí pod lapačkou Haláka.

56:50
    Jason Zucker šikovně našel v dobré pozici Alexe Nylandera, ale tomu zakončení ideálně nevyšlo.

55:17
    Hosté to teď sehráli parádně, když Vladimir Tarasenko z dobré pozice trefil tyč.

54:49
    Z dobré pozice pálil Jacob Trouba jen nepřesně.

53:55
    Hraje se hodně fyzicky, ale žádné střely k vidění v posledních dvou minutách nebyly.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 7. Rakell (Crosby, Malkin), 22. Zucker (Dumoulin), 62. Letang (Malkin, Crosby) – 12. Goodrow (Vesey, Motte), 50. Kreider (Trocheck)

Pittsburgh Penguins: Jarry (DeSmith) – M. Pettersson, Letang (A), Dumoulin, Petry, Kulikov, Rutta – Guentzel, Crosby (C), Rust – Zucker, Malkin (A), A. Nylander – D. O'Connor, Granlund, Rakell – Heinen, Carter, Archibald.
    Trenér: Mike Sullivan

New York Rangers: Halák (Šesťorkin) – K. Miller, Trouba (C), Mikkola, Fox, Harpur, B. Schneider – Kreider (A), Zibanejad, Tarasenko – Panarin (A), Trocheck, P. Kane – Lafreniere, Chytil, Kakko – Vesey, Goodrow, Motte.
    Trenér: Gerard Gallant

Rozhodčí: O’Rourke, Rooney – Berg, Gibbons

Diváci: 18 364