NY Rangers – Carolina 2:3 (kon.) | Washington – Columbus 6:7 (po pr.) | Philadelphia – Florida 6:3 (kon.)
New Jersey – Minnesota 1:2 (po pr.) | Buffalo – Nashville 3:7 (kon.) | Boston – Ottawa 2:1 (kon.)
Montreal – Tampa 3:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 7:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Dallas – Seattle 4:5 (po pr.) | Anaheim – Calgary 1:5 (kon.)
Vancouver – Vegas 3:4 (kon.)
konec
Philadelphia Flyers
6:3 (1:1, 4:1, 1:1)
Florida Panthers
Středa 22.03.2023, 00:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  57:59 Morgan FROST - 6:3
   
  57:59
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Forsling na modré trefil prvního hráče. Šlo o Foerstera, který navíc vypustil do protiútoku MORGANA FROSTA a ten jednoduše dovezl puk až do prázdné brány. Asistence. Tyson Foerster.
  53:49 Sam REINHART - 5:3
   
  53:49
  Florida právě vstřelila branku!
  Panthers v přesilovce dramatizují závěrečných šest minut! Mountour přenechal puk Barkovovi, jehož střelu zpoza pravého kruhu Hart vykopl na SAMA REINHARTA a ten z mezikruží chladnokrevně uklidil dorážku do levého horního rohu. Asistence: Aleksander Barkov, Brandon Montour.
  38:55 Ivan PROVOROV - 5:2
   
  38:55
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Třetí gól během krátké chvíle možná definitivně láme utkání ve prospěch Letců! Těm nyní vychází úplně všechno. Foersterova nepřipravená teč pomohla Frostově přihrávce k IVANU PROVOROVI. Ruský obránce se opět ocitl za všemi hráči Floridy a bekhendem zasunul puk kolem Lyonova levého betonu. Asistence: Tyson Foerster, Morgan Frost.
  38:05 Travis SANHEIM - 4:2
   
  38:05
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Noah Cates se nenechal zastavit, když ho Ekblad s Forslingem vytlačili na zadní mantinel. Puk se s jeho přičiněním objevil u betonu Lyona. Ten ho nestihl přikrýt a toho vevnitř brankoviště využil nikým nehlídaný TRAVIS SANHEIM. Asistence: Noah Cates, Joel Farabee.
  36:54 Scott LAUGHTON - 3:2
   
  36:54
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Colin White obětavě skákal do průnikové přihrávky DeAngela. Ke své smůle ale zpracoval puk pro SCOTA LAUGHTONA, jenž se objevil sám před brankou a vymíchal Lyona bekhendovým blafákem. Asistence: Anthony DeAngelo, Jegor Zamula.
  34:17 Brandon MONTOUR - 2:2
   
  34:17
  Florida právě vstřelila branku!
  Od 35. minuty opět platí nerozhodné skóre! Nepřesně zakončující Barkov se díky Reinhartovi vrátil k puku a zpoza branky ho poslal k BRANDONU MONTOUROVI, jenž z ostrého úhlu trefil drobnou mezeru za bližší tyčkou. Hart se nestihl přemístit se svým levým betonem. Asistence: Aleksander Barkov, Sam Reinhart.
  28:42 Travis SANHEIM - 2:1
   
  28:42
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Flyers otáčí stav na 2:1! Podruhé za sebou už se TRAVIS SANHEIM v zakončení nezmýlil a naplno zužitkoval výbornou křížnou přihrávku Lemieuxe. Pohotová střela prosvištěla nad klesajícím Lyonem. Asistence: Brendan Lemieux.
  04:43 Joel FARABEE - 1:1
   
  04:43
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Ani Lyonovi čistý štít dlouho nevydržel! Catesovu střelu z osy za něj nepatrně protečoval JOEL FARABEE, který se u brankoviště zrovna přetahoval s Gudasem. Asistence: Noah Cates, Jegor Zamula.
  01:15 Matthew TKACHUK - 0:1
   
  01:15
  Florida právě vstřelila branku!
  Velice brzy se Panthers dostávají do vedení! Verhaeghe dobře načasoval střílenou přihrávku do mezikruží, odkud MATTHEW TKACHUK protečoval puk za Harta. Asistence: Carter Verhaeghe, Eetu Luostarinen.

  Michal Břuchanský

  Branky a nahrávky: 5. Farabee (N. Cates, Zamula), 29. Sanheim (Lemieux), 37. Laughton (DeAngelo, Zamula), 39. Sanheim (N. Cates, Farabee), 39. Provorov (Foerster, Frost), 58. Frost (Foerster) – 2. M. Tkachuk (Verhaeghe, Luostarinen), 35. Montour (Barkov, Reinhart), 54. Reinhart (Barkov, Montour)


  Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – York, Provorov, Ristolainen, Sanheim, DeAngelo, Seeler, Zamula – Tippett, N. Cates, Farabee – Allison, Hayes, J. van Riemsdyk – Foerster, Frost, Lemieux – Laughton (A), Deslauriers.
  Trenér: John Tortorella

  Florida Panthers: Lyon (Bobrovskij) – Ekblad (A), Forsling, Montour, M. Staal, Gudas, Mahura – Reinhart, Barkov (C), Lundell – M. Tkachuk (A), Luostarinen, Verhaeghe – Duclair, E. Staal, Lomberg – Cousins, Coli. White, G. Smith.
  Trenér: Paul Maurice

  Rozhodčí: Kozari, Furlatt – Knorr, Smith

  Diváci: 16 479
  bahis siteleri